راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان بلخره یدونه وای فای برا خواهرم زادم وقت کردم خریدم . میخام اپدیتش کنم به مشکلی بر نخوره .
Update های official و اجباری هست ... راهی جز اپدیتش نیست ! در غیره این صورت اجازه استفاده از PSN به شما داده نمیشه .... در ضمن فریمور 2 به بالا هم امکانات بالایی رو اضافه میکنه .
اپدیت مشکلی نداره !!!!!!

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
دوستان بلخره یدونه وای فای برا خواهرم زادم وقت کردم خریدم . میخام اپدیتش کنم به مشکلی بر نخوره .
ما پنجم ابتدایی بودم یه توپ پلاستیکی مینداختن جلومون زوق مرگ میشدیم:|
دهه هشتادیا به کجاها رسیدن:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ما پنجم ابتدایی بودم یه توپ پلاستیکی مینداختن جلومون زوق مرگ میشدیم:|
دهه هشتادیا به کجاها رسیدن:|

التماس میکردیم با رفیقا که یه دست قایم موشک بزنیم:D
درجواب اون دوستمون که میگه اپدیت کنم خراب میشه.
نه هیچی نمیشه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
سلام دوستان، شرمنده ساید این سوال خیلی پرسیده شده، من تاپیک رو دنبال نکردم!

خرید 3g ارزش داره با این تفاوت قیمتش نسبت به wifi ? فرقشون فقط تو قابلیت استفاده از اینترنت سیمکارت هست ؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان، شرمنده ساید این سوال خیلی پرسیده شده، من تاپیک رو دنبال نکردم!

خرید 3g ارزش داره با این تفاوت قیمتش نسبت به wifi ? فرقشون فقط تو قابلیت استفاده از اینترنت سیمکارت هست ؟!
بله .... البته به اضافه اینکه نسخه 3g ویتا GPS هم داره .... البته اونطور که دوستان میگن سرعت اینترنت ایران در حدی نیست که بشه از قابلیت اصلی 3g یعنی انلاین بازی کردن استفاده کرد !!!! پس در غیره این صورت اگر از من میپرسی فایده نداره .... اتصال به wifi کار رو راحتر میکنه ....
باز انتخاب نهایی پای خودت هست.

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
بله .... البته به اضافه اینکه نسخه 3g ویتا GPS هم داره .... البته اونطور که دوستان میگن سرعت اینترنت ایران در حدی نیست که بشه از قابلیت اصلی 3g یعنی انلاین بازی کردن استفاده کرد !!!! پس در غیره این صورت اگر از من میپرسی فایده نداره .... اتصال به wifi کار رو راحتر میکنه ....

یمال من ریجن 1 است و سیم کارت امریکا روش بود ... نمیشه

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
شما اطمینان داری وایفای gps نداره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شما اطمینان داری وایفای gps نداره؟
دوست عزیز نسخه Wifi فقط Wifi هست .... برنامه MAPS رو داره اما مکان شما یا همون Location data رو بر حصب استفاده از نت پیدا و ثبت میکنه.
نسخه 3g فقط دارای GPS هستش و برای Location data نیازی به نت نیستش.
این رو خوده سونی هم قبل از عرضه ذکر کرده بود .

dark_devil

کاربر سایت
Jun 30, 2009
78
نام
علي
از دوستان اگه كسي حاضر به تعويض ويتا با يك عدد كنسول ايكس باكس360 اركيد همراه با هارد 120 و فوق العاده تميز داشت يه ندايي بده در خدمتيم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو کرج آرش بازیای ویتا رو تقریبا همه رو داره .
تو تهرانم من از پایتخت میگیرم ( طبقه 2 فکر کنم یا نمایندگی پاناسونیکه یا یه چیز دیگه :D مغازش بزرگه :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر