راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام
منم اگه خدا بخواد تا چند روز دیگه ویتا دار میشم(دسته دوم)
میخواستم بدونم موقع خرید باید به چه چیز هایی دقت کنم؟

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
سلام
دوستان میشه در مورد این پلاس یه توضیحی بدید و قیمت یکسالش جقدر در میاد و از کدوم سایت باید تهیش کنم و اینکه رجین اکانتم آمریکاست برای پلاس باید کارت چند دلاری بخرم؟ و لیست بازیهای فری موجود را اعلام بفرمایید
ممنون از همه عزیزان

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
نه برای آنلاین,برای وبگردی پرسیدم داداش
خیلی واسه وبگردی جالب نیست ویتا. من یه ویکیپدیا توش اوردم هیچ کدوم دکمه های سایتش کار نمیکرد. سایتای فارسیم که فونتشو نداره. وی بی آن هم که نمیخوره بهش.

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
سلام
دوستان میشه در مورد این پلاس یه توضیحی بدید و قیمت یکسالش جقدر در میاد و از کدوم سایت باید تهیش کنم و اینکه رجین اکانتم آمریکاست برای پلاس باید کارت چند دلاری بخرم؟ و لیست بازیهای فری موجود را اعلام بفرمایید
ممنون از همه عزیزان

پلاس به کاربران پریمیوم PSN گفته میشه هزینه 1 سالش 50$ که با خرید PSN کارت و بعد از طریق استور میتونی اکانتت پلاس کنی
اینجا هم میتونی بازی های فیری ببینی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
منم اگه خدا بخواد تا چند روز دیگه ویتا دار میشم(دسته دوم)
میخواستم بدونم موقع خرید باید به چه چیز هایی دقت کنم؟

سلام
توی جعبه که خوده دستگاه هست ... کابل USB و شارجر که بسیار مهم هستن ... به علاوه کارت AR هم هست
یک بررسی بکنم که تصویر ویتا خط خوردگی و پیکسل سوختگی نداشته باشه ... با این قیمت حیفه این مشکلات رو داشته باشه
تاچ رو تست کن خوب کار کنه ... حتما Keyboard رو تست کن که تاچ مشکلات نرم افزاری نداشته باشه
دکمه ها و انالوگها معمولا مشکلی نداره اما یک دستی باهش تست کن ....
از همه مهمتر مطمعن باش شارجرش کار کنه ...
دیگه چیزه خاصی نیستش ... اگر مشکلات بالا رو داشته باشه متاسفانه تعمییر خاصی نیست و دستگاه رو گارانتی عوض میکنه
نرافزار کاربردی منظورت چیه ؟ یک email براش اومده بقیش هم Social networking های پر استفاده هست و You-tu-be و skype اینا ... بازی ... اگر مدنظرت Word - note - ماشین حساب و ... هست هیچ چیزی نداره --- البته در اینده ممکنه توی قیمت APPS های playstaion mobile بیاد اما تا به امروز خبری مبنا بر عرضه بزنامه های کاربردی برای ویتا نبوده ... سونی فعلا روی عرضه و کیفیت بازیهای استرس داره میزاره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سلام
میخواستم ببینم جریان این ریجن دستگاه چیه؟چی فرقی داره؟
فرقی نداره ....
اگر مدل 3g مد نظرت هست که region 1 لاک هست ... region 2 نیست اما در کل اونطور که بچه ها هم میگن سرعت سیم کارتها حتی رایتل هم روی ویتا تعریقی نداره
ریجن اکانت مهم هستش .....
در اجرا بازی ریجن دستگاه اهمیتی نداره.

*M@ATADOR*

کاربر سایت
Jul 9, 2012
12
فرقی نداره ....
اگر مدل 3g مد نظرت هست که region 1 لاک هست ... region 2 نیست اما در کل اونطور که بچه ها هم میگن سرعت سیم کارتها حتی رایتل هم روی ویتا تعریقی نداره
ریجن اکانت مهم هستش .....
در اجرا بازی ریجن دستگاه اهمیتی نداره.

پس من که میخوام وای فای بگیرم هیچ فرقی نمیکنه؟
بعد در مورد بازی هاشون که ریجن 1 و 2 هستن چی؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس من که میخوام وای فای بگیرم هیچ فرقی نمیکنه؟
بعد در مورد بازی هاشون که ریجن 1 و 2 هستن چی؟
نه فرقی نمیکنه
برای بازیا هم بسته به ریجن اکانتت داره . اون دسته از بازیا که دارای Region lock هستند online pass هاشون باید ریجن اکانت و بازیت یکی بشه تا بشه بخش Mulltiplayer رو فعال و بازی کرد. بعضی بازیا هم Online pass ندارن .

*M@ATADOR*

کاربر سایت
Jul 9, 2012
12
نه فرقی نمیکنه
برای بازیا هم بسته به ریجن اکانتت داره . اون دسته از بازیا که دارای Region lock هستند online pass هاشون باید ریجن اکانت و بازیت یکی بشه تا بشه بخش Mulltiplayer رو فعال و بازی کرد. بعضی بازیا هم Online pass ندارن .

اقا شرمنده یه سوال دیگه
برای خرید مموری سوال داشتم
16 بگیرم یا 32؟حدود قیمت دارید؟
بعد این ظرفیت کمه یا زیاد(16)؟
چون من نمیخوام زیاد بازی بخرم و میخوام از پی اس ان دانلود کنم این حجم کم نیست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا شرمنده یه سوال دیگه
برای خرید مموری سوال داشتم
16 بگیرم یا 32؟حدود قیمت دارید؟
بعد این ظرفیت کمه یا زیاد(16)؟
چون من نمیخوام زیاد بازی بخرم و میخوام از پی اس ان دانلود کنم این حجم کم نیست؟
فیمتشون رو که در بازار ایران اطلاعای ندارم
اما 32 برای کسایی که نسخه فیریکی نمیخرن کافی هستش .
16 هم خوبه اما اگر بخوای بهش فیلم و موزیک اضافه کنی ممکنه کم بیاد در صورتی که بخوای تعدادی بازی رو یکجا داشته باشی .

*M@ATADOR*

کاربر سایت
Jul 9, 2012
12
فیمتشون رو که در بازار ایران اطلاعای ندارم
اما 32 برای کسایی که نسخه فیریکی نمیخرن کافی هستش .
16 هم خوبه اما اگر بخوای بهش فیلم و موزیک اضافه کنی ممکنه کم بیاد در صورتی که بخوای تعدادی بازی رو یکجا داشته باشی .

اقا این نسخه فیریکی چی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر