راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
برای خرید یه ویتا دسته دو به جز ظاهر دستگاه و سالم بودن سخت افزار از لحاظ نرم افزاری باید به چیش دقت کنم که طرف قالب نکنه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من ايفون ٥ بگيرم يا ويتا؟
الان ٤ دارم با اكس باكس

sent from my iphone 
ایفون که ایفونه ! گوشی هست ...
Vita هم فقط برای بازی هست ...
تصمیم سختی نیست ازاونجایی که این دو به هم هیچ ربطی ندارن ! باید به نیاز شخصیت نگاه کنی

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
دوستان از بین بازی های mortal-fifa-rayman-little devians-ninja کدو از همه بهتره . کسایی که بازی کردن یه نظری بدن.خودمم همه نوع بازی انجام میدم

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
دوستان از بین بازی های mortal-fifa-rayman-little devians-ninja کدو از همه بهتره . کسایی که بازی کردن یه نظری بدن.خودمم همه نوع بازی انجام میدم

فیفا، ریمن و نینجا رو بازی کردم و نینجا رو پیشنهاد می‌کنم.
البته همه چیز به سلیقه‌ی خودتون برمی‌گرده. هر سه بازی هم خوب هستن. اما از اونجایی که امروزه خیلی از بازی‌ها آسون شدن، بازی کردن نینجا گیدن اون هم روی درجه‌ی سختی بالا به من خیلی چسبید.
در مورد فیفا هم اگر می‌خواهید بگیرید، نسخه‌ی فیفا 13 احتمالا باید اومده باشه. بازی که ریلیز شده اما باید دید ایران اومده یا نه
ریمن هم در کل بازی سرگرم کننده‌ای هست

آخرین ویرایش:

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
1- بازی های ویتا که به صورت فیزیکی خرید شدن حتما باید از طریق اینترنت فعال بشن،که بشه بازی کرد یا نیازی به این کار نیست؟
2- توی همین تاپیک کاربری نتوشته بود که با ویتای مدل 3G میشه SMS ارسال و دریافت کرد،این درسته؟
حالا اون ریجنی که مربوط به خاورمیانه هست(اصلا ریجن خاورمیانه داره؟)زبان فارسی رو برای ارسال اس ام اس ساپورت میکنه؟
3- میشه بازی هاش رو از طریق کامپیوتر دانلود کرد؟(بازی اصل منظورمه)
4- وقتی که هیچ کاری با ویتا نداری باید خاموشش کنی؟ منظورم اینه که مثل گوشیه یا باید وقتی باهاش کار نداری خاموشش کنی؟
5- میشه بازی های PSP اوریجینال رو خرید(به صورت فیزیکی) و بعد روی ویتا نصب کرد؟ یا حتما باید باید از PSN خرید؟
ممنون

آخرین ویرایش:

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
1- بازی های ویتا که به صورت فیزیکی خرید شدن حتما باید از طریق اینترنت فعال بشن،که بشه بازی کرد یا نیازی به این کار نیست؟
2- توی همین تاپیک کاربری نتوشته بود که با ویتای مدل 3G میشه SMS ارسال و دریافت کرد،این درسته؟
حالا اون ریجنی که مربوط به خاورمیانه هست(اصلا ریجن خاورمیانه داره؟)زبان فارسی رو برای ارسال اس ام اس ساپورت میکنه؟
3- میشه بازی هاش رو از طریق کامپیوتر دانلود کرد؟(بازی اصل منظورمه)
4- وقتی که هیچ کاری با ویتا نداری باید خاموشش کنی؟ منظورم اینه که مثل گوشیه یا باید وقتی باهاش کار نداری خاموشش کنی؟
5- میشه بازی های PSP اوریجینال رو خرید(به صورت فیزیکی) و بعد روی ویتا نصب کرد؟ یا حتما باید باید از PSN خرید؟
ممنون
1.نیازی نیست
2.خیر-ریجن خاورمیانه فکر کنم 3 باشه و فعلا هیچ ریجنی زبان پارسی رو پشتیبانی نمیکنه
3.خیر
4.بله اگه زود میخوای دوباره روشن کنی استند بای در غیر این صورت کاملا خاموش
5.خیر باید از psn خرید

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام دوستان من میخوام یکی دو ماه دیگه(بلکه شاید ارزون شد دلار ) ویتا بخرم اما موندم اینو بخرم یا ایپد مینی چند تا سوال دارم.
1-اینو بخرم یا ایپد مینی؟
2-ایا میشه تو اینترنت رفت؟
3- داخلش وا فای داره یا از اون پشتیبانی میکنه؟
4-میشه توش کارتون فیلم و....دید؟
5-کدوم ریجن رو بخرم؟
ممنون که پاسخ میدید.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من میخوام یکی دو ماه دیگه(بلکه شاید ارزون شد دلار ) ویتا بخرم اما موندم اینو بخرم یا ایپد مینی چند تا سوال دارم.
1-اینو بخرم یا ایپد مینی؟
2-ایا میشه تو اینترنت رفت؟
3- داخلش وا فای داره یا از اون پشتیبانی میکنه؟
4-میشه توش کارتون فیلم و....دید؟
5-کدوم ریجن رو بخرم؟
ممنون که پاسخ میدید.
1.ویتا اصولا برای بازی ساخته شده و نمیشه به شما توصیه کرد کدوم بهتر. هیچ وقت کنسول رو با Tablet مقایسه نمیکن . اینکه کدوم رو بخری برمیگرده به استفاده شخصیت. ویتا فقط بازیهای خوب با کیفیت بالاتری داره ( از نظر Content با کنسول یکی هست) و البته هم باید اوریج بخری و خبری از کپی نیست. Ipad همه دیگه خودت میدونی چه کارایی میکنه پس باید به نیاز شخصیت نگاه کنی. به هر حال ایپد بازیهاش در حد بازیهای کنسول نیستش و ویتا هم برنامه هاش نیست چون برای بازی طراحی شده .
2. بله میشه رفت اما ساپوزت HTML5 نداره - اما برنامه های Fac--B-ook و اینا رو جدا داره
3. از اون پشتیبانی میکنه ؟؟؟ دستگاه Wifi داره بله .
4. بله میشه دید. با فرمت AVi - mp4 و تا Res 720 فقط .
5.ریحن کنسول اهمیتی در اجرای بازی نداره - باید ریجن اکانت رو انتخاب کنی.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
1.ویتا اصولا برای بازی ساخته شده و نمیشه به شما توصیه کرد کدوم بهتر. هیچ وقت کنسول رو با Tablet مقایسه نمیکن . اینکه کدوم رو بخری برمیگرده به استفاده شخصیت. ویتا فقط بازیهای خوب با کیفیت بالاتری داره ( از نظر Content با کنسول یکی هست) و البته هم باید اوریج بخری و خبری از کپی نیست. Ipad همه دیگه خودت میدونی چه کارایی میکنه پس باید به نیاز شخصیت نگاه کنی. به هر حال ایپد بازیهاش در حد بازیهای کنسول نیستش و ویتا هم برنامه هاش نیست چون برای بازی طراحی شده .
2. بله میشه رفت اما ساپوزت HTML5 نداره - اما برنامه های Fac--B-ook و اینا رو جدا داره
3. از اون پشتیبانی میکنه ؟؟؟ دستگاه Wifi داره بله .
4. بله میشه دید. با فرمت AVi - mp4 و تا Res 720 فقط .
5.ریحن کنسول اهمیتی در اجرای بازی نداره - باید ریجن اکانت رو انتخاب کنی.
سلام ببخشید یک سوال یادم رفته بود کتاب pdf میشه باز کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر