راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
شما تعریفتون از هاردخور بودن خرید سری بازی هاست:|
نه خرید بازیها نیست بعضی وقتها مثلا همین 3-2 هفته پیش هم gravity هم mgs اومده بود من هرچی به جیبم نگاه کردم دیدم نمیتونم 200 تومن پول واسه جفتشون بدم واسه همین مجبورم یکیشونو انتخاب کنم این موضوع روی کنسولهای خونگی که بدتره اگه بخواید اورج بزنید و ممکنه یدفعه 4-5 تا گیم بیاد خوب چیکار میکنید دست به دامن ign و gamespot میشید تا نمره بالاتر رو انتخاب کنید و به نظر من این اصلا منصفانه نیست...این باعث میشه من از یسری بازیهایی که میخوام انجام بدمو بدلیل فشار مالی بیخیال بشم تازه من جزو طبقه متوسطم واسه پایین تر از من که گیم اورج زدن ارزو میشه...این باعث میشه نتونیم از شرکتای بازیساز از طریق خریدن بازیهای اورج حمایت کنیم ... و به سمت کپی خور و ایرانی بازی میریم

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
نه خرید بازیها نیست بعضی وقتها مثلا همین 3-2 هفته پیش هم gravity هم mgs اومده بود من هرچی به جیبم نگاه کردم دیدم نمیتونم 200 تومن پول واسه جفتشون بدم واسه همین مجبورم یکیشونو انتخاب کنم این موضوع روی کنسولهای خونگی که بدتره اگه بخواید اورج بزنید و ممکنه یدفعه 4-5 تا گیم بیاد خوب چیکار میکنید دست به دامن ign و gamespot میشید تا نمره بالاتر رو انتخاب کنید و به نظر من این اصلا منصفانه نیست...این باعث میشه من از یسری بازیهایی که میخوام انجام بدمو بدلیل فشار مالی بیخیال بشم تازه من جزو طبقه متوسطم واسه پایین تر از من که گیم اورج زدن ارزو میشه...این باعث میشه نتونیم از شرکتای بازیساز از طریق خریدن بازیهای اورج حمایت کنیم ... و به سمت کپی خور و ایرانی بازی میریم

خوب ویتا بازار بازی هاش خوب نیست
ویتا چون خرید و فروش بازی هاش کمه ادم نمیتونه تعویض کنه و گرنه من تو ps3 با 100 تومن پول ثابت اکثر بازی ها رو انجام دادم
منم به خاطر همین فروختمش رفت و دوباره ps3 گرفتم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظر من ایرانی جماعت نباید هاردکور باشه مگه اینکه انقدر مایه دار باشه که هر گیم جدیدی اومد بی خیال پولش سریع بره بگیره چون تو همه جای دنیا مثل امریکا قیمت بازیا براساس میزان حقوقشونه نه اجاره خونه فروشنده و هوس پرتقال کردن بچه ایشون...بخدا من حاضرم حتی قیمت جهانی باشه برم یه مغازه یه گیمو به قیمت 40 دلار بگیرم بیام بیرون نه اینکه 120 هزار تومن روش قیمت بزارن مجبور بشم 2 ماه صبر کنم...
دوسته عزيز مثه اينكه شما از خارجيا اطلاعاتي نداري من توي اد ليست PSNم كلي دوست خارجي دارن بايد بگم اونها متاسفانه يا خوشبختانه مثه ما دمدمي مزاج نيستن و هي بازي نميگرن خودشونو بكشن خيلي خرج كنن يه فيفا بگيرن درسال با يه COD اين دم دمي مزاجي و كيلو كيلو بازي گرفتن كه از زمان PS1 شروع شده عادت خوبي نيست همه مافك ميكنيم كه چون درادمون از خارجيا كمتره بايد كپي بخوريمو بازي اصل نگيريم
اگه اونجور شما ميگي بايد بازيهاي توپ فروششون از ده ميليون هم ييشتر بود در حاليكه خيلي هنر كنن يه ميليون به زور بفروشن

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دوست من اولا معیارمون خارج نیست اون فقط یه مثاله اینم که اونا 2 تا بازی میگیرن دلیلی برای تایید نظر اونام نیست با اینکه من مخالفم که شما میگی اونا اینجوری گیم میگیرن من خوشبختانه بدلیل یه سری مسائل زیاد به دوبی میرم همونجام فروش گیم اینجوری نیست که مثلا همه فیفا باز باشن و بقیه گیمها رو دستشون بمونه همه هم تو خارج اشنا دارن و مطمئنا تایید میکنن که فروش محدود به چند بازی نیست اگه اینجوری باشه که بقیه باید در استودیو ها رو تخته کنن...:-b
در ضمن من بازی زیاد گرفتنو دلیل دم دمی مزاج بودن نمیدونم دم دمی بودن اینه که شما 10 تا بازی 360 بگیری 2 تاشو بیشتر نری و در واقع بخاطر تبلیغات اون بازی رو گرفته باشی من شده ماهی 5 تا گیم بگیرم و همرو تموم کنم این دلیل دم دمی بودن منه؟؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بحث فروش بازی در خارج کلا جداست ! اصولا ربطی به HArdcore بودن هم نداره .... فروش بازی تو همین استرالیا خیلی زیاده ... تو هر خونه ای به عالمه بازی Orig ریخته دلیلش هم این هست که براشون خیلی زیاد پول نیست ! در امدشون به اندازه کافی بالا هست . معمولا بازیهای که خیلی دوست دارن روزه lunch میخرن و بازیهای که شاید دوست ندارن رو با بازیهای قبلیشون trade میکنن و قیمتهای بهتری هم بازیهای جدید رو میخرن ... در ضمن بازیهای دسته دوم و قدیمی هم قیمتهای پایینتری داره ... کلا فروش بازی کنسولها خیلی بالاتر هستش .... در کنارش pc بنا به دلایل امنیتیش از این امکان به دوره و دلیله اینکه کمره سازنده رو شکونده همین هم هست ! نه بازی دسته دو میشه خرید نه قیمتهاش انچنانی پایین میاد ! همه مجبورن بازی pc رو نو بخرن اما کنسول فرق داره....
توی Japan هم همین موضوع هست و وحشتناکترش ! زمانی که من اونحا بودم خیلی دیدم فروش بازی بسیار بالاست چون اثلا یک سرگرمی دسته اول هست برای مردمش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
HTC desire hd

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
والا کلا بحث مقایسش که غلط هست اما خب اگر بازیهای موبایل رو دوست داری با موبایل بازی کن ! بازیهای موبایل در حده عناوینه کنسولی نیست .... البته باز Iphone برای بازی یا Ipad 3 بیشتر جذابه تا گوشی مثل Htc Desire HD !
بازی بسنج ببین موارد استفادت چیه ... مشکلی برای 70-100 تومن پوله بازی دادن نداری و ... بعدش تصمیم نهایی بگیر.

kiarashd

کاربر سایت
Apr 30, 2012
28
نام
کیارش
سلام من یه گوشی Galaxy S III دارم به نظرتون یه ویتا هم بگیرم خوبه یا گوشیم می تونه جای ویتا رو برام پرکنه؟کلا ارزشش رو داره که بگیرم؟یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدونم به طور میانگین هر ماه چند تا بازی جدید برای این کنسول میاد؟

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام من یه گوشی Galaxy S III دارم به نظرتون یه ویتا هم بگیرم خوبه یا گوشیم می تونه جای ویتا رو برام پرکنه؟کلا ارزشش رو داره که بگیرم؟یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدونم به طور میانگین هر ماه چند تا بازی جدید برای این کنسول میاد؟

اگر واقعا گیم بازی هیچ دیوایسی جای ویتا رو نمیتونه پر کنه... اگه تفریحی بازی میکنی همون گلکسی رو نگه دار خرج اضافه نکن .

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری

خیر...گوشی بحثش با کنسول دستیش جداست من ایفون دارم و مطمئنا بازی های ویتا بهتر از ایفونه...ولی هیچوقت ویتا نمیتونه جای ایفون رو پرکنه ...من با بعضی بازی های ایفون(که البته رو گالاکسی هم هستن)بیشتر حال میکنم تا بازی های ویتا ...به نظر من نفروش ضرر میکنی ...بد هم ضرر میکنی چون من هم یه هفته پیش این فکر تو رو داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر