راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
دوستان میخاستم ویتا بخرم ولی یه چیز واسم مبهمه اونم اینکه کدوم مدل 3g رو بگیرم که سیمکارتهای همراه اول و ایرانسل رو بشه استفاد کردش البته اینترنتشون منظورمه
دوست عزیز توی ایران 3g با wifi تقریبا یکی چونکه سیستم 3g هنوز در ایران به جز در تهران وکرج اونم به صورت ازمایشی راه اندازی نشده وبقیه جاها غیر قابل استفاده میباشد موفق باشید.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,950
نام
malek
دوست عزیز توی ایران 3g با wifi تقریبا یکی چونکه سیستم 3g هنوز در ایران به جز در تهران وکرج اونم به صورت ازمایشی راه اندازی نشده وبقیه جاها غیر قابل استفاده میباشد موفق باشید.
نه منظورم 3g نبود(البته اینجایی که ما هستیم 4G هم میشه استفاده کرد)منظورم gprs,edge هستش

ELEMENT-PS

کاربر سایت
Jul 1, 2012
9
ابهام :|

آقا من از صفحه اول تا صفحه 10 ، 11 اين تاپيك رو خوندمو گيج شدم...! :| من ويتا ميخوام بگيرم الان موندم بگيرم يا نه... :| آدمي نيستم كه بگم پول دارم يه ويتا ميگيرم... پولامو جمع كردم اندازه 600 650 ميخوام يه كنسول بگيرم. من ديگه ديپلم گرفتم و ديگه از اين تابستون به بعد از صيح يا دانشگاهم يا سره كار! يعني آدمي نيستم كه بشينم از صبح تا شب پايه كنسول يعني فك نكنم كنسول خونگي زياد بدردم بخوره... /:) ميخوام تابستوني سرم گرم باشه ديگه... فقط ميخوام بدونم الان نگيرم بعد از يه مدت ارزون شه بعد بــســوزم!!! خـواهـشـمـنـدم هـمـگـي يـه نـظـري بـدن بـبـيـنـيـم چـي مـيـشـه... :x

vahid_lol

کاربر سایت
May 22, 2009
34
نه منظورم 3g نبود(البته اینجایی که ما هستیم 4G هم میشه استفاده کرد)منظورم gprs,edge هستش

عزیز 4G هنوز تو اروپا هم نیومده فقط چند اپراتور محدود تو امریکا این سرویس رو ارائه میدن
اگر میخواید بدونید GPRS 2.5G و EDGE 2.75G هستند و 3G هم که رایتل قرار ارائه بده

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
آقا من از صفحه اول تا صفحه 10 ، 11 اين تاپيك رو خوندمو گيج شدم...! :| من ويتا ميخوام بگيرم الان موندم بگيرم يا نه... :| آدمي نيستم كه بگم پول دارم يه ويتا ميگيرم... پولامو جمع كردم اندازه 600 650 ميخوام يه كنسول بگيرم. من ديگه ديپلم گرفتم و ديگه از اين تابستون به بعد از صيح يا دانشگاهم يا سره كار! يعني آدمي نيستم كه بشينم از صبح تا شب پايه كنسول يعني فك نكنم كنسول خونگي زياد بدردم بخوره... /:) ميخوام تابستوني سرم گرم باشه ديگه... فقط ميخوام بدونم الان نگيرم بعد از يه مدت ارزون شه بعد بــســوزم!!! خـواهـشـمـنـدم هـمـگـي يـه نـظـري بـدن بـبـيـنـيـم چـي مـيـشـه... :x
دوست من شاید فکر کنی کنسول خونگی بدردت نمیخوره ولی اینم در نظر بگیر که ویتا کپی خور نشده و اگه نمیتونی بین 80-100 تومن برای هر بازی کنار بزاری بدردت نمیخوره به نظر من اگه 2 ساعتم در شبانه روز مثلا نصفه شب وقت داری 360 گزینه بهتریه هم گیمای زیادی داره هم هزینه بازیاش زیاد نیست وگرنه الان تمام بچه های اینجا دارن واسه بازیاش یه هزینه زیادی رو میدن من تا الان حدود 400 تومن بازی گرفتم البته اگه بتونی از استور بخری حدود 20-30 تومنی جلو می افتی بدیشم اینه که مشتری اولو اخرش خودتی دیگه...
بازم مشورت بگیر که یه موقع ضرر نکنی تو این دوره زمونه 600 تومنم کم پولی نیست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عزیز 4G هنوز تو اروپا هم نیومده فقط چند اپراتور محدود تو امریکا این سرویس رو ارائه میدناگر میخواید بدونید GPRS 2.5G و EDGE 2.75G هستند و 3G هم که رایتل قرار ارائه بده
شبکه 4g آولین بار در اسیا توسط کره جنوبی و japan در اواخر سال 2009 راه اندازی شده بود ! تعداده زیادی از کشورهای اروپایی و امرکایی و استرالیا هم در حال حاضر بسه به اپراتورهاشون شبکه 4g رو دارن ... مثلا اینجا vodafone شبکه 4g داره اما محدوده استفاده محدود به شهرهای بزرگ هست . ویتا هم از سیستم 4g پشتیبانی نیمکنه
ببین کلا اگر با دادن 80تا 100 تومن برای بازی کنار میای میتونی بری بخری .... اما من شخصا تعداده زیادی pm گرفتم از دوستانی که همین مشکل رو دارن و میگن خونه نیستن و نمیتونن xbox یا ps3 بازی کنن ! به نظره من این دلیل نمیشه ! اصولا کنسول برای مواقع سرگرمی و وقت ازاد طراحی شده و شما خودت فک کنم چند درصد مواقعی که بیرون هستی میتونی اثلا بشنین پای ps vita < بازی کنی و روی بازیت تمرکز کنی و کلا هم وفت این رو داشته باشی که بازی رو پیش بری و save کنی ! در ضمن به نظره من همیشه پیشنهاد میدم کنسول دستی ممکنه دله ادم رو بزنه اگر کنسول خونگی نباشه .... یا مثل خودم من یک pc درست حسابی برای بازی دارم و در کنارش هم یک ویتا ... مشکلی ایجاد نمیکنه ... اما ممکنه وقتی فقط ویتا داشته باشی یک سری به سایتهای بازی بزنی و شاید بازیهای پر زرق و برفتر کنسولی رو ببینی از ویتا ناامید بشی ! برای همین توصیه اینطوری میکنم .... بعدش هم در تاپیک بازیهای ویتا دیدم گفتی کسی نیستی که پول بالای بازی اوریج بدی و یادمه گفتی بودی 40 تومن اما مبلغی که باید پرداخت کنی برای بازی از 40 تا 60 تومن بیشتر از اونی هست که گفتی! پس فقط وقت داشتن بازی رو نسنج ... وضعیت مالی رو بسنج و نسبت سرگرمیت رو .

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
360 بخر هم تعداد بازیهاش خیلی زیاده و هم هزینه کمتری داره,اگه تا حالا کنسول نداشتی بهتره اول 360 داشته باشی که کنسول زده نشی رفیق.,;)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,950
نام
malek
عزیز 4G هنوز تو اروپا هم نیومده فقط چند اپراتور محدود تو امریکا این سرویس رو ارائه میدن
اگر میخواید بدونید GPRS 2.5G و EDGE 2.75G هستند و 3G هم که رایتل قرار ارائه بده
به عرضتون برسونم که الان دارن تو کشور دوست و برادر و همجوارمون آذربایجان از 4G استفاده میکنن.حالا آذربایجان عقب مونده ترین کشور اروپایی هستش 4G دارن مطمئنا تو بقیه کشورها وضع از این هم بهتره

ELEMENT-PS

کاربر سایت
Jul 1, 2012
9
مرسي از دوستان... آخه من قبلاً‌ هم PSP داشتم... با اينكه بازياش مزخرف بود اكثراً ولي بازم باهاش كنار ميومدم كلاً‌ با كنسول دستي خيلي حال ميكنم براي ويتا هم مشكلي ندارم آدم 80 تومن ميده پايه 1 بازي فوقش تا مدتي بازي نميكنه ديگه...! همش كه نميشه بازياشو گرفت من كه از اونجور گيمرا نيستم! اصلا دموي Need For Speed Most Wanted جديدرو ديدم دارم له له ميزنم كه برم بگيرم اينم لينك دمو: Need For Speed: Most Wanted (2012) Preview for PS Vita - VideoGamer.com البته Most Wanted تو نوامبر مياد... بازم راهنمايي كنيد ممنون ميشم...

ghost of duty

کاربر سایت
Jun 24, 2012
21
دوستان این بحث باطری قبلا هم بود کامل توضیح دادم ولی باز دوستان 2 به شک هستن به خاطر همین 1 بار دیگه میگم
کلا باطری های شارژی یا همون لیتیومی برای شارژ اولیه حداقل باید 8 ساعت شارژ بشن تا فعل و انفعالات شیمیاییشون به صورت کامل انجام بشه
بعد از اون 2 شرط داره برای سالم موندن باطری
1 کاملا خالیش نکنید! (یعنی اینکه اینقدر خالی نیشه که خود به خود دستگاه خاموش بشه چون صدمه میبینه باطری)
2 بعد از شارژ کامل از برق جدا بشه! (شارژ که شد و به اصطلاح پیغام داد که پره یا چراغش خاموش شد از برق بکشید)
--------
کلا این باطری ها تو تمام گوشی ها، کنسول های بازی دستی، تبلت ها، لپتاپ ها، دسته ps3 ، و هر نوع وسایل شارژی که امروزه تو بازار هستن استفاده میشه
به هیچ عنوان شارژری موجود نیست که قطع کنه جریان برقو اون چراغ که خاموش میشه به شما داره میگه پر شد از برق بکش نه اینکه خیالت راحت من قطعش کردم
به هر حال برای سلامتی باطری دستگاهتون اون 2 تا شرطو رعایت کنید کافیه
اینی که الان میگم تجربه ی خودمه
به غیر از شارژر خودش سعی بشه با چیز دیگه شارژ نشه بهتره (اگه جایی مجبورید با برق USB کامپیوتر شارژ کنید عیبی نداره ولی ممتد از این روش استفاده نکنید برای شارژ باطری چون تفاوت آمپر دارن و باز به باطری صدمه میزنن)
اصلا همیچین کارایی لازم نیست اتفاقا این نسل از باتری ها هیچ نیازی به هشت ساعت و نمیدونم از این کارای بیهوده ندارن. من خودم الان چند ساله این روشو رفتم و جواب گرفتم. لپ تاپ و چند تا گوشی و الان هم ویتا.
در ضمن شما که میگی شارژر جریان رو قطع نمیکنه بهتره که موقع شارژ (وسطاش) یک دست به شارژر بزنی ببینی که داغه اما آخرش که دست بزنی میبینی کاملا خنکه وکار نمیکنه و جریان قطع شده.
هیچ فرقی هم بین شارژ با شارژر یا USB نیست. دیگه یک شرکتی که اینهمه تجربه داره میفهمه که بین این دوتا اختلاف جریان هست و اونو درست میکنه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم در حال حاضر با اين وضع دلار ويتا بدرد دو گروه ميخوره گروه اول مرفهان بيدرده كه 100 هزار تومن براشون مثه 100 تا تك تومن هست وككشون نميگزه 100 تومن دادن پول بازي كنسول كه بعدش معلوم نيست كسي اصلا پيداش بشه اين بازيو بخره
و اما گروه دوم كسايي كه هاردكور هستن و يه سال ميتونن با بازي سر كنن و اصلا مثه ما ايرانيا دم دمي مزاج نيستن و هي بازي عوض نميكنن يه بازي ميگرن مثه اسب يه سال باهاش سر ميكنن:d
البته بره گروه دوم نت خوب بره انلاين زدن هم نيازه اما بستگي به درجه هاردكوري فرد داره:d

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
بنظرم در حال حاضر با اين وضع دلار ويتا بدرد دو گروه ميخوره گروه اول مرفهان بيدرده كه 100 هزار تومن براشون مثه 100 تا تك تومن هست وككشون نميگزه 100 تومن دادن پول بازي كنسول كه بعدش معلوم نيست كسي اصلا پيداش بشه اين بازيو بخره
و اما گروه دوم كسايي كه هاردكور هستن و يه سال ميتونن با بازي سر كنن و اصلا مثه ما ايرانيا دم دمي مزاج نيستن و هي بازي عوض نميكنن يه بازي ميگرن مثه اسب يه سال باهاش سر ميكنن:d
البته بره گروه دوم نت خوب بره انلاين زدن هم نيازه اما بستگي به درجه هاردكوري فرد داره:d
بنظر من ایرانی جماعت نباید هاردکور باشه مگه اینکه انقدر مایه دار باشه که هر گیم جدیدی اومد بی خیال پولش سریع بره بگیره چون تو همه جای دنیا مثل امریکا قیمت بازیا براساس میزان حقوقشونه نه اجاره خونه فروشنده و هوس پرتقال کردن بچه ایشون...بخدا من حاضرم حتی قیمت جهانی باشه برم یه مغازه یه گیمو به قیمت 40 دلار بگیرم بیام بیرون نه اینکه 120 هزار تومن روش قیمت بزارن مجبور بشم 2 ماه صبر کنم...

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
بنظر من ایرانی جماعت نباید هاردکور باشه مگه اینکه انقدر مایه دار باشه که هر گیم جدیدی اومد بی خیال پولش سریع بره بگیره چون تو همه جای دنیا مثل امریکا قیمت بازیا براساس میزان حقوقشونه نه اجاره خونه فروشنده و هوس پرتقال کردن بچه ایشون...بخدا من حاضرم حتی قیمت جهانی باشه برم یه مغازه یه گیمو به قیمت 40 دلار بگیرم بیام بیرون نه اینکه 120 هزار تومن روش قیمت بزارن مجبور بشم 2 ماه صبر کنم...

شما تعریفتون از هاردخور بودن خرید سری بازی هاست:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر