راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
336
نام
ُSoheil
ببخشید باز مزاحم شدم
من امروز رفتم توپخونه ویتا رو قیمت کردم. فروشنده قیمت Wi-Fi رو 540 می داد. قیمتش گرون نیست؟
یه سوال دیگه یادم رفته بود بگم اینه که در هنگام خرید بازی نیازی به چک کردن ریجن بازی نیست؟ آخه شنیدم ریجن دستگاه فری هست؟ بعدش ریجن های 1 و 2 و 3 مربوط به کدام مناطق جهان داره و کدومش بهتره؟
با تشکر
والا من هفته پیش 520 گرفتم فکر کنم بگردی ارزون تر هم پیدا میشه. ولی در کل بد نیست.
دستگاه که ریجن فری هست اما اگر بخوای آنلاین بازی کنی (اونایی که online pass دارن) باید ریجن اکانتت (خود دستگاه نه) با ریجن بازی یکی باشه.
مثلا برای آنلاین فیفا چون کد نداره ریجن بازی مهم نیست.
1 : آمریکا، 2 : اروپا و خاور میانه، 3 : فکر کنم ژاپن

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
از پاسخ سریعتون ممونم
البته فروشنده گفت دستگاه همراه با مموری 8 گیگ. پس این قیمت یعنی 540 برای دستگاه و مموری 8 گرونه؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
336
نام
ُSoheil
از پاسخ سریعتون ممونم
البته فروشنده گفت دستگاه همراه با مموری 8 گیگ. پس این قیمت یعنی 540 برای دستگاه و مموری 8 گرونه؟
نه خوبه فقط مواظب باش دستگاه مشکلی نداشته باشه چون یکم قیمتش خیلی پایینه!!!!!!

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
ببخشید من یکم سوالام زیاد شد. اما دوست دارم هر محصولی که می گیرم با اطلاعات کامل برم طرفش.
می خواستم بدونم رابط دستگاه به کامپیوتر چیه؟ برای مثال رابط آیفون و آیپد و کل آی دیوایس ها با آیتونز هستش. رابط گوشی های سامسونگ kies هستش.برای این دستگاه چطور؟
اصلاً برنامه خاصی وجود داره با نه؟ یا همین جوری باید به کامپیوتر وصل کرد؟
ممنون از پاسخگویی سریعتان:-*

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ببخشید من یکم سوالام زیاد شد. اما دوست دارم هر محصولی که می گیرم با اطلاعات کامل برم طرفش.
می خواستم بدونم رابط دستگاه به کامپیوتر چیه؟ برای مثال رابط آیفون و آیپد و کل آی دیوایس ها با آیتونز هستش. رابط گوشی های سامسونگ kies هستش.برای این دستگاه چطور؟
اصلاً برنامه خاصی وجود داره با نه؟ یا همین جوری باید به کامپیوتر وصل کرد؟
ممنون از پاسخگویی سریعتان:-*
یه برنامه هست به اسم media content manager

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
نمی دونم چرا تا یه پست می دم سریع یه سوال دیگه به زهنم می رسه؟
سوالم اینه که من اگه بخوام یه اکانت بسازم مال کجا رو بسازم بهتر هست؟ یا اصلاً فرقی نمیکنه مال کجا باشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمی دونم چرا تا یه پست می دم سریع یه سوال دیگه به زهنم می رسه؟
سوالم اینه که من اگه بخوام یه اکانت بسازم مال کجا رو بسازم بهتر هست؟ یا اصلاً فرقی نمیکنه مال کجا باشه؟
برای ساخت اکانت باید اونی رو انتخاب کنی که از نظر گیر اوردن بازیهای اون رجین مشکلی نباشه .... برای اجرای خوده بازی مشکلی نیست و ریجن اهمیت نداره اما برای استفاده از هزگونه dlc و Onlien pass شما باید اکانته ریجنت با بازی یکی باشه ! (به غیر از PATCH ) .... بر فرض مثال برای فعال سازی Online pass بازی مثل Resistance اگر ریحن 2 میخری باید اکانتت ریجن 2 باشه در غیره این صورت با ارور مواجه میشید ... هم داستان هم برای DLC وجود داره ( Onine pass کدی هست که به شما اجازه بازی انلاین کردن رو میده البته تعدادی از بازیها مثل Mortal kombat یا Fifa یا Blazblue اثلا این کد رو ندارن)
دوستان فکر کنم بیشتر ریجن 2 و 1 دارن ... امریکا به دلار و اینگلیس هم به پوند هست .... از نظر مالیش هم دیگه خودت باید بسنجی چون برای خرید بازیهای فقط دانلودی باید psn کارت اون ریجن رو بخری.
هر ویتا هم فقط در یک زمان با یک اکانت کار میکنه و اگر بخوای اکانت رو سوییچ کنی بایستی format بشه ویتا و به factory setting باز گرده ...
پیشنهاد اینکه یک اکانت رو انتخاب کن که trophy ها و خریدات همه یک جا باشه .... البته اگر اهمیتی داره .

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
با تشکر
الان به نظر شما بازی ها و اکانت هایی که در بازار موجود هست ریجنش کدومه؟ یعنی کدوم به سهولت یافت میشه؟
سوال دیگم اینه که برای دستگاه تم هم هست یا فقط والپیپر عوض میشه؟
یه چیز جالب
داشتم تو یوووووتیووووب می چرخیدم چنتا ویدیو جالب دیدم. دیدم که با ویتا بازی هایی مثل Red DEAD و GTA IV رو اجراکرد. اینا الکی هستن یا میشه این کارو کرد.

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
داشتم تو یوووووتیووووب می چرخیدم چنتا ویدیو جالب دیدم. دیدم که با ویتا بازی هایی مثل Red DEAD و GTA IV رو اجراکرد. اینا الکی هستن یا میشه این کارو کرد.
دروغ و فیک هست.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
با تشکر
الان به نظر شما بازی ها و اکانت هایی که در بازار موجود هست ریجنش کدومه؟ یعنی کدوم به سهولت یافت میشه؟
یه چیز جالب

فیک هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با تشکر
یه چیز جالب
متاسفانه من ایران نیستم .... در مورد یافت شدن ریجنها باید دوستانی که که تهرانند اطلاعات بیشتری داشته باشن
برای دستگاه تم نیست اما میشه wallapepr دلخواهت رو روی هر پیج بزاری.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با تشکر
.
اکانت که تو بازار نیست باید خودتون بسازید
بازی های موحود تو بازار هم از هر 3 ریجن هستن مگه چی بشه ریجنشون خاص باشه ریجن 2 و 1 جفتشون به سهولت یافت میشه
قیمتشم تو هفته حدید قرار میدم باید از بازار سراغ گگرفته بشه چون باز موج گرونی هستش و تقریبا هر روز یه قیمته

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
یه سوال دوستان
اگه فروشنده بهم نگه که دستگاه ریجن ۱ یا ۲
من باید خودم از کجا بفهمم؟!
و اینکه موقعی که میخوام اکانت psn بسازم باید مشخص کنم ریجن ۱ یا ۲ بودن رو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر