راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
fبا سلام. از برو بچی که مشهد هستن یکی این سوال رو جواب بده - آیا در فروشگاهای مشهد لوازم جانبی ویتا ( مثل رم 32 گیگ - کیف - محافظ ات سی دی و ...) پیدا میشه یا حتما باید برم تهران؟؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با psvita ميشه fb زفت
بله میشه . اگر هیتلر هست توی قسمت مباحث انلاین دوستان توضیح دادن چطوری حلش کنی
fبا سلام. از برو بچی که مشهد هستن یکی این سوال رو جواب بده - آیا در فروشگاهای مشهد لوازم جانبی ویتا ( مثل رم 32 گیگ - کیف - محافظ ات سی دی و ...) پیدا میشه یا حتما باید برم تهران؟؟؟؟؟
سوالت رو در یک تاپیک بیشتر مطرح نکن

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام
دوستان راهنمایی کنید
ویتا wifiبا یه مودم وایرلس
ویتا 3gبا رایتل(امکان استفاده از رایتل رو دارم)
1)از نظر اقتصادی کدوم بهتره؟
2)ویتا رو اگه از یه کشور خارجی مثل آذربایجان(اصلا اونجا فرخته میشه؟:d)یدونه بخریم هزینه اش با اینجا چقدر فرق داره؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام
دوستان راهنمایی کنید
2)ویتا رو اگه از یه کشور خارجی مثل آذربایجان(اصلا اونجا فرخته میشه؟:d)یدونه بخریم هزینه اش با اینجا چقدر فرق داره؟

اولا اینکه ویتا wifi با مودم به صرفه تره چون رایتل خیلی گگرونه و سرعتم به نسبت کمه. تو آذربایجان هم حتما هست مگه اونجا آدم نداره:d ولی چون اقتصادشون به شدت خرابه فکر نمیکنم کمتر از اینجا بشه. بیشتر نشه کمتر نمیشه.

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام
دوستان راهنمایی کنید
از خارج نخر پیکسل سوختگی داشته با شه دیگه نمیشه کاریش کرد

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
مگه اینجا میتونی کاریش کنی
بدهکارم میشی به مغازه دار:))

اینجا اگه با بچه محلاتون برید بترسه میشه کاری کرد:d من با همین روش تونستم یه مادربرد رو تو پایتخت پس بدم. تازه پیچشم کرده بودم:d

دوست عزیز پیکسل سوختگی تابلوئه شما برو نگاه کن باید تو کل صفحه هیچ چیز غیز عادی نباشه. واسه همینم از یه چیز سیاه عکس یگیر.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
می خوام مدل 3g بگیرم
انلاک بگیرم یا لاک
بعد روی 3g مموری هست یا نه
بعد از کجا بفهمم یارو با دستگاه بازی نکرده بعد گذاشته تو جعبه به عنوان دست 1 بهم بده
برای پیکسل سوختگی با دوربین ویتا از یه چیز سیاه باید عکس بگیرم

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
می خوام مدل 3g بگیرم انلاک بگیرم یا لاک بعد روی 3g مموری هست یا نهبعد از کجا بفهمم یارو با دستگاه بازی نکرده بعد گذاشته تو جعبه به عنوان دست 1 بهم بدهبرای پیکسل سوختگی با دوربین ویتا از یه چیز سیاه باید عکس بگیرم
بسته به خودت داره , لاك معلوم نيست كي انلاك بشه و انلاك هم كه ميتوني توش سيم بندازي مموري هم داشته باشه روي جعبه نوشته ميشه اما در كل همه باندلها و مدلهاي 3g توشون رم ندارنباز شده رو نميدونماون هم يه عكس سياه بايد بندازي و ببينيش جاييش سفيد نباشه

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
دوستان راهنمایی لطفا
1)کدام ریجن را بخرم؟
2)برای تشخیص پیکسل سوختگی فقط عکس گرفتن کافی است؟
3)ممکنه که ویتا پیکسل سوختگی رو مثلا بعد از یه زمان خیلی کوتاه بعد از خرید نشون بده؟نه همون موقع؟
4)چه جوری میشه فهمید که آکبنده؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
دوستان راهنمایی لطفا
1)کدام ریجن را بخرم؟
2)برای تشخیص پیکسل سوختگی فقط عکس گرفتن کافی است؟
3)ممکنه که ویتا پیکسل سوختگی رو مثلا بعد از یه زمان خیلی کوتاه بعد از خرید نشون بده؟نه همون موقع؟
4)چه جوری میشه فهمید که آکبنده؟

ريجنش فکر نکنم فرقى داشته باشه حداقلش اينکه من موقع خريد توجه نکردم و مشکليم پيدا نکردم. در مورد اکبند بودنش هم فکر نکنم راهى باشه جز خريدن از يه جاى معتبر. پيکسل سوختگى هم اگه داشته باشه همون موقع خودشو نشون ميده.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر