راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه عزیزی نوشته بود که "من اومدم عکس کاملا سفید رو ریختم رو دستگاه و اونو که باز کردم. بعد دیدم نقاط چهار گوشه صفحه نمایش تاریکتره در حالی تو صفحه نمایش های led نور و کیفیت همه نقاط باید یکسان باشد و تاریکی گوشه های تصویر مربوط به صفحه نمایش LCD هست." حالا کسانی که psvita دارن تست بکنن ببینن که همه دستگاها اینجوریه یا نه. چون من میخوام بخرم حواسم باشه که دستگاه مشکل دار نگیرم
منم قبلا جواب داده بود بعد از پستش که من مشکلی ندارم ! همه نقاط ویتا رنگش یک پارچه هست

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
فقط از رو region ، اگه 2 باشه که مال اروپاست انلاک هستش و اگر 1 باشه که می شه امریکا لاک هست . البته Region1 یه مموری 8 هم داره که فکر نکنم region2 داشته باشه

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
خب از کجا میشه فهمید آنلاک هست یا نه؟

اگه لاک باشه رو جعبه برچسب یا علامت یه اپراتور مثلا AT&T زده شده.تا اینجایی که من اطلاع دارم دوتا شرکت با سونی قرارداد بستن:AT&T و vodafone که اولی برا آمریکا و ریجن1 و دومی برا اروپا و ریجن 2 هست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
راستي اين ويتا وقتي تو سايت هاي فارسي ميره فونت هاي فرسي هم ميخونه؟اگه نه چجوري بايد بخونه؟
فونت فارسی رو نیمخونه فعلا هم راهی نیستش
یه ویتا میخوام از آمازون سفارش بدم!چون ایران تحریم هست نمیشه مستقیم به ایران ارسال کردش!به همین دلیل یک نفر پیدا شد بهم پیشنهاد داد که من به آدرس فامیلشون در امارات سفارش بدم بعد از امارات برای من پست کنند!گفتن حدود 90 تومن در میاد!پول گمرک هم گفتن مینویسیم جنی چینیه و گمرکش میشه 1500 تومن!حالا چند تا سوال داشتم!1-جنس برسه امارات بعد فرد میتونه یکی از خود امارات بخره و با یکی من عوض کنه اصلا فرقی میکنه جنسی که از امارت خریده بشه یا آمریکا!2-90 تومن هزینه زیادی هست یا نه!رنجش چقدره!3-ویتا 3g لاک هست تحت اپراتور at&t به نظر شما 3g بخرم یا نه!(30 دلار فرق قیمتشه)4-میتونم از کانادا برام مستقیم ارسال کنند و هزینه پستش خیلی کم میشه ممکنه تو گمرک بهم ندنش کلا!به خاطر مسایل تحریم!5-یه فروشنده ای 600 ویتا PlayStation Vita First Edition Bundle رو ازم بر میداره کار گمرکش رو هم خودش میکنه دریافتش هم با خودش هست!میخواد یارو تو ویترین مغازش بگذاره قیمتش خوبه یا نه خیل مفت میخره(به نظرم خیلی ارزون میخره)6-کلا من علاقه ای به ویتا ندارم میخوام بفروشمش ویتا ریجن آمریکا رو چند میخرن!خریدار داره اصلا!
1. چرا از بازاره خوده ایران نمیخری ... مدل امریکا اگر 3g هست که لاکه ... مدل امارات ممکنه انلاک باشه 3. اگر میخوای از 3g استفاده کنی بهتره مدل انلاک رو بخری !!!! لاک رو بخری ممکنه حالا حالاها نشه انلاکش کرد بقیه رو هم چون ایران نیستم نمیدونم !

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
یه ویتا میخوام از آمازون سفارش بدم!چون ایران تحریم هست نمیشه مستقیم به ایران ارسال کردش!به همین دلیل یک نفر پیدا شد بهم پیشنهاد داد که من به آدرس فامیلشون در امارات سفارش بدم بعد از امارات برای من پست کنند!گفتن حدود 90 تومن در میاد!پول گمرک هم گفتن مینویسیم جنی چینیه و گمرکش میشه 1500 تومن!حالا چند تا سوال داشتم!1-جنس برسه امارات بعد فرد میتونه یکی از خود امارات بخره و با یکی من عوض کنه اصلا فرقی میکنه جنسی که از امارت خریده بشه یا آمریکا!2-90 تومن هزینه زیادی هست یا نه!رنجش چقدره!3-ویتا 3g لاک هست تحت اپراتور at&t به نظر شما 3g بخرم یا نه!(30 دلار فرق قیمتشه)4-میتونم از کانادا برام مستقیم ارسال کنند و هزینه پستش خیلی کم میشه ممکنه تو گمرک بهم ندنش کلا!به خاطر مسایل تحریم!5-یه فروشنده ای 600 ویتا PlayStation Vita First Edition Bundle رو ازم بر میداره کار گمرکش رو هم خودش میکنه دریافتش هم با خودش هست!میخواد یارو تو ویترین مغازش بگذاره قیمتش خوبه یا نه خیل مفت میخره(به نظرم خیلی ارزون میخره)6-کلا من علاقه ای به ویتا ندارم میخوام بفروشمش ویتا ریجن آمریکا رو چند میخرن!خریدار داره اصلا!
شما میتونید از سایت play-asia.com خریداری کنی ایران هم پشتیبانی میکنه ولی خوب قبلا ادم میشناختم ازش خریده بود 80 تومان بابت پست هزینه جداگونه داد .... uncharted 3 خریده بود.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
به نظر من 3G نخرید

اگر می خواید وب برید .. خو وب فارسی ساپورت نمی کنه

اگر می خواید بازی کنید خب سرعتش کفاف بازی درست حسابی رو نمیده یهو فرت فرت دیدی قطع شد ...

.... !

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
سلام.. من ميخوام اين هفته بخرم و ميخواستم بپرسم:d
١.از كدوم مغازه پشت شهرداري بگيرم كه قيمت مناسب ومطمءن و بازي هاي زيادي داشته باشه؟
٢.بين unit13 و mortal combat كدومو بگيرم؟(به جزء اين اگه بازيي بهتري بود بگين)
٣.مموري 8 يا 16 بگيرم؟ چندن هر كدوم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.. من ميخوام اين هفته بخرم و ميخواستم بپرسم:d
١.از كدوم مغازه پشت شهرداري بگيرم كه قيمت مناسب ومطمءن و بازي هاي زيادي داشته باشه؟
٢.بين unit13 و mortal combat كدومو بگيرم؟(به جزء اين اگه بازيي بهتري بود بگين)
٣.مموري 8 يا 16 بگيرم؟ چندن هر كدوم؟
2 . بازی Unit 13 که شوتر هست و انلاین CoOp هم داره .... بازی خوبی هست ... اما Mortal kombat هم که یک Fighting سراسر خون ریزی ! Gameaplay خوبی داره .... بازی دیگه هم Rayman origins - Uncharted دیگر خوبهای ویتا هستن
3. 8 برای بازیهای PSN - بازیهای PSP کافیه .... 16 برای بازیهای PSP - vita - PSN کافی هست اگر میخوای نسخه فیزیکی نخری

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
DOSTAN YE SOAL DARAM:MAN MIKAM BRAYE DOVOMIN BAR PS3 BEGIRAM VA HALA MONDAM VITA BEGIRAM YA PS3?

YE RAHNAMMAII BOKONID MAMNO

FONT FARSI NADASHTAM MAZERAT.:">
باز هم میگیم کنسول دستی رو نمیشه با کنسول خانگی مقایسه کرد ! اگر بازیهای موجود ویتا رو دوست داری و میخوای کنسول همراه داشته باشی ویتا بخر - اگر به PS3 و بازیهای روز علاقه مندی که PS3 بخر ! اما از من میپرسی هیچ توصیه نمیشه VITA بخری و داشته باشی بدون یک PS3 یا XBOX360 یا یک PC قدرتمند ! خیلی از بازیها رو نخواهی تونست بازی کنی

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
به نظر من خرید PS VITA رو باید دیرتر انجام میدادم. اون قدر که ذوق و شوق داشتم خفن نبود. یعنی اگه میزاشتم الان یا حتی چند وقت دیگه میخریدم چیز زیادی رو از دست نمیددادم.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
به نظر من خرید PS VITA رو باید دیرتر انجام میدادم. اون قدر که ذوق و شوق داشتم خفن نبود. یعنی اگه میزاشتم الان یا حتی چند وقت دیگه میخریدم چیز زیادی رو از دست نمیددادم.

دیرتر یعنی تابستون ؟؟ یعنی اوج گرونی ؟؟ از دست نمیدادی درست ولی چیزی هم گیرت نمیومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر