راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
منظورت برای سیم کارت هستش ؟؟ جریان خاصی نداره
دستگاهایی که انلاک هست رو میتونید تو سیم کارت ایرانسل و رایتل بندازید مثل ریجن 2
دستگاهایی هم که لاک هست هنوز هیچ خبری از برنامه ای برای انلاک کردنشون نشده

منظورم اینه که کی انلاک شد ؟؟؟ کدوم دستگاه ها ؟ چرا اینای دیگه نمیشه ؟

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:07 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها رجین اروپا داره ویتا دیگه ؟ من آمریکاییش رو تو بازار دیدم کدوم بهتره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شنیدم با psvita نمیشه تماس گرفت و صحبت کرد؛
پس سیم کارت واسه چی میخوره؟!
به منظوزه استفاده از 3g طراحی شده همونطور که از اسم مدلش معملوم هست . صرفا برای استفاده از از کانکشن تبادل دیتا برای استفاده از امکانات انلاین هستش
منظورم اینه که کی انلاک شد ؟؟؟ کدوم دستگاه ها ؟ چرا اینای دیگه نمیشه ؟

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:07 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها رجین اروپا داره ویتا دیگه ؟ من آمریکاییش رو تو بازار دیدم کدوم بهتره ؟
انلاک نشده ! یک سری ویتا کلا تولید شده به صورت انلاک ! دستگاهایی هم که لاک هست فعلا راهی برای انلاک نیستش
ریجن ها هم فرقی باهم نداره بستگی داره 3g بگیری یا نه .... قیمتش هم در ایران ظارها 800 خورده ای

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
حاضرم قسم بخورم شما نه ویتا داری , نه دیدی , نه دمو ازش دیدی , نه گرافیک بازیاش میدونی در چه حدیه , نه لیست شرکتایی که ازش حمایت میکننو میدونی , نه لیست بازیایی که براش میاد , نه آرزوی داشتن یه گجت حرفه ای داری , نه.....

شما که داری برای ما کافیه.من اراده کنم و بخوام میتونم 100 تا از اینا روبگیرم و نگه دارم.همون اولین دمویی که ازش انتشار شد من همشو دیدم.آنچارتدو چند تا بازی چینی و .../گرافیک همه ی بازی هایی هم که داره رو میدونم چین و در چه حدن.شاخش همون آنچارتده.اینقدم نه نه نکن که حوصلمو بردی.حالا که تاپیک بسته نمیشه جواب همتونو تک به تک میدم.
شرکتایی هم که حمایت میکنن شما چه میدونی که بخاطر پول نیس؟

فن پی اس ویتایی ها هر چقدمیتونین حجوم بیارین ولی حرف حق برندس.

---------- نوشته در 04:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

رو چه حسابی این حرفا رو میزنی؟اصلا مگه ویتا داری که اینجوری از ویتا انتقاد میکنی؟از یه طرف گرافیگ آنچارتدو مسخره میکنی،بعد میای پیشنهاد wii u میدی؟اصلا میدونی گرافیک بازی های wii u برا یه کنسول خانگی در چه حدیه؟اصلا میدونی wii u چیه؟اتفاقا به نظرم برا این آقا که میخواد بیشتر آنلاین،اونم موقع خواب،بازی کنه ویتا بهترین گزینه است چون نهایتا به دو، سه تا بازی بیشتر احتیاج نداره!ترو خدا ترول بازی در نیار!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

مگه حتما آدم باید یه چیزی رو داشته باشه تا بگه خوبه یا بد.اصن معلومه این چیه.بعدشم وی یو هم کنسول خونگیه و هم دستی .دستی : شما میتونید این دستگاه رو مثه پی اس ویتا بگیری دستت و تو رخته خوابت بازی کنی.خونگی:هم میتونی به تلویزیون وصل کنی و به عنوان کنسول خونگی ازش استفاده کنی.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
شما که داری برای ما کافیه.من اراده کنم و بخوام میتونم 100 تا از اینا روبگیرم و نگه دارم.همون اولین دمویی که ازش انتشار شد من همشو دیدم.آنچارتدو چند تا بازی چینی و .../گرافیک همه ی بازی هایی هم که داره رو میدونم چین و در چه حدن.شاخش همون آنچارتده.اینقدم نه نه نکن که حوصلمو بردی.حالا که تاپیک بسته نمیشه جواب همتونو تک به تک میدم.

---------- نوشته در 04:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

مگه حتما آدم باید یه چیزی رو داشته باشه تا بگه خوبه یا بد.اصن معلومه این چیه.بعدشم وی یو هم کنسول خونگیه و هم دستی .دستی : شما میتونید این دستگاه رو مثه پی اس ویتا بگیری دستت و تو رخته خوابت بازی کنی.خونگی:هم میتونی به تلویزیون وصل کنی و به عنوان کنسول خونگی ازش استفاده کنی.
دعوا نداریم که تاپیکو ببندن پس شلوغش نکن...
نمیخواد 100 تا ویتا بگیری من یدونه دارم کافیه فکر نمیکنم بیشتر نیاز باشه!!!
شما میگی آنچارتد من میگم سایلنت هیل-رسیستنس-کیلزون-متال گیر....
اتفاقا حمایتها بخاطر پوله چرا نباشه شما اگه بازی بسازی بدونی هیچی دستتو نمیگیره بازم حمایت میکنی معلومه که نه....
منطق میگه 1 سال صبر کن بعد در مورد پشتیبانی سونی-بازیاش و برنامه هایی که میاد نظر بدی....

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد

معلومه که باید داشته باشه تا بتونه اینطوری در موردش اظهار نظر کنه!بعضی از دوستان ویتا رو امتحان کردن و یه سری انتقاد کردن،که نظرشون قابل احترامه،ولی تو بدون اینکه حتی ویتا رو برای چند ساعت بازی کنی اینطوری انتقاد میکنی؟کنسول دستی هم به کنسولی گفته میشه که بشه با اون تو هرجا و مکانی مثل مدرسه،دانشگاه،تو ماشین و نه صرفا رخت خواب استفاده کرد!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
دوستان خیلی نمیخواد بخودتون زحمت بدید و جواب اون دوست منتقدمون!! رو بدید پستهای ایشون نشون میده که چه تیپ ادمی هستند البته انتقاد از هر چیزی خوبه ولی نه حرف الکی و از سر لجبازی زدن
وگرنه انتقاد که به ویتا خیلی وارده مخصوصا از نظر نرم افزاری ولی ادمش باید انتقاد کنه نه کسی که اطلاعاتش اینقدر کمه که تو کل پستهاش یه خط پیدا نمیشه که چیزی رو با امار و سند گفته باشه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان خیلی نمیخواد بخودتون زحمت بدید و جواب اون دوست منتقدمون!! رو بدید پستهای ایشون نشون میده که چه تیپ ادمی هستند البته انتقاد از هر چیزی خوبه ولی نه حرف الکی و از سر لجبازی زدن
وگرنه انتقاد که به ویتا خیلی وارده مخصوصا از نظر نرم افزاری ولی ادمش باید انتقاد کنه نه کسی که اطلاعاتش اینقدر کمه که تو کل پستهاش یه خط پیدا نمیشه که چیزی رو با امار و سند گفته باشه

شما که این تیپ آدمی بگو.ببینید دوستان من میگم واسه ی این کنسول دستی این همه پول دادن ارزش نداره.آدم پی اس 3 بگیره ولی اینو نگیره.من از سر لج بازی نیست.اصلا یه چی بگم راحت شین.من خودمم میخوام بگیرم.اینو بدونید.من میدونم این چیه و بخاطر همین بقیه رو آگاه میکنم نه گمراه مثه شما.پول داری برو بگیر و لی اگه نداری نگیر چون ارزشش رو نداره.حالا هی توهین کنیدو هر چی از دهنتون در میاد بگین.

کنسول دستی هم به کنسولی گفته میشه که بشه با اون تو هرجا و مکانی مثل مدرسه،دانشگاه،تو ماشین و نه صرفا رخت خواب استفاده کرد!
ببین دوست عزیز وی یو هم این قابلیت هارو داره که بری مدرسه با دوستات بازیکنی.چرا حرف من رو متوجه نمیشید.

دعوا نداریم که تاپیکو ببندن پس شلوغش نکن...
اینطور که معلومه شماها دعوا دارین!!!

نمیخواد 100 تا ویتا بگیری من یدونه دارم کافیه فکر نمیکنم بیشتر نیاز باشه!!!

باشه.منم یکیشو میخوام بگیرم.چون شما گفتی یکی میگیرم.!!!ولی بازم میگم کسی که پول اضافی نداره نگیره.بزاره بیاد پایین که میاد بعد بگیره.

منطق میگه 1 سال صبر کن بعد در مورد پشتیبانی سونی-بازیاش و برنامه هایی که میاد نظر بدی....

باشه.بخاطر منطق هم که هست 1 سال صبر میکنیم ولی بازم هیچی به هیچیه.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
دوستان من این صفحات رو خوندم ولثی بازم متوجه نشدم!
من الان میخوام PSV بخرم چه مدلیش بهتر هست بخرم انلاک بگیرم یا نه؟
کلا چند برام تموم میشه با یه بازی و مموری

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
دوستان من این صفحات رو خوندم ولثی بازم متوجه نشدم!
من الان میخوام PSV بخرم چه مدلیش بهتر هست بخرم انلاک بگیرم یا نه؟
کلا چند برام تموم میشه با یه بازی و مموری
بستگی به خودت داره
اگر میخوای توش سیم کارت ایرانی بندازی باید 3G آنلاک بگیری که 850 تومن اینطوراس
اگر هم برات مهم نیست 3G نخر کلا چون 3G لاک هاش فقط سیم کارت ATM (یه همچین چیزی ) خارجی میخوره
پیشنهاد من به تو یه Wifi ریجن 1 بگیر 600 تومن
البته یکی تو همین سایت هست wifi ریجن 1 + 4گیگ رم + بازی little ... رو میده650-700

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@CoNoR=:
با اينكه ميدونم اينجا جاش نيست ولي مجبورم بعضي از حقايق رو بگم اولا تا اونجايي ما ميدونيم اون سيني چايي(دسته تبلت مانند wii u )يك برد مشخصي داره يعني شما نميتوني wii u رو روشن كني بعد سيني چايي رو ببري مدرسه تون بازي كني اون سيني چايي هم مثه تبلت نيست حتما بايد كنسول روشن باشه تا اين كار كنه:d
بعدشم بنظرمن با اين سخت افزار فوق العاده قوي كه گفته ميشه حتي از 360 هم ضعيفتره فك نكنم خريد اين كنسول بصلاح باشه مگراونكه كنسولهاي نسل بعد ماكرو و سوني هك نشن
بعدشم چيزي كه واقعا واسم جالب بود اينه كه شما ويتا نداري ولي اينجوري داري در موردش صحبت ميكني البته هنگامي كه به پروفايل قشنگ شما سرزدم و سن جناب عالي و پستهاي گهر بارتون در مورد سوني و 360 رو ديدم خيلي چيزها واسم روشن شد:dكه ps3 در مقابل 360 هيچي نيست حتي موش هم نيست؟:d
بهرحال من كه اگه ويتا نداشتم هيچوقت نميومدم در مورد اين كنسول نظر بدم حالا هم كه اين كنسول رو دارم و اگه نظري ميدم سعي ميكنم فن بودن سوني رو كنار بذارم و بطور كاملا منطقي يك ديد نسبي اي رو نصيب دوستان كنم :d بهرحال فك نميكنم ادامه دادن اين بحث زياد مفيد باشه و بتونه اطلاعاتي در مورد ويتا نصيب دوستان كنه:d

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
وی یو یه کنسول کاملا خونگیه که قابلیت حمل نداره فقط در محیط اطراف کنسول مادر کار میکنه نه تو مدرسه یا...
ویتا کنسول فوق العادیه چرا؟ چون قابل حمله...چون گرافیک گیماش محشره...یه سوال اگه 5 پیش بهت میگفتن این ps3 که داره میاد چند سال بعد قابل حملش میاد چی میگفتی؟ منکه ذوق مرگ میشدم...
زمان فن بازی تموم شده من که فن سونی بودم بالاخره 360 گرفتم چون الن ویک داشت:d
بیا منطقی باشیم گرافیک بازیاش عالیه...پخش فیلمش تو بهترین حالته(یه 720p ریختم دیدم چه خداییه)...در کل گجت بهتری سراغ ندارم واسه جایگزینیش..بهش ایرادم وارده مثل دوربینش...عدم پشتیبانی از زیرنویس(البته فعلا)
اما 360 یا ps3 زمان عرضه چه گیمایی داشتن؟ مگه غیر اینه که کیلزون-متال گیر-هوی رین بعدا عرضه شد؟؟
چرا وقتی چیزی رو نداریم مقابلش جبهه میگیریم؟ یا پولشو نداریم میگیم اه اه بو میده ولی همین که گرفتیم شبا میزاریم بالا سرمون میخوابیم غیر اینه؟
منم جزو آدمای طبقه متوسط به بالای جامعه ام و پول کنسولامو خودم در میارم واسه همین میپرستمشون...
این دعواها منو یاد اولای اومدن 360 و ps3 میندازه که آخرش همه کنسول دار شدنو دعوا رفت سمت fan games (خودمونیم این کل کلام واقعا شیرینه) گیمر یعنی طرفداری اما بجا و به قول شما با منطق...

آخرین ویرایش:

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوستان یه سوال از بروبچ ویتا دار داشتم .. به نظرتون کیفیت صفحه ویتا بالاتره یا ipod touch4 ؟ ببینید اونایی که آیپاد دارن میدونن تراکم پیکسل صفحش تو سایز خودش فوق العاده بالاس یعنی رزولوشن تصویرش عالیه حالا خواستم بدونم وضعیت ویتا تو این زمینه چجوریاس تصویر ویتا (مثل psp فت) موقع حرکت تند تصویر سایه و کشیدگی رنگ ایجاد نمیکنه؟ کلا فیلم دیدن رو این بیشتر میچسبه یا رو آیپاد ؟
دمتون گرم ;)

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
وی یو یه کنسول کاملا خونگیه که قابلیت حمل نداره فقط در محیط اطراف کنسول مادر کار میکنه نه تو مدرسه یا...
ویتا کنسول فوق العادیه چرا؟ چون قابل حمله...چون گرافیک گیماش محشره...یه سوال اگه 5 پیش بهت میگفتن این ps3 که داره میاد چند سال بعد قابل حملش میاد چی میگفتی؟ منکه ذوق مرگ میشدم...
زمان فن بازی تموم شده من که فن سونی بودم بالاخره 360 گرفتم چون الن ویک داشت:d
بیا منطقی باشیم گرافیک بازیاش عالیه...پخش فیلمش تو بهترین حالته(یه 720p ریختم دیدم چه خداییه)...در کل گجت بهتری سراغ ندارم واسه جایگزینیش..بهش ایرادم وارده مثل دوربینش...عدم پشتیبانی از زیرنویس(البته فعلا)
اما 360 یا ps3 زمان عرضه چه گیمایی داشتن؟ مگه غیر اینه که کیلزون-متال گیر-هوی رین بعدا عرضه شد؟؟
چرا وقتی چیزی رو نداریم مقابلش جبهه میگیریم؟ یا پولشو نداریم میگیم اه اه بو میده ولی همین که گرفتیم شبا میزاریم بالا سرمون میخوابیم غیر اینه؟
منم جزو آدمای طبقه متوسط به بالای جامعه ام و پول کنسولامو خودم در میارم واسه همین میپرستمشون...
این دعواها منو یاد اولای اومدن 360 و ps3 میندازه که آخرش همه کنسول دار شدنو دعوا رفت سمت fan games (خودمونیم این کل کلام واقعا شیرینه) گیمر یعنی طرفداری اما بجا و به قول شما با منطق...
گرافیکش بالاست ولی نه دیگه در حد ps3!
نسبت به psp آره محشره.
مثلا همین انچارتد اصلا گرافیکش نزدیک انچارتد یک هم نیست.
یا تریلر mortal kombat رو نگاه کن؛انگشت کاراکتر ها مثلث هست!
در کل انتظاری که من از یه کنسول دستی دارم گیم پلی هست؛حالا باید ببینم ویتا به درد من میخوره یا 3ds.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر