راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
مطمئن باش تا 300 یا 250 میاد پایین.این حرف من یادت باشه.
دوست عزیز بر چه اساسی این آمار رو میدی؟؟!!
تنها در صورتی این قیمت میشه که یا دولت یارانه بده یا اینکه 5 سال دیگه نسل بعدی بیاد که بازم این قیمت نمیشه psp الان 400 هست:-s
-------------
اصلا من می مونم چه نظراتی میدین!!
شما میگی لپ تاپ از این بهتره!!!!
بر چه اساسی میگین وی یو کنسول دستی هم هست؟اصلا چه ربطی داره /...اون طراحی دستش اینه که حالت تبلت داره ولی وابسته به کنسول اصلی هست واصلا کنسول جدا نیست
چرا فک می کنی بازیه ویتا دلسردت میکنه؟مگه بازیه ایکس باکس چی داره که دل گرم میشی؟
من با تمام این دستگاه ها که میگین کار کردم و دارم میگم ویتا عالیه!...برای بازی عالیه...یه کنسول دستی برای بازی که همه جا همراه تون هست;)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوست عزیز بر چه اساسی این آمار رو میدی؟؟!!
تنها در صورتی این قیمت میشه که یا دولت یارانه بده یا اینکه 5 سال دیگه نسل بعدی بیاد که بازم این قیمت نمیشه psp الان 400 هست:-s
-------------
اصلا من می مونم چه نظراتی میدین!!
شما میگی لپ تاپ از این بهتره!!!!
بر چه اساسی میگین وی یو کنسول دستی هم هست؟اصلا چه ربطی داره /...اون طراحی دستش اینه که حالت تبلت داره ولی وابسته به کنسول اصلی هست واصلا کنسول جدا نیست
چرا فک می کنی بازیه ویتا دلسردت میکنه؟مگه بازیه ایکس باکس چی داره که دل گرم میشی؟
من با تمام این دستگاه ها که میگین کار کردم و دارم میگم ویتا عالیه!...برای بازی عالیه...یه کنسول دستی برای بازی که همه جا همراه تون هست;)

ببینید دوست عزیز الان تحریم هارو میخوان یواش یواش بردارن.بر این اساس اول قیمت پی اس ویتا میاد رو رنج قیمت 400 الی 500 تومن.بعد که وی یو بیاد قیمتا کم کم میاد پایین و تا آخر سال دیگه نه حداکثر سال بعدش به این قیمت میرسه.سونی با این ویتا شکست بزگی خورد.شما الان سونی فن هستی و ویتا هستی ،نمیخواد تعصب نشون بدی.حقایق رو باید درک کرد.

کسانی که الان ویتا دارن هم و همچنین که سونی فنز هستند میگن ویتا اصلا بدرد نمیخوره.والا شمارو نمیدونم بر چه اساسی میخوای بزور بگی که ویتا عالیه.

برو یکم تحقیق کن میفهمی که وی یو یه جورایی کنسول دستیه.

لپ تاپ به عنوان مثال بود نه مقایسه اصلی.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
ببینید دوست عزیز الان تحریم هارو میخوان یواش یواش بردارن.بر این اساس اول قیمت پی اس ویتا میاد رو رنج قیمت 400 الی 500 تومن.بعد که وی یو بیاد قیمتا کم کم میاد پایین و تا آخر سال دیگه نه حداکثر سال بعدش به این قیمت میرسه.سونی با این ویتا شکست بزگی خورد.شما الان سونی فن هستی و ویتا هستی ،نمیخواد تعصب نشون بدی.حقایق رو باید درک کرد.

کسانی که الان ویتا دارن هم و همچنین که سونی فنز هستند میگن ویتا اصلا بدرد نمیخوره.والا شمارو نمیدونم بر چه اساسی میخوای بزور بگی که ویتا عالیه.

خب خیلی جالبه...کمپانی به عظمت سونی حرف از پیروزی و انقلاب میزنه و اون وقت شما میگی شکست!!!
والا من از هر جهت نگاه کردم دیدم عالیه...سخت افزار(دکمه های بازی - پردازنده - صفحه - و...)...شبکه ی آنلاین....بازی(آنچارتد..pvz...unit...ninja)
و نتونستم جایگزینی براش پیدا کنم!
نیازی به تحقیق نیست...این اولین بار هست که میشنوم وی یو یه جورای کنسول دستی هم هست..
نینتندو که خودش کنسول دستی داره!
اگر شد 250 تومن من بازم ویتا میگیرم:-s

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خب خیلی جالبه...کمپانی به عظمت سونی حرف از پیروزی و انقلاب میزنه و اون وقت شما میگی شکست!!!
والا من از هر جهت نگاه کردم دیدم عالیه...سخت افزار(دکمه های بازی - پردازنده - صفحه - و...)...شبکه ی آنلاین....بازی(آنچارتد..pvz...unit...ninja)
و نتونستم جایگزینی براش پیدا کنم!
نیازی به تحقیق نیست...این اولین بار هست که میشنوم وی یو یه جورای کنسول دستی هم هست..
نینتندو که خودش کنسول دستی داره!
اگر شد 250 تومن من بازم ویتا میگیرم:-s

بله.معلومه که شما میگیری.چون همه میگیرن.250 تومن براش ارزش داره نه 700 تمون.

آقایون جواب هارو گرفتید.دیگه از بحث دور نشید که تاپیکو می بندن.هر سوالی بود من در خدمتم.در پروفایل بگید.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر

آقایون جواب هارو گرفتید.دیگه از بحث دور نشید که تاپیکو می بندن.هر سوالی بود من در خدمتم.در پروفایل بگید.

حاضرم قسم بخورم شما نه ویتا داری , نه دیدی , نه دمو ازش دیدی , نه گرافیک بازیاش میدونی در چه حدیه , نه لیست شرکتایی که ازش حمایت میکننو میدونی , نه لیست بازیایی که براش میاد , نه آرزوی داشتن یه گجت حرفه ای داری , نه.....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

تحریم هم بردارن اگر وارد باشی موجه ضربه هر تحریم بعد از 4-5 ماه وارد میشه ! یهو ممکنه دلار بشه 3 تومن بعد از چند ماه برگرده 1.5 تا 2 تومن دوباره !
البته قصدمون صحبت در این مورد نیست !
اما من فقط یک چیز رو بگم ! من اگر از 3ds و vita در تاپیکهای مختلف بحث کردم و از بدی و خوبیشون گفتم هیچ وقت به صورت کلی نگفتم ! الان چندتا از دوستان هی میاد میگین هرکی ویتا داره ناراضیا ... مردمی که ویتا خریدن دوست ندارن ! بهش انتقاد وارده !!!!!! شما نمیتونی وقتی نه منبع خبر داری و نه امار درست از یک سایت معتبر بلند شی بیای این حرفها رو بزنی دوسته من ! اول منبع رو نشون بده و بعدش تاکید کن که خیلی از ویتا دارها نارضی هستند ! مگرنه این نشد بحث منطقی که ! اون دستمون هم از نظره خودش گفت ویتا عالی هست نه از دید همه ی مردم دنیا !!! منم از نظره خودم ویتا خیلی عالی هستش و دوستش دارم ! حالا شما نداری دلیل نمیشه به همه فشار بیاری که نیست ! دقیقا مثل یکی دیگر از دوستان!
دوم یعنی چی wii U یک جورایی کنسول دستی هست ! از کی تا حالا کمپانیها دستگاهی میسازن که یه جورایی کنسول دستی هست یک جورایی کنسول خونگی ! یعنی شما میتونی ببریش توی ماشین بدونه اینکه به کنسول دست بزنی بازی کنی ؟؟؟؟ اگر اره که باشه ! اما فعلا که WII U در کنسولها دسته بندی شده و بس!
اگز منبع و امار ارقام اوردید بیایید بحث ! درغیره این صورت باور کنید بحث بی نتیجه میمونه !

تاپیک رو نمیبدن ! دعوا که نشده عزیز ! شلوغش نکن !:d

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من ميخوام آبه پاكي رو بريزم روي دستان كساني كه هنوز ويتا نخريدن:d
ارمان جان كه تو استراليا زندگي ميكنن بحثشون باماها كه توي اين خراب شده زندگي ميكنيم فرق ميكنه:d
كلا ويتا براي اون مرفهاني هست كه ككشون نميگزه كه 120 تومن پول بازي اصل بدن:dاينجور افراد كه معمولا درتاپيك هستن و معمولا هم ps3 شون اريج نيست از خريد ويتا بسيار خرسند هستند ولي بقيه دوستاني كه ps3 دارند(اريج) از خريد ويتا بخاطر هزينه هاش زياد راضي نيستن اونم فقط بخاطر هزينه هاش
زور داره ادم 120 تومن پول يه بازي كنسول دستي بده واقعا بنظرم اگه قيمت دلار مثه سابق بود باز بهتر بود گرون شدن دلار باعث شده واقعا خريد بازي براي ويتا خصوصا كساني كه از يه كنسول اريج استفاده ميكنن سختشه:d
كلا ويتا كنسول دستي فوق العاده ايه فوق العاده هم خوش دسته ولي واسه كسايي تو اين خراب شده زندگي ميكنن چندان مناسب نيست مگر اونكه مرفه بي درد باشن يا ps3 شون اريج نباشه:d

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان من ميخوام آبه پاكي رو بريزم روي دستان كساني كه هنوز ويتا نخريدن:d
كلا ويتا براي اون مرفهاني هست كه ككشون نميگزه كه 120 تومن پول بازي اصل بدن:dدوستاني كه ps3 دارند(اريج) از خريد ويتا بخاطر هزينه هاش زياد راضي نيستن اونم فقط بخاطر هزينه هاش
زور داره ادم 120 تومن پول يه بازي كنسول دستي بده واقعا بنظرم اگه قيمت دلار مثه سابق بود باز بهتر بود گرون شدن دلار باعث شده واقعا خريد بازي براي ويتا خصوصا كساني كه از يه كنسول اريج استفاده ميكنن سختشه:d
كلا ويتا كنسول دستي فوق العاده ايه فوق العاده هم خوش دسته ولي واسه كسايي تو اين خراب شده زندگي ميكنن چندان مناسب نيست:d
خب آره قیمت بازی ها که کلا بالاست...اصلا علت گرونی psp همینه دیگه چون کپی!
ولی بازیه ویتا 120 تومن هم نیست دیگه...یکم صبر کنی بازی هاش 80 تومن میشه:d
ولی به نظرم برای کسانی که ps3 دارن حالا جدا از قیمت بازی ها ویتا خیلی مناسبه چون با کنسول شون هماهنگ هست از سیستم تروفی گرفته تا بقیه امکانات آنلاین و بعد بازی های مشترک هم بیاد جالب میشه!
من هم اگه میگم خوبه نظر خودم رو گفتم وگرنه اگر کسی این کنسول رو نخره و طرف دارش تو ایران کم باشه قیمت بازی های فیزیکی هم پایین تر میاد و به نفع ما میشه:d
اینجا قیمت بیشتر براساس تقاضا هستش...از خود کنسول گرفته تا بازی ها...یه بازی ps3 میاد اگه امتیازش بد باشه و کسی نره سمتش قیمتش سریع میاد پایین ولی اگه یه بازیه خوب بیاد و طرف دارش زیاد باشه قیمت نجومی و بازی هم کمیاب میشه!!!!!!!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
نميدونم چجوری ميگيد قيمت ويتا بالاس درحالی كه گرونی رو همه اجناس تاثير گذاشته! ببينم حتما الان VITA قيمتش بالاس، iPad قيمت ـش ارزون و بصرفه ـست، ها؟!!
والا ما كه از كنسول ـمون راضيم! الان هم مثل... تو كف Resistance و Gravity Rushـيم:D

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
نميدونم چجوری ميگيد قيمت ويتا بالاس درحالی كه گرونی رو همه اجناس تاثير گذاشته! ببينم حتما الان VITA قيمتش بالاس، iPad قيمت ـش ارزون و بصرفه ـست، ها؟!!
والا ما كه از كنسول ـمون راضيم! الان هم مثل... تو كف Resistance و Gravity Rushـيم:D

درست ... آیپد هم گرونه ... ولی با یه جیلبریک ساده کلی بازی میشه به صورت رایگان استفاده کرد.هزینش هم فقط حجم دانلودش هست.همین.ولی ویتا چی ؟
بازی هاش ... منم خیلی دوست دارم بگیرم.با قیمت خودش هم مشکل ندارم.مشکل بازی هاش هست که .....

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
آنلاک شده یا قراره بشه ؟ کسی جریانشو میدونه ؟

---------- نوشته در 05:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:20 PM ارسال شده بود ----------

33 ساله میخوان تحریم ها رو بردارند ف برم دارند که به همین زودی نیست ما ثبات داخلی نداریم بی ثباتی = تزریق بی برنامه پول به بازار = افزایش درخواست = افزایش واردات = خارج شدن بی حد پول از کشور نتیجه : نوسان رو به بالای ارز
در ضمن شما چون کنسول wii u رو دوست داری نمیخوای قبول کنی یعنی دوست نداری که چیزی غیر از علاقت ذهنیتت رو نسبت بهش بهم بریزه به خاطر همین با دلایلی که اصلا معلوم نیست از کجا اومده میخوای باور نکنی که اصلا وی یو چه ربطی به psvita داره و نمیخوای اصلا بشنوی که وی یو حتی به گفته ی خیلی از بازیساز ها سخت افزارش به در این نسل هم نمیخوره نیمخوای باورت بشه چون دوست نداری
بر این اساس که عالیه که چون عالیه
اونایی که میگن به درد نمیخوره نمیگن خوب نیست جملشون غلطه ایراداتی داره مثل کسانی که انگشت بزرگ دارند با بعضی کلید ها مشکل دارند یا مثلا با شبکس مشکل دارند و از همه مهمتر اینکه بازی هاش گرونه کسی هم که به جیبش فشار بیاد به همه ی زمان و زمین ایراد میخواد بگیره
کسی که باید تحقیق کنه شمایی تا بفهمی اون کنترلره وی یو هست نه کنسول پرتابل
مقایسه ی لپ تاپت هم یه مقایسه کاملا بچه گانس مثل این میمونه که ذرت بو داده رو با بادوم هندی مقایسه کنی ربطی داره ؟

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
اولا شما اگه میخوای بازی آنلاین توپ بکنی یکم صبر باید بکنی؟میتونی صبر کنی؟
دوم اینکه ویتا از نظر گرافیک بازی هاش در حد خیلی پایینیه.به آنچارتد نگا نکن این فقط یکی از شاهکاراشه.بقیه رو در نظر بگیر.
دوم اینکه شما پول یه لپ تاپ بدرد بخور همه کاره یا یه تبلت بدردبخور همه کاره رو به این کنسول دستی میدی با اینکه با لپتاپ مقایسه کن ببین چی میگم.
ببین این کنسول دستی اصلا تو ایران ارزش خریدن نداره.:اولا خود کنسول خیلی گرونه و دوما بازی هاش هم گرونه.به طور مثال یکی از دوستام میگفت بازیهاش آکه آک آنچارتد تو چین 20 تومن.
سوم اگه بتونی صبر کنی یه 6 تا 8 ماه و پولاتو جم کنی میتونی یه وی یو بگیری.ببین وی یو ارزشش به اندازه ی یه کنسول خونگی خیلی توپه که هم کنسول دستیه.

وآخرم اینکه خیلی زود بازیاش دلسردت میکنه و یه چند دیقه تصورش کن که مثلا بهترین بازی رو که تموم کردی و جز اون بازی دیگه ای نیس رو هر روز داری بزور بازی میکنی.چون بازیا اونقد گرونن که سخته بری 20 تا 30 بازی بگیری برای آن بازی کردن.خلاصه اینا کمی بود.اگه قانع نشدی بگو بازم بگم.

رو چه حسابی این حرفا رو میزنی؟اصلا مگه ویتا داری که اینجوری از ویتا انتقاد میکنی؟از یه طرف گرافیگ آنچارتدو مسخره میکنی،بعد میای پیشنهاد wii u میدی؟اصلا میدونی گرافیک بازی های wii u برا یه کنسول خانگی در چه حدیه؟اصلا میدونی wii u چیه؟اتفاقا به نظرم برا این آقا که میخواد بیشتر آنلاین،اونم موقع خواب،بازی کنه ویتا بهترین گزینه است چون نهایتا به دو، سه تا بازی بیشتر احتیاج نداره!ترو خدا ترول بازی در نیار!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آنلاک شده یا قراره بشه ؟ کسی جریانشو میدونه ؟

پ
منظورت برای سیم کارت هستش ؟؟ جریان خاصی نداره
دستگاهایی که انلاک هست رو میتونید تو سیم کارت ایرانسل و رایتل بندازید مثل ریجن 2
دستگاهایی هم که لاک هست هنوز هیچ خبری از برنامه ای برای انلاک کردنشون نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر