راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی فیزیکی یه چیز دیگس.
حده اقل همینکه میشه فروختش خودش خیلی خوبه !
خب البته خیلیها به نسخه های فیزیکی در دنیا به راحتی دسترسی ندارن برای همین سونی از همه بازیهای نسخه دیجیتال هم میزاره
زرق و برقشم به خاطره جعبه کوچولو و ابی دوست داشتنیشه به نظره من

amin699

کاربر سایت
Sep 30, 2011
16
نام
امین
سلام به همه دوستان
یه مدته ما هم عشقه ویتا گرفته ولمون هم نمیکنه :)
گفتم بیام یه چند تا سوال ازتون بپرسم
اول بگم که من قبلا هم xbox هم ps3 وهم psp داشتم
از ایکس باکس و ps3 خیلییییی راضی بودم ولی بنا به دلایلی مجبور به فروششون شدم
psp هم ، بودنش مصادف شد با خرید ipod {حدود 2 و نیم سال پیش تقریبا } که واقعا وقتی بازی های ipod{با اینکه کنسول نبود} دیدم از psp هم نا امید شدم و هم متنفر واسه همین 2 روز بعد خرید ایپاد psp رو فروختم
حالا اینا مقدمه بود واسه سوالاتم
1.بازی هاش در چه حدیه؟؟{میدونم در حد ایکس باکس و پلی 3 نیست ولی انتظارم اینه که خیلی خیلی بهتر از psp باشه و بشه یه جورایی بازی هاشو با پلی 3 مقایسه کرد تا حدودی}
2.من بیشتر واسه انلاین میخوام ویتا رو که شب تا شب تو رخت خواب بتونم یه 1 ساعتی انلاین بزنم :) :d بازی شاخی واسه انلاین مثل کال اف دیوتی{یا تو مایه هاشم باشه مشکلی نیس} در حال حاضر براش هست؟؟؟؟؟
3.کلا ارزش داره 600 700 بدی براش ؟؟؟؟{قصدم خرید گوشی خوب بود ولی الان بینش موندم....اگه ویتا بازی انلاین توپ داشته باشه 100% میرم ویتا میخرم}
کلا نظر کلی تون در موردش چیه ؟؟؟چقدر کیفیت بازی هاش به نسبت psp بیشتر شده؟؟؟؟ و ایا بخرم یا نه؟؟؟
خیلی ممنون از همگی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام به همه دوستان
psp هم ، بودنش مصادف شد با خرید ipod {حدود 2 و نیم سال پیش تقریبا } که واقعا وقتی بازی های ipod{با اینکه کنسول نبود} دیدم از psp هم نا امید شدم و هم متنفر واسه همین 2 روز بعد خرید ایپاد psp رو فروختم
1.بازی هاش در چه حدیه؟؟{میدونم در حد ایکس باکس و پلی 3 نیست ولی انتظارم اینه که خیلی خیلی بهتر از psp باشه و بشه یه جورایی بازی هاشو با پلی 3 مقایسه کرد تا حدودی}
2.من بیشتر واسه انلاین میخوام ویتا رو که شب تا شب تو رخت خواب بتونم یه 1 ساعتی انلاین بزنم :) :d بازی شاخی واسه انلاین مثل کال اف دیوتی{یا تو مایه هاشم باشه مشکلی نیس} در حال حاضر براش هست؟؟؟؟؟
3.کلا ارزش داره 600 700 بدی براش ؟؟؟؟{قصدم خرید گوشی خوب بود ولی الان بینش موندم....اگه ویتا بازی انلاین توپ داشته باشه 100% میرم ویتا میخرم}
کلا نظر کلی تون در موردش چیه ؟؟؟چقدر کیفیت بازی هاش به نسبت psp بیشتر شده؟؟؟؟ و ایا بخرم یا نه؟؟؟
خیلی ممنون از همگی

با اين توقعي كه شما از ويتاي حال حاضر داريد ممكنه يه ساعت نشده بزني دخلشو دربياري:d

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
با اين توقعي كه شما از ويتاي حال حاضر داريد ممكنه يه ساعت نشده بزني دخلشو دربياري:d
همه رو نا امید کن:d من به تو مشکوکم فک کنم فن مایکرو شدی:d
بازی های انلاینش یه فیفا فعلا هست و رزیتنس داره براش میاد و کال اف دیوتیه جدید
کلا اگه یه کنسوله خانگی بگیری بهتره به نظر من

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام به همه دوستان
خیلی ممنون از همگی

گرافیک بازی هاش همونجوریه که خودت گفتی! در حد PS3 و X360 نیست ولی یجورایی میشه مقایسشون کرد. بقول یکی از دوستان از نظر هنری در همون حد ـه ولی از نظر تکنیکی و کیفیت بافت ها یکم کمتره!
اگه نظر منو بخوای آره ارزش ـش رو داره! چون واقعا یه کنسول دستی ـه بی نقص ـه! اگه میخوای گوشی بخری که بحث ـش جداست ولی اینو بگم لذتی که تو بازی کردن با VITA هست 100 برابر بیشتر از لذت بازی با یک اسمارت فون ـه!
بازی آنلاین هم فعلا Unit 13 و FIFA و Wipeout و چند تا بازی خوب دیگه تو سبک های مختلف واسش اومده! البته Resistance هم تا ماه دیگه میاد که مولتی داره و اونجوری که تو تریلر ها نشون میده باید بازی فوق العاده ای باشه! June هم LittleBigPlanet واسش عرضه میشه که خودش به تنهایی اندازه یه New iPad ارزش داره واسه من! :D بازی هایی مثل Killzone و COD هم واسش تایید شدن منتها تاریخ ریلیز رسمی واسشون مشخص نشده... درضمن همین که میتونی تروفی بگیری و تو پارتی چت با دوستات صحبت کنی( مثل Xbox LIVE که حتی در PS3 این قابلیت وجود نداره) و از امکانات دیگر کنسول لذت ببری خودش یه دنیا ارزش داره که نبودش تو PSP واقعا حس میشد!
کیفیت بازی هاش که اصلا قابل مقایسه نیست با PSP! انگار بیای کیفیت بازی های PS2 رو با PS3 رو مقایسه کنی!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همه رو نا امید کن:d من به تو مشکوکم فک کنم فن مایکرو شدی:d
بازی های انلاینش یه فیفا فعلا هست و رزیتنس داره براش میاد و کال اف دیوتیه جدید
کلا اگه یه کنسوله خانگی بگیری بهتره به نظر من
استاد گفتم ويتاي حال حاضر

amin699

کاربر سایت
Sep 30, 2011
16
نام
امین
دست همه دوستان درد نکنه بابت پاسخ
پس با این تفاسیر چیز بدی نباید باشه + اینکه بازی هاش کیفیت خوبی دارن و حتی بیشتر از بازی های اپل {البته مقایسم اشتباست ولی چون واقعا بازی های اپل از حد انتظار بهترن یه مقایسه زدم}:d + اینکه خریدش هم تایید میکنید
و سوال اخر اینکه قیمت مدل wifi حدودا چنده تو بازار؟؟؟ و همچنین بازی هاش ؟؟؟مثلا بازی unti 13 چنده؟؟؟ {راستی تاچش و کیفیت صفحش خوبه ؟؟؟ با توجه به اینکه oled هست کیفیتش در حد گالکسی اس <یا حدوداش> هست}
اگه حرف نا گفته ای هم مونده ممنون میشم بگید:x
بازم تشکر از همه دوستان

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همه دوستان
خیلی ممنون از همگی
از نظر من اصولا وقتی نصل عوض میشه بازیها هم کیفیت بیشتری پیدا میکنن حالا اینکه چندین عناوین به یاد ماندنی از psp باقی میمونه طبیعی هستش اما به نظره من کیفیت بصری و تکنیگی ویتا خیلی ازpsp بالاتر و بهتر شده و این واضح هستش ...! در جواب سوال یک بگم میتونه روزی برای ویتا هم بازی بیاد که در حده کنسول باشه ! همونطور که برای psp عناوینی چون GTA - PEACE WALKER - God of war در psp از نظر طراحی gameplay دسته کمی از کنسول نداشتن ! الان هم بازی مثل uncharted شاید حیلی از پتانسیلش استفاده نشده باشه اما به اون حد داره میرسه - بازی انلاین هم میاد ! Resistance - call fo duty - که عالی احتمالا Killzone هم به این لیست اضافه شه ! الان هم که BlazBlue - Fifa و ... هم هست منتها پینگ حسابی هم میخوای
نظره دوستان در موردش رو میتونی توی تاپیک نقد ببینی !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
الان این همه ملت رفتن گرفتن یعنی خر شدن؟!
یکم بهتر صحبت کنید.

نه منظورم توهین نیست.ببین یه جورایی یه ضرب المثله.خر شدن نه منظورم اینه که شما به شدت اول راه داغین و نمیدونین چیکار کنین و فکر میکنین خیلی خوبه.منم همون اول که دیدم خر شده بودم.:d

---------- نوشته در 09:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:12 PM ارسال شده بود ----------

خدا بگم اين سوني نينتندو رو خفه كنه،موندم ٣دي اس بگيرم يا vita،گروني ويتا از يه طرف و كمبود بازياي 3ds از يه طرف ديگه
خداوكيلي موندم توش....

هیچ کدوم.اما اگه پول زیادی داری و میخوای ول خرجی کنی برو ویتا بگیر.

---------- نوشته در 09:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:15 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها من میخام ویتا بخرم لطفا منو راهنمایی کنید.1-wifiبخرم یا 3gبخرم.-2اگه wifiچه مدلیش یا چه رجینی واگه 3gکدام رجین بخرم که توی ایران بهتر جواب بده .3-اصلا خرید ویتا با توجه به قیمته بازیهاش ارزش خرید یا نه بجاش یه گوشی بخرم.4-اگه میشه فرق wifiو 3g رو بگید وهمچنین فرق بین رجین ها رو

ببین یه سوال:اقا ویتا گرفتی؟
اگه نگرفتی دس نگه دارو نگیر.به همه گفتم به شمام میگم ویتا گرفتن کار اشتباهیه.دلایل هم قبلا ذکر شده.

---------- نوشته در 09:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

پس با این تفاسیر چیز بدی نباید باشه + اینکه بازی هاش کیفیت خوبی دارن و حتی بیشتر از بازی های اپل {البته مقایسم اشتباست ولی چون واقعا بازی های اپل از حد انتظار بهترن یه مقایسه زدم}:d + اینکه خریدش هم تایید میکنید
و سوال اخر اینکه قیمت مدل wifi حدودا چنده تو بازار؟؟؟ و همچنین بازی هاش ؟؟؟مثلا بازی unti 13 چنده؟؟؟ {راستی تاچش و کیفیت صفحش خوبه ؟؟؟ با توجه به اینکه oled هست کیفیتش در حد گالکسی اس <یا حدوداش> هست}
بازم تشکر از همه دوستان

به شما هم میگم نگیر ویتا.کار اشتباهیه.فقط پول هدر دادنه.1 ماه بگذره میخوای بفروشیش.البته بعضی فن سونی ان که اون حرفی نیست ولی همیشه عاقلانه ترین راه رو انتخاب کنید.اگه دلایل اینکه میگم نگیرید رو میخواین بگید تا بگم.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بازم تشکر از همه دوستان
در رابطه با سخت افزار کنسول اصلا واست جای سوالی نباشه...کیفیت صفحه اش از آیفون 4s بهتره...از نظر سخت افزاری به نظرم سونی و اپل قابل مقایسه با بقیه نباشن...تاچش هم عالیه
قیمت بازی هاش هم 80-100 برای نسخه ی فیزیکی بازی
--------------------
بعد خلاصه اگر قصد شما بازیه خب طبیعتا باید از بین 3ds و vita یکی رو انتخاب کنین حالا هر سخت افزاری داشته باشن مهم اینه واسشون کلی بازی میاد!
دیگه دنبال بقیه چیزها نباشین...این که بگین اپل خوبه آیپد خوبه یا گالکسی اس اصلا به نظرم بی ربطه...یا بگین من گوشی بخرم یا ویتا اصلا اینا هیچ ربطی بهم ندارن...گوشی که دست همه هست و بازی هاش هم در همون حد گوشیه نه بیشتر
یه آنچارتد ویتا با این که یه بازی نسبتا متوسط و لانچ هست 3.5 گیگ حجمش هست و گرافیک و موسیقیش هم در حد نسخه ی کنسولی یه سری از بازی هاست و در حدود 9 ساعتی گیم پلی دارد..یه همچین بازی فقط برای کنسول دستی میاد به هزاران دلیل:d..
-------------
ویتا برای بازی عالیه....چون برای این کار ساخته شده...صفحه ی تاچ به همراه 2 آنالوگ و دکمه های بازی و لمسی بودن پشت دستگاه که خودش در ریموت پلی با ps3 نقش 4 تا دکمه را داره!
-------------

amin699

کاربر سایت
Sep 30, 2011
16
نام
امین
همچنان تشکر از دوستان
اقا coNoR= خان دلایل عدم خرید ویتا رو بگید ممنون میشم....اخه داریم 600 700 پول میدیم و میخوام چیزی نباشه که 2 روز دیگه دلسرد بشیم ازش.اخه psp رو بیشتر از 10 15 روز نتونستم تحملش کنم:dولی ایکس باکسو و پلی 3 هر کدومو یکی دو سال داشتم و خیلی هم راضی بودم ازشون...همونطورم که گفتم قبلا تنها هدفم از خرید ویتا بازی انلاینه با کیفیته خوبه اونم شب تا شب بعد از دانشگاه و هزار تا بدبختی دیگه که بتونم چند ساعتی سرگرمم کنه که بازی هاش هم تو مایه های کال و ماشینی هم مثل نیدفور اسپید...همینو بس....
moj1370 جان حرف شمام صحیحه...نباید با چیز دیگه مقایسش کرد ولی چیزی که هست گوشی های که الان تو بازاره جدا از گوشی بودنشون واقعا بازی های خوبی دارن و این بازی هاشم رایگانن مثل مکس پین که جدیدا واسه اپل اومده یا Real Racing 2 که واقعا خیلی خیلی زیبا کار شده بود یا modern combat2 یا gta یا novo 2 یا rage hd که واقعا زیبا بود و خیلی بازی های دیگه
واسه همین مقایسه میکنم...اخه گوشی ها هم دست کمی از کنسول ندارن...من چیزی میخوام که فراتر از اینا باشه...نمیخوام چیزی باشه که یه گوشی اندرویدی ساده یا اپل هم از پسش بر بیاد و بازی هاش در همون حد باشه.....من چیزی میخوام که خریدش واسم توجیه داشته باشه

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
همچنان تشکر از دوستان
اقا coNoR= خان دلایل عدم خرید ویتا رو بگید ممنون میشم....اخه داریم 600 700 پول میدیم و میخوام چیزی نباشه که 2 روز دیگه دلسرد بشیم ازش.اخه psp رو بیشتر از 10 15 روز نتونستم تحملش کنم:dولی ایکس باکسو و پلی 3 هر کدومو یکی دو سال داشتم و خیلی هم راضی بودم ازشون...همونطورم که گفتم قبلا تنها هدفم از خرید ویتا بازی انلاینه با کیفیته خوبه اونم شب تا شب بعد از دانشگاه و هزار تا بدبختی دیگه که بتونم چند ساعتی سرگرمم کنه که بازی هاش هم تو مایه های کال و ماشینی هم مثل نیدفور اسپید...همینو بس....
moj1370 جان حرف شمام صحیحه...نباید با چیز دیگه مقایسش کرد ولی چیزی که هست گوشی های که الان تو بازاره جدا از گوشی بودنشون واقعا بازی های خوبی دارن و این بازی هاشم رایگانن مثل مکس پین که جدیدا واسه اپل اومده یا Real Racing 2 که واقعا خیلی خیلی زیبا کار شده بود یا modern combat2 یا gta یا novo 2 یا rage hd که واقعا زیبا بود و خیلی بازی های دیگه
واسه همین مقایسه میکنم...اخه گوشی ها هم دست کمی از کنسول ندارن...من چیزی میخوام که فراتر از اینا باشه...نمیخوام چیزی باشه که یه گوشی اندرویدی ساده یا اپل هم از پسش بر بیاد و بازی هاش در همون حد باشه.....من چیزی میخوام که خریدش واسم توجیه داشته باشه

اولا شما اگه میخوای بازی آنلاین توپ بکنی یکم صبر باید بکنی؟میتونی صبر کنی؟
دوم اینکه ویتا از نظر گرافیک بازی هاش در حد خیلی پایینیه.به آنچارتد نگا نکن این فقط یکی از شاهکاراشه.بقیه رو در نظر بگیر.
دوم اینکه شما پول یه لپ تاپ بدرد بخور همه کاره یا یه تبلت بدردبخور همه کاره رو به این کنسول دستی میدی با اینکه با لپتاپ مقایسه کن ببین چی میگم.
ببین این کنسول دستی اصلا تو ایران ارزش خریدن نداره.:اولا خود کنسول خیلی گرونه و دوما بازی هاش هم گرونه.به طور مثال یکی از دوستام میگفت بازیهاش آکه آک آنچارتد تو چین 20 تومن.
سوم اگه بتونی صبر کنی یه 6 تا 8 ماه و پولاتو جم کنی میتونی یه وی یو بگیری.ببین وی یو ارزشش به اندازه ی یه کنسول خونگی خیلی توپه که هم کنسول دستیه.

وآخرم اینکه خیلی زود بازیاش دلسردت میکنه و یه چند دیقه تصورش کن که مثلا بهترین بازی رو که تموم کردی و جز اون بازی دیگه ای نیس رو هر روز داری بزور بازی میکنی.چون بازیا اونقد گرونن که سخته بری 20 تا 30 بازی بگیری برای آن بازی کردن.خلاصه اینا کمی بود.اگه قانع نشدی بگو بازم بگم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرمن كنسول خانگي مخصوصا ps3 بگيري بهتره كنسول خانگي رو با كنسول دستي مقايسه نكن كه بد ميخوره تو پرت
ويتا چندتابازي انلاين بيشتر نداره
درضمن با اينجور انحصاريهايي كه واسه ps3 مياد مثه گاد اف وار بعدي بازيه بعدي ديويد كيج و the last of us و ليتل بگي پلنت كارتينگ و..... هم واسش مياد و حداقل تا اخر هاي سال 2013 ps3 هست ولي ايكس باكس 360 وضعش فرق ميكنه اصلا از لحاظ انحصاري هم كه قابل مقايسه با ps3 نيست

amin699

کاربر سایت
Sep 30, 2011
16
نام
امین
دست همتون درد نکنه
حرفاتون منطقیه.هر چند کلا از ویی خوشم نمیاد ولی 700 تومن ارزش نداره بدی واسه ویتا.پتانسیل ارزون شدن داره... دو دل بودم که دیگه الان یقین پیدا کردم :d....فکر کنم دیگه بذارم حداقل قیمتش بیاد دور و بر 350 400{شتر در خواب بیند پنبه دانه:d} اون موقعه بخرم....
بازم ممنون از همه دوستان:x

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دست همتون درد نکنه
حرفاتون منطقیه.هر چند کلا از ویی خوشم نمیاد ولی 700 تومن ارزش نداره بدی واسه ویتا.پتانسیل ارزون شدن داره... دو دل بودم که دیگه الان یقین پیدا کردم :d....فکر کنم دیگه بذارم حداقل قیمتش بیاد دور و بر 350 400{شتر در خواب بیند پنبه دانه:d} اون موقعه بخرم....
بازم ممنون از همه دوستان:x

مطمئن باش تا 300 یا 250 میاد پایین.این حرف من یادت باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر