راهنمایی قدم به قدم برای هک Wii میخوام و سوال زیاد دارم

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ok از کجا باید بخرم آدرس ؟؟؟؟؟؟ از Site Nintendo میشه درخواست کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط Link بده

اون وقت بازم Contoller Gamecube میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نمیکنم فروشی باشه
من نمیدونم کجا میفروشن
نه نمیخواد
من هم همین فکر رو میکنم و به نظرم بکاپ دیسک لو رفته به همین دلیل ما کپیشو داریم
بعد انبریک کردن هم یه در امد برای نینتندو هست به نظر من بهترین روش drivekey هست چون بعدا هم به دردت میخوره(به جوز انبریک 100%بازی ها رو هم بدون یناز به نرم افزار اجرا میکنه

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
من نمیدونم کجا میفروشن
نه نمیخواد
من هم همین فکر رو میکنم و به نظرم بکاپ دیسک لو رفته به همین دلیل ما کپیشو داریم
بعد انبریک کردن هم یه در امد برای نینتندو هست به نظر من بهترین روش drivekey هست چون بعدا هم به دردت میخوره(به جوز انبریک 100%بازی ها رو هم بدون یناز به نرم افزار اجرا میکنه

خریدم اما پیچ گوشتیش نبود حالا داستان دارم

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
دیگه خسته شدم از دستش بازشم کردم دیگه درست هم بشه به دلم نمیشینه همین جوری ردش می‌کنم بره اعصابمو خورد کرد اصلا معلوم نیست چه بالایی‌ سرش اومده چون وقتی‌ فول بریک هم می‌شه اون Health اولش میاد مال من وقتی‌ روشن میکنی‌ هیچی‌ تصویر نمیده فقط Drive رو چک می‌کنه بدم که دیسک رو میزاری توش شروع می‌کنه چرخیدن بیشتر از ۳۰ بار روش دستهٔ گیم کیوب رو تست گرفتم نمی‌شه یه mod chip ـه 50 تومانی هم بهم ضرر زد حالم از این نینتندو بهم خورد اه اه انگار چه چیزی تحویل داده اون که پیچاش ـه همرو ورداشته غیر عادی زده مسخر شو در اورده هم چین محکم کاری کرده انگار ۴ تای‌ پلی ‌استیشن 3 قدرت داره بره به جهنّم همین جوری ردش میکنم بره:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:

آخرین ویرایش:

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
سريال دستگاه بريك شدت چيه؟

مطمئني دسته گيم كيوبت اوريجيناله؟

روي درايو كي بايد يك سري سوييچ باشه اونارو درست تنظيم كردي؟

آخرین ویرایش:

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
سريال دستگاه بريك شدت چيه؟

مطمئني دسته گيم كيوبت اوريجيناله؟

روي درايو كي بايد يك سري سوييچ باشه اونارو درست تنظيم كردي؟

سوئیچ های Drive Key درسته مسئله این جاست که تو مرحله اول چه Mod Chip باشه چه نباشه روش Controller Gamecube باید جواب بده Mod Chip برای مرحله بعد ـه که Disc Recovery Copy رو میذاری تو دستگاه

دسته هم اریجینال ـه البته قدیمی ـه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر