راهنمایی در هر بازی

POYA DOOM

کاربر سایت
Oct 29, 2005
5
Resident Evil 2

:razz: سلام:

من تازه با این سایت آشنا شده ام و از بازیهایی که در مورد شان راهنمایی کرده بودید خبری ندارم .

من میخواستم ببینم کسی میتواند بگوید در RESIDENT EVIL 2 بعد از اینکه دو تا از اسلحه ها بینهایت میشود و قسمت اگستریم باتل هم که می آید و همینطور بعد از آزاد کردن دو شخصیت دیگر که اسم یکی هانک بود دیگر باید چه کرد ؟ باز هم هنوز کاری برای انجام دادن است یا خیر و اگر هست حداقل زمان تمام کردن بازی برای رسیدن به آن را هم بگویید.

و یک سوال دیگر هم داشتم که امیدوارم این را هم هر چه زودتر بگویید :در سایلنت هیل 1 در معمای رمز پیانو من گیر کرده ام .مرا راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

بعد از به اتمام رسوندن مرحله با كاركتر هانك شما بايد با يك قالب يخ به نام (توفو )مرحله جديدي را شروع كنيد (در واقع همون مسيري هستش كه با هانك اون رو طي كردين ) براي دست اوردن اين كاركتر بايد تايم شما زير 15 دقيقه باشه اگر اشتباه نكرده باشم.

موفق باشيد

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط POYA DOOM:
:razz: سلام:

من تازه با این سایت آشنا شده ام و از بازیهایی که در مورد شان راهنمایی کرده بودید خبری ندارم .

من میخواستم ببینم کسی میتواند بگوید در RESIDENT EVIL 2 بعد از اینکه دو تا از اسلحه ها بینهایت میشود و قسمت اگستریم باتل هم که می آید و همینطور بعد از آزاد کردن دو شخصیت دیگر که اسم یکی هانک بود دیگر باید چه کرد ؟ باز هم هنوز کاری برای انجام دادن است یا خیر و اگر هست حداقل زمان تمام کردن بازی برای رسیدن به آن را هم بگویید.

و یک سوال دیگر هم داشتم که امیدوارم این را هم هر چه زودتر بگویید :در سایلنت هیل 1 در معمای رمز پیانو من گیر کرده ام .مرا راهنمایی کنید.
دوست عزیز شما با ماشین زمان از حدود 8 سال پیش سفر کردین به زمان حال ؟؟؟؟
Silent Hill 1 و Resident Evil 2 ؟؟؟؟ :eek:
بابا چرا اینقدر از دنیای بازی عقب هستین شما ؟؟ بگذریم .
تو اویل 2 سه تا اسلحه بی نهایت میگیری نه دو تا !! چیز دیگه ای به عیر از اینایی که شما گفتی نداره . فقط همیناست .
رمز پیانو تو بازی سایلنت هیل 1 هم اگر درست یادم باشه به این ترتیبه :
1 - سمت چپ نت های سفید دومی
2 - سمت راست نت های سفید سومی
3 - سمت راست نت سیاه اولی
4 - سمت راست نت سفید دومی
5 - سمت چپ نت سیاه اولی

اگه درست نبود جای شماره های 2 و 4 رو عوض کن . یکی از این دو تا بود . دقیق یادم نیست .
موفق باشی .
181.gif

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
ترخدا كمك كنيد!

ببخشيدا من نمي دونستم اين و بايد كجا بگم!ولي تر خدا جواب بدين!
آقا يه روش يكي توي بازي دات گفته بود كه ميشد سيو رو از اينترنت دانلود كرد و ريختش روي مموري!كارته PS2!
بعدش يه سري نرم اقزار با توضيبح و عكس و اين حرفا گذاشته بود مي خواستم بدونم كسي اون و داره با روش نصب و برنامه هاي جديدش كه چون آخه يه سري سيو ها با برنامه ورژن قديميش كار نمي كرد يكي از بچه ها توي بازي دات ورژن جديدش رو گذاشت درست شد!
خواهشن يكي برام اين بزاره ممنون!ميشم!منتظرم! :o

POYA DOOM

کاربر سایت
Oct 29, 2005
5
اول از همه از شما دوستان عزیز تشکر میکنم و بعد از آن در ÷اسخ این دوست عزیزمان که گفتند ما خیلی عقب هستیم باید بگم که من فقط بازی را بازی میکنم که واقعا ارزش داشته باشد و برای من قدیمی بودن بازی ملاک نیست دوست عزیز. بله من بازیهای جدید را هم بازی میکنم ولی نه هر بازی را که فقط جدید باشد بلکه بازی که ارزش وقت گذاشتن را داشته باشد.من سایلنت هیلها را کلا" بازی کرده ام - وهمینطور دوم را بازی کرده ام و ...خیلی بازیهای دیگر از سری بازیهای جدید . ولی این دلیل نمیشود که بازیهای قدیمی را آدم بازی نکند .آخه اگر بازیهای قدیمی ارزش نداشت بعد از این همه مدت سفارش مجدد یک نسخه از رزیدنت اویل1 را نمیزدند(البته من این خبر را از روزنامه کلیک خوانده ام- باز در این مورد از ما ایراد نگیری که چرا دروغ میگویی)من و شما تمام دوستان دیگر که الان بازیهای جدید را بازی میکنیم هیچوقت خاطرات خوش بازیهای قدیم سگا ومیکرو نینتندو و... از یادمان بیررون نخواهد رفت پس همیشه بازیهای جدید خوب نیستند.مرا به خاطر این همه حرف زدن بخشید.در آخر دوباره به خاطر لطف شما از اینکه به سوالهای من جواب دادید تشکر میکنم.

در تمام کردن بازیهای جدید موفق باشید.

:dpoyadoom

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
ببخشيدا من نمي دونستم اين و بايد كجا بگم!ولي تر خدا جواب بدين!
آقا يه روش يكي توي بازي دات گفته بود كه ميشد سيو رو از اينترنت دانلود كرد و ريختش روي مموري!كارته PS2!
بعدش يه سري نرم اقزار با توضيبح و عكس و اين حرفا گذاشته بود مي خواستم بدونم كسي اون و داره با روش نصب و برنامه هاي جديدش كه چون آخه يه سري سيو ها با برنامه ورژن قديميش كار نمي كرد يكي از بچه ها توي بازي دات ورژن جديدش رو گذاشت درست شد!
خواهشن يكي برام اين بزاره ممنون!ميشم!منتظرم!

سلام ...

كسي كه در بازي دات اموزش اين روش را داده بود از دوستان اينترنتي من بود كه چند وقتي هم ميشد ازش خبري نداشتم و حالا دوباره پيداش كردم و يك وبلاگ در همين موارد داره كه براتون ميزارم : http://sonyps2.persianblog.com

POYA DOOM

کاربر سایت
Oct 29, 2005
5
:surprised سلام

هر كسي كه ميداند از سايتهاي ايراني چه سايتي سيو بازيها را به طور كامل دارد و هر كسي هم كه سايتي را ميشناسد كه راهنماي كاملي از بازيهاي مختلف را دارد به ما بگويد از همه شما متشكرم.

آخرین ویرایش:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوست عزيز براي انتقال Save از CD به Memory Card مطالبي كه در وبلاگ گذاشتم هنوز هم قابل دسترسه و لينك برنامه ها رو هم درست كردم. ميتونيد از اونجا برنامه ها رو بگيريد و نحوه كار رو مطالعه كنيد.
موفق باشيد

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
آقا توي وبلاگتون از 3 تا فايله اولي فايله دوم يه سايت باز مي شه بعدش مي گه تا عضو نباشي نمي زارم دانلودش كني!
بعد مي خواستم عضو شم فيلتره!قسمته عضويتش!
لينكش رو خودتون بزاريد!
بعدش قسمتي كه يه
چيزايي بايد در نوت پد كپي كنيم!يه فايلش رو شما گذاشتين!
اون خرابه!لينكش!

PC

کاربر سایت
Sep 24, 2005
126
نام
حسين
تو warrior همون اولش گير كردم بعد از تمريني ميريم تو شهر كه اولش بايد ضبط ماشين ها رو بزنيم بعد بايد چه كار كنيم ! راهنمايي لطفا !

كككككككككممممممممممممكككككككككك !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
بچه ها كسي اسن بازي سايه كليسيوس رو بازي كرده!
من قول اول رو كشتم ديگه هر جا رو مي گردم قولي نيستش!
يكي راهنمايي كنه قول بعديش كجاست؟
ممنون مي شم خيلي زياد!مرسي! :cry:

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
كمك دربازي 007 From Russia With Love

درود
دوستان من تو مرحله استانبول هستم و اون ماشين قرمز رو زدم حالا رفتم يه جا كه بيرونش تانكه تو هم يه در هست كه دوربين داره و دره هم باز نميشه.
لطفا كمك كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر