راهنمایی در هر بازی

dariush

کاربر سایت
Jun 5, 2006
9
نام
داريوش حسي
با سلام . من تو prince of persia 3 تو اولين غول بازي گير كردم . وقتي ميرم رو سكو و speed kill هم مي كنم و بهش ضربه مي زنم و مي رم رو شونه اش منو مي گيره مينداز پايين .

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
با سلام . من تو prince of persia 3 تو اولين غول بازي گير كردم . وقتي ميرم رو سكو و speed kill هم مي كنم و بهش ضربه مي زنم و مي رم رو شونه اش منو مي گيره مينداز پايين .

سلام شما در این هنگام نباید کلیک کنید یا کلیدی رو فشار بدید و باید صبر کنید تا صحنه اهسته بشه و دوباره کلیک کنید !

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
من تو prince of persia 3 گیر کردم
تو مرحله3 (احتمالا 3) بعد اینکه از دیوارا عبور میکنم میرسم به یه جا که جلوم 2 تا چوب بالای هم هست و پایین 2 تا دشمن هست که یکیشون کمان دار هست .وقتی از چوبا میام پایین و اون 2 تا رو میکشم یکم که میرم جلو دوباره به یه جا میرسم که یه چوب داره و جلوش یه دیوار هست و فکر کنم من باید به وسط اون دیوار بپرم ....
اونجا نمیدونم باید چیکار بکنم.....
من که نفهمیدم کجایی!

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
من تو prince of persia 3 گیر کردم
تو مرحله3 (احتمالا 3) بعد اینکه از دیوارا عبور میکنم میرسم به یه جا که جلوم 2 تا چوب بالای هم هست و پایین 2 تا دشمن هست که یکیشون کمان دار هست .وقتی از چوبا میام پایین و اون 2 تا رو میکشم یکم که میرم جلو دوباره به یه جا میرسم که یه چوب داره و جلوش یه دیوار هست و فکر کنم من باید به وسط اون دیوار بپرم ....
اونجا نمیدونم باید چیکار بکنم.....

زحمت کشیدی................;) ;)
prince of persia که همه جاش اینطوریه.......... ;) ;) ;)
اگه دوتا دیواره نزدیک به هم دیدی خوب بپر وسطش دیگه............... ;)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد

هر وقت صحنه آهسته میشه خنجرتم آبی میشه باید تو همون لحظه ی اول کلیک چپ کنی وگر نه یه کم تخیر کنی میگیرتت. prince خودش کارا رو میکنه تو فقط باید منتظر باشی تا صحنه آهسته بشه بعد سریع کلیک کنی...... :cheesygri

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
من در بازی devil may cry 3 در مرحله 11 در قمستی به نام
Altar of evil گیر کردم که سه تا مجسمه کله هست که از چشم یکیشون خون میاد...دو تا دور هم پر است از مجسمه چی کار باید بکنم؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
من در بازی devil may cry 3 در مرحله 11 در قمستی به نام
Altar of evil گیر کردم که سه تا مجسمه کله هست که از چشم یکیشون خون میاد...دو تا دور هم پر است از مجسمه چی کار باید بکنم؟
خوب اونجا اگه دقیقا رو به روی سه تا کله مجسمه به ایستی سمت چپت یه شمشیر هست که تو دیواره باید بپری روی شمشیر و بری بالا بقیش دیگه اسونه !

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
:
این سوال من توی تایپیک جدید نوشتم جواب ندادن
من 3 تا مشکل دارم توی Ghost Recon Advanced Warfighter
1-توی مرحله ouarterback گیر کردم توی سیوه 5
2-کلید B که select drone چکار می کنه؟
3-دوربین که توی وسایلام می تونم بی یارم چکاری رو انجام می ده؟

یه خورده رسا تر بنویس:evil:
هیچی نفهمیدم:blushing:

as

کاربر سایت
Jul 8, 2006
6
سلام
لطفا در مورد بازي hl2 episode one به من كمك كنيد
من در اول بازي در اونجايي كه سوار اسانسور مشيم و داره به پايين ميره و يدفعه از بالا يسري چيز ميز ميرزه و اسانسور ميشكنه گير كردم نميدونم بايد چي كار كنم
نه ميشه زد نه ميشه فرار كرد
ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
من در اول بازي در اونجايي كه سوار اسانسور مشيم و داره به پايين ميره و يدفعه از بالا يسري چيز ميز ميرزه و اسانسور ميشكنه گير كردم نميدونم بايد چي كار كنم
ممنون
تا اونجایی که یادمه میفتی تو آب کف آّب هم راه خروجی هست;):)

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
کسی نیست بازیه Barrow Hill رو انجام داده باشه؟؟؟
خواهشا کمک کنید.

من 2 قطعه لوح سنگی پیدا کردم. که نمیدونم قطعه سومش کجاست. چون توی 2 جا از بازی این سنگها رو میتونم بزارم. یکی کنار سنگهای Barrow hill داخل یه قبر و یکی روی یه تخته سنگ بزرگ ولی هر دو قسمت یه قطعه سوم هم لازم دارن.
بعد اینکه 7 تا جا تخمه مرغی رو پیدا کردم و داخل هر کدوم ماده ای ریختم. مثلا روغن ، آب ، روغن ماهی ، آبمیوه ، مخلوط قارچهای جنگلی و ...
این هفت تا جا تخمه مرغی توی منوی بالای صفحه من اومده. هر کدوم رو روی یکی از سنگهای ایستادهء Barrow Hill میتونم بریزم ولی جای درستشون رو نمیدونم. یه بار یکیش رو درست ریختم که نورهایی از آسمون به سمت سنگ زده شد ولی بقیه رو اشتباه زدم و آتش گرفت.

حالا لطفا اگه کسی بلده من رو راهنمایی کنه توی این قسمت بازی.

هیچکی بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:( :( :(

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
ممنون

اگه اشتباه نکنم اونجا باید با بالای سرت نگاه کنی و هر شیئی که داره میاد رو با اون تفنگی که اشیاء رو جذب میکنه نابودشون کنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر