راهنمایی در هر بازی

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
راهنمایی که میگم برای مجله بازی رایانس.
باید اول وارد اب شی بعد شنا کنی به سمت پشتش و از علف هایی که روی پشتش قرار داره بالا بری دور و برت یه سری اتاقک سنگی باید باشن با ضربه زدن به سرش به طرف یکی از این اتاقکا هدایتش کن وقتی به اندازه کافی به اتاقک نزدیک شد از رو سرش بپر بالای اتاقک و سریع خودتو به صفحه سنگی وسط اتاق برسون حالا کلوسوس پاهای جلوییشو از آب بیرون میاره از بالای اتاقک به سمت برامدگی روی شکمش بپر و فورا به نقطه حساسش ضربه بزن.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
يه خواهش كوچولو

سلام
خيلي ممنون مي شم به تاپيك داوينچي كد بريد و به سوال من پاسخ دهيد
ممنون

آخرین ویرایش:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام آقایون کسی هست که من را در بازی سایلنت هیل 3 یاری کند
درب اخر بازی که نیاز به پنج کارت دارد لطفا ترتیب قرار دادن کارتها را به من بگویید من نسخه pc آن را میخواهم
خواهش میکنم که کامل توضیح دهید:blushing:
سلام دوست عزيز اگه سري به سايت www.cheatcc.com بزني و pc رو انتخاب كني و cheat codes رو انتخاب كني اونجا مي توني S را انتخاب كني.بعد بري سراغ سايلنت هيل 3 و وقتي صفحه باز شد strategy guide رو بزني تا راهنماي كامل بازي رو ببيني با فرمت txt

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام بچه ها اون مرحله ای دیوید جونز از داحل هلیکوپتر پرت میشه پایین و بعدش رادارش میشکنه رو حتما یادتونه؟
من که یادم نبود اما یکی از بچه ها میگه همه رو کشته اما آخرش که می خواد سوار هلی کوپتر بشه نمیشه تازشم یه تانک هست که نابود نمیشه! جان من بگین آخرش چه جوریه؟
توي اون مرحله فقط زيگ زاگي بدو!!! اگه كسي رو نكشتي هم نكشتي ولي مواظب تيرا باش
از تانك هم تا مي توني فاصله بگير و مواظب مين ها هم باش.

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
ببخشید در بازی YAKUZA در اوایل بازی در انجایی که مراسم ختم است و همه سیاه بر تن دارند وچند مامور وجود دارند باید چه کرد.:confused: ممنون

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
Mikami جان تو گوشه سمت چپ بالا ( فكر كنم بغل آخرين چادر ) يه چيزي از روي زمين بر مي داري كه بعد از برداشتنش راه سمت راست بالا برات باز مي شه
البته تا جايي كه اين حافضه الكي جواب مي ده فكر كنم درست باشه اگر درست نبود خودت به بزرگيت ببخش

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
Mikami جان تو گوشه سمت چپ بالا ( فكر كنم بغل آخرين چادر ) يه چيزي از روي زمين بر مي داري كه بعد از برداشتنش راه سمت راست بالا برات باز مي شه
البته تا جايي كه اين حافضه الكي جواب مي ده فكر كنم درست باشه اگر درست نبود خودت به بزرگيت ببخش

ازت ممنونم.درستم نباشه مهم نیست اینکه به فکرم بودی برام مهمه:love:

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
میکامی تو باید اول بری همون جا که لیون گفت یک نشان برداری بعدش باید مقابل همونجا که نشان را برداشتی یک چادر هست یک نفر نشسته(هیچ کس نباید جلوش باشه که نیست) برو اون جا چند تا سوال از میکنه فقط مواظب باش که هویت اصلیت رو نگی حالا اگه با نام خودت هم امضا کردی ازت میپرسی تو همو کیریوی معروف هستی که تو باید انکار کنی بعدش با نامه وارد ساختمان اصلی بشو از قسمت پذیرش یک نامه بگیر بعد برگرد توی محوطه ی اصلی اونجا از در ساختمون که اومدی بیرون سمت چپ یک راه هست از اونجا برو ته اش یک نفر هست که اگه نامه نگرفته باشی نمیزاره بری (که تو از پذیرش گرفتی!) از اونجا مستقیم برو اخرش اون کله کچله را بزن و بقیه اش را هم خودت بازی کن ;)

mahdidotcom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
25
نام
mahdi
من توی بازیه punisher کمک میخوام !

سلام من توی بازیه punisher به مشکل برخوردم !
بعد از دیدن دموهای بازی کامپیوتر رو restart میکنه !
چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر