راهنمایی در هر بازی

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xfaild:
خوب وقتی از پنجره میپرم اونها هم میپرن و از پشت با تیر میزننم... میگم ترایلری .. نسوز کننده ای نداره ؟

تو همون خونه که پریدی برو پایین
راستی تو کمد اولی رو که میزنی اونور کامل جلو دره یا نصفش جلو دره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
بازی Coc : dark Corners Of Earth ..

سلام. اونجا رو رد کردم..
مرحله ای که با زندانیه با ماشین فرار میکنی رو رفتم و الان توی بندره و یک فانوس دریایی هست با دو تا قایق با یک غار که ریزش کرده. من همه رو کشتم یک مسلسل هم بهم داد بعد رفتم بالای یک انبار بزرگ و سیو کردم. یک در هم بالا هست که باز نمیشه.. دیگه نمیدونم چیکار کنم..

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xfaild:
سلام. اونجا رو رد کردم..
مرحله ای که با زندانیه با ماشین فرار میکنی رو رفتم و الان توی بندره و یک فانوس دریایی هست با دو تا قایق با یک غار که ریزش کرده. من همه رو کشتم یک مسلسل هم بهم داد بعد رفتم بالای یک انبار بزرگ و سیو کردم. یک در هم بالا هست که باز نمیشه.. دیگه نمیدونم چیکار کنم..

جواب منو ندادیا;)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط monster:
سلام بچه ها. امیدوارم یکی پیدا بشه که بتونه به سوال من جواب بده.مرگ من اگه میدونین سریع بگین.:cool:
من الان 1 ساله که تو silent hill 3 گیر کردم که تو این مدت هر چی بازی اومد تموم شد بجز این یکی.

من اونجام که تو یه کلیسا باید 5 تا tarot card رو بزنی رو یه در تا باز بشه.:confused: :confused:
اگه بتونین بهم کمک کنین خیلی ممنون میشم. اگه ترتیب کارتا رو بگین بهتره.

تو رو خدا کمک کنین دارم دیوونه میشم.:(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

هیچکس پیدا نمیشود که این سوال لعنتی رو جواب بده؟؟؟:confused: :confused:

بباشه آغا ما رفتیم ولی جواب منو ندادین:crying:

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
نوشته شده توسط monster:
جواب منو ندادیا;)

کامل جلوی در بود .. اون کمد هم که جلوی پنجره بود تا حلش میدادم نصف خونم رو میگرفتن..
اونجا رو رد کردم.. پست 513 رو چطوری برم ؟ Some body Help!

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
بچه ها بازی POP : the two towers بعد از کشتن غول اول گریر کردم . با دارک پرنس با زنجیر میپری بالا بعد از عبور از موانع به یک جا میرسی که چند تا جعبه هست که جون و زمان رو کامل میکنه یک در هم اونجاست که باز نمیشه.. چیکا کنم ؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
تا اونجايي كه يادمه بايد يه جوري زمان رو اهسته ميكردي و در رو نميدونم يه جوري باز ميكردي و تا وقت اهسته تموم نشده از اونجا خارج ميشدي.

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
نوشته شده توسط m_unknown_r:
تا اونجايي كه يادمه بايد يه جوري زمان رو اهسته ميكردي و در رو نميدونم يه جوري باز ميكردي و تا وقت اهسته تموم نشده از اونجا خارج ميشدي.

چطوری باید زمان رو آهسته کرد؟ یکی کمک کنه .. دارم دیوونه میشم

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام. من در مرحله 8 splinter cell 3 جایی که توی فرودگاه هستی گیر کردم. یک جایی توی فرودگاه از یک پله برقی پایین می ایی سمت راستم یک اتاق با سه تا آسانسور است آسانسورها برق ندارند و کار نمی کنند توی همین اتاق دو تا دوربین دید زنی است نمی دونم اینجا باید چه کار کنم؟! اگه راهنمای قدم به قدم بازی رو برام بذارید اینم خوبه.​

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط Hashem:
سلام. من در مرحله 8 splinter cell 3 جایی که توی فرودگاه هستی گیر کردم. یک جایی توی فرودگاه از یک پله برقی پایین می ایی سمت راستم یک اتاق با سه تا آسانسور است آسانسورها برق ندارند و کار نمی کنند توی همین اتاق دو تا دوربین دید زنی است نمی دونم اینجا باید چه کار کنم؟! اگه راهنمای قدم به قدم بازی رو برام بذارید اینم خوبه.​
:)
سلام شما در مرحله ی اخر splinter cell 2 هستین نه 3 !!!!
شما باید با اون دوربینتون پایین فرودگاه رو دید بزنید که 3 نفر هستن که رنگ بدنشون با بقیه فرق فوکوله و بعد....

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
نوشته شده توسط genaveh:
ببین با دکمه R زمان اهسته میکنی !
سلام .بازی POP : the two towers بعد از کشتن غول اول گریر کردم . با دارک پرنس با زنجیر میپری بالا بعد از عبور از موانع به یک جا میرسی که چند تا جعبه هست که جون و زمان رو کامل میکنه یک در هم اونجاست که باز نمیشه.. چیکا کنم ؟( PS2 )

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
با اون دوربینی که زوم می کنه اونا رو دید می زنم من تا کی اونا رو دید بزنم؟ دوربیت رو به کدام قسنت ساختمان پرتاب کنم؟ آدمها زیر یک صفحه بزرگی هستند مجبورم دوربین مادون قرمز روشن کنم دقیتر توضیح بده .​

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
با اون دوربینی که زوم می کنه اونا رو دید می زنم من تا کی اونا رو دید بزنم؟ دوربیت رو به کدام قسنت ساختمان پرتاب کنم؟ آدمها زیر یک صفحه بزرگی هستند مجبورم دوربین مادون قرمز روشن کنم دقیتر توضیح بده .هیچ اتفاق خاصی نمی افته​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر