راهنمایی در هر بازی

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
ok
من تقریبا اول بازی هستم همونجا که میری تو یه اسانسور 3 طبقه داره به نام b2و b1 و1 من هر سه طبقه میرم همه رو هم میکشم بعد نمیدونم چی کار کنم در ضمن در طبقه1 2 تا تانک هم هست!

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط genaveh:
ok
من تقریبا اول بازی هستم همونجا که میری تو یه اسانسور 3 طبقه داره به نام b2و b1 و1 من هر سه طبقه میرم همه رو هم میکشم بعد نمیدونم چی کار کنم در ضمن در طبقه1 2 تا تانک هم هست!
برو تو اون طبقه که یه مشت اطاق هستش و هیشکی نیستش. توی یکی از اطاقها c4 هستش اونا رو بگیر بعد برو به طرفه دیواره مقابله آسانسور بعد به سمت راست(جنوب غربی میشه فکر کنم) یه دیوار هست که دقت کنی هم مشخصه اونو روش c4 کار بزار و بترکون. وارد یه راهرو میشی که اونم بن بسته. اما به همین طریق اونجا هم یه راه باز میشه:D

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
هادی درست میگه ولی برای فهمیدن اینکه کجا c4 رو بکاری برو بچسب به دیوار و با پشت دست بزن به دیوار وقتی این کار رو کردی میفهمی که پشت دیوار خالیه یا نه ( صدای دیواری که پشتش خالیه و دیواری که پشتش پر هست فرق میکنه)
تو اونجا 2 جا هست که پست دیوارش خالیه یکی فکر کنم دیوارهای بقل اسانسور هست اون یکی رو نمیتونم چه طور بهت بگم ولی میفهمی.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط pedram:
بابا جون من یکی راهنمای مرحله ی بعد از a new life تو hitman:bm برام بذاره:(( :blushing: :((

سلام
اول باید اون خروس قرمز رو دنبالش کنی وقتی رسید یه جای خلوت بکشش بعد پیرنش رو بکن برت بعدم کیف رو بردار برو شمال غربی از روی نقشه میرسی به یه در که یه خروس زرد وایساده کنارش.
برو تو طبقه بالا یه بمب هم بذار تو کیفه بعد بذارش جلو اون خروس خاکستریه و برو بیرون بعد بمبو منفجر کن تا مرده بمیره.

بعد رو نقشه یه خروس خاکستری زن رو اگه دیده باشی باید پیدا کنی و بکشی و مبایلش رو برداری بعد میتونی با موبایل از رو نقشه جای خروس خاکستری دیگه رو پیدا کنی و بکشی.
اگه دیر بجنبی رئیس جمهور و میکشن.

**3 تا خروس خاکستری و حتما باید بکشی. اونا میخوان رئیس جمهور رو ترور کنن.
بعد از رو نقشه exit رو پیدا کن و بزن به چاک؟؟؟!!!!

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام دوستان
من تو Call of cthulhu گیر کردم میشه یکی کمکم کنه ؟
من الان اونجام که یه کوچه ی بن بست هست ( Federal .st ) که یه نگهبان هم جلوش وایستاده بعد که اون میره تو منم پشت سرش میرم تو با حالت اسلو ( ُShift ) بعد به یه در یه اتاق میرسم که توش یه در دیگه هست اما تا میام از در رد بشم نگهبانه میاد و . . .
ممنون میشم کسی کمکم کنه ...

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
silent hill

سلام بچه ها. امیدوارم یکی پیدا بشه که بتونه به سوال من جواب بده.مرگ من اگه میدونین سریع بگین.:cool:
من الان 1 ساله که تو silent hill 3 گیر کردم که تو این مدت هر چی بازی اومد تموم شد بجز این یکی.

من اونجام که تو یه کلیسا باید 5 تا tarot card رو بزنی رو یه در تا باز بشه.:confused: :confused:
اگه بتونین بهم کمک کنین خیلی ممنون میشم. اگه ترتیب کارتا رو بگین بهتره.

تو رو خدا کمک کنین دارم دیوونه میشم.:(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط monster:
سلام بچه ها. امیدوارم یکی پیدا بشه که بتونه به سوال من جواب بده.مرگ من اگه میدونین سریع بگین.:cool:
من الان 1 ساله که تو silent hill 3 گیر کردم که تو این مدت هر چی بازی اومد تموم شد بجز این یکی.

من اونجام که تو یه کلیسا باید 5 تا tarot card رو بزنی رو یه در تا باز بشه.:confused: :confused:
اگه بتونین بهم کمک کنین خیلی ممنون میشم. اگه ترتیب کارتا رو بگین بهتره.

تو رو خدا کمک کنین دارم دیوونه میشم.:(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
برو اینجا و سوالت رو مطرح شرط میبندم 3 سوته مشکلت حل بشه:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=55&page=8
درسته که به تاپیک ربط نداره ولی همچین بی ربط هم نیست ;)
ولی میخوام بیشتر از این تو کف نمونی :D

pirates

کاربر سایت
Oct 14, 2005
530
نام
MORTEZA
بچه ها پیراتس کاریبان مرحله 1 وقتی میرسیم ب ه پشت یه در جک زورش نمیرسه اون چوب رو که مثل شبند هست برش داره باید چیکار کرد!؟

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
چرا سایت این شکلیه ؟؟؟ شبیه سایت بهشت زهرا شده ...
تو بازی دات سوال هیچ کس بی جواب نمی موند ...:( :mad: :((

آخرین ویرایش:

mekambiz

کاربر سایت
May 17, 2006
4
نام
arash
کمک در مورد prince of persia two thornes
بعد از اینکه غول اول رو کشتم رفتم توی یه تونل,از چند تا مانع گذشتم تا به یک پله رسیدم,چگونه از این مرحله باید عبور کرد.راهی پیدا نکردم . راهنمایی کنید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر