راهنمایی در هر بازی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
1) میدونم کدوم مرحله رو میگی ولی این قدر مرحله ها شبیه هم هست که دقیقا نمیدونم باید چی کار کنی ولی ببین یه در که قبلا بسته بود الان باز نشده؟
یادمه اونجا مشکلی نداشتم و راحت رفتم جلود یکم توجه کنی متوجه میشی ;)

2) نمیدونم مشکلت چیه ;) ولی بازم اونجا مشکل خاصی نداره و بازی راحت انجام میشه.
ببین اون قسمت رو دوباره بیا ( از یکم قبلش ) بعد برو به بالاترین نقطه ببین بازم این مشکل رو داری؟:)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط myiran:
ولی فکر کنم هر شماره ای در هر مانیتوری من را یکجا می برد مثلا شماره 1 در هر مانیتور من را به طبقه اول می برد.

نه عزیزم منم اول همین فکر و میکردم. حالا شاید یکیش یا دوتاش اینطور باشه ولی من مطمئنم که یکیش فرق داره و میبرتت یه جا دیگه.
اصلا مگه اونجا نیست که یه پل از وسط ذوب شده؟؟ اگه همونجاس مطمئن باش همینه که میگم. تو همه دستگاها رو امتحان نکردی. اونایی هم که خواستن کمکت کنن اشتباه میکنن. نخونیشون بهتره چون بدتر گمرات میکنه. تو این و که میگم درست انجام بده اگه نشد اون با من.(راه دیگه ای نداره):cheesygri

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط monster:
سلام سایه جان امیدوارم که بتونی منو از این سیاه چال نجات بدی.:confused:
من تو بازی silent hill 3 تو کلیسا اونجایی که باید 5 تا کارت رو روی یه در (tarot card) استفاده کنی گیر کردم. اگه میتونی به من بدبخت فلک زده هم کمک کن.:(
. امیدوارم بتونم از خجالتت در بیام.:blushing:
مرسی عزیزم.

ببخشید من پستت رو دیر دیدم. شرمنده. نمیدونم رد کردی این قسمت رو یا نه.

توی وسایلت کتابی داری که اگه دقت کنی توی کتاب تصویر روی هر کارت رو کشیده و جاش رو مشخص کرده. باید به کمک کتاب کارتها رو روی جای درستش بزاری.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط Sayeh:
ببخشید من پستت رو دیر دیدم. شرمنده. نمیدونم رد کردی این قسمت رو یا نه.

توی وسایلت کتابی داری که اگه دقت کنی توی کتاب تصویر روی هر کارت رو کشیده و جاش رو مشخص کرده. باید به کمک کتاب کارتها رو روی جای درستش بزاری.[/QUOTE

سلام سایه جون ببخشید دوباره مزاحم شدم.
من نفهمیدم کدوم کتاب و گفتی آخه من یکی دو تا کتاب ندارم که.
5 تا کتاب مثل هم دارم که اول بازی از کد روش استفاده میکنی و 1 کتام دارم که عکس یه مدال روشه و 1 کتاب کوچولویه دیگه هم دارم. حالا ازت ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.:blushing:
مرسی.:cheesygri

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
[FONT=&quot] [/FONT]
سلام در devil may cry3 بعد از اینکه برای بار دوم با vergil جنگیدی همون جایی که vergil خون خودشو توی یک سوراخی می ریزه. چه کار باید بکنی؟

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام. من مردان ایکس بازی میکنم. در مرحله 16 گیر افتادم جایی که با مرد یخی هستی واز توی تونلها می گذری.توی قسمت دوم این مرحل که باید لولها رو یخ بزنی بعد منفجرش کنی گیر کردم. چون اصلا فرصت کافی بهم نمی ده تا تمام لوله ها رو خراب کنم چه کار باید بکنم؟​

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
دوستان اینجا کسی fable هم بازی میکنه؟
من یه سوال داشتم در مورد این بازی میخواستم بدونم اگه ادم خوبی باشی پایان بازی چه گونه خواهد بود؟
اخه من ادم خوبی بودم و اون اژدها رو کشتم بعد اسم دست اندر کاران بازی رو نوشت میخوام ببینم اونجا بازی تموم میشه؟

سوال دیگه هم در مورد mgs1 هست اگه کسی mgs1 بازی کرده مشکلو بگم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر