راهنمایی در هر بازی

iran_11

کاربر سایت
Jul 12, 2006
6
مشکل در بازی splinter cell chaos theroy

سلام من در مرحله ای که در japon است گیر افتاده ام نمی دونم بعد از اینکه میکروفن در تلفنها گذاشتم چه کار کنم نمی دونم باید اون مرده که به دست اون مرده کشته می شود باید زنده بماند یا نه
بعد از اینکه مرده کشته شد می روم در مکانی که نقشه با مربع قرمز نزدیک یکی از اون ماشین شبیه پاترول نشان داده ولی وقتی من به آن مکان می روم اتفاقی نمی افتد من نمی دونم چه کار کنم لطفا کمکم کن.
خداحافظ

myiran

کاربر سایت
Jul 14, 2006
20
کمک فوری خواهشمندم

سلام . من 3 مشکل دارم که خواهش می کنم هر کسی می تواند من را راهنمایی کند.

1- در بازی دوم 3 من در مرحله 17 بازی یا مرحله delta labs level 3 گیر کردم . ان مرحله ای که با یک دستگاه به صفحه ها یا طبقات 1 تا 4 میروم . نمی دانم کجا مر حله به پایان میرسد. به طبقه 4 که می رسم همه درها را امتحان می کنم . در یک جایی هم مواد یا خون مذاب باعث شکستن پل شده است و انطرف پل یک در است که شاید مر حله انجا به پایان میرسد ولی نمی دانم چطور باید از ان پل رد شوم . لطفا راهنمایی کنید که این مرحله چطور به پایان میرسد. ممنونم.

2- در بازی هالف لایف 2 که من در مرحله اخر بازی یا همان dark energy در بالاترین نقطه ای که میرسم. انجایی که 2 هواپیما از اتش بیرون می ایند. من ان 2 را از بین می برم ولی این نوشته می اید: assignment : terminated reason: failure to prevent time-critical sequence و بعد دوباره از اول لود میشه . نمی دانم که چه میگوید .

3- وبالاخره در بازی اسوات 4 من ترینر یا کد تقلبی می خواهم که جانم را بینهایت کنه

لطفا به من کمک کنید

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط myiran:
سلام . من 3 مشکل دارم که خواهش می کنم هر کسی می تواند من را راهنمایی کند.

1- در بازی دوم 3 من در مرحله 17 بازی یا مرحله delta labs level 3 گیر کردم . ان مرحله ای که با یک دستگاه به صفحه ها یا طبقات 1 تا 4 میروم . نمی دانم کجا مر حله به پایان میرسد. به طبقه 4 که می رسم همه درها را امتحان می کنم . در یک جایی هم مواد یا خون مذاب باعث شکستن پل شده است و انطرف پل یک در است که شاید مر حله انجا به پایان میرسد ولی نمی دانم چطور باید از ان پل رد شوم . لطفا راهنمایی کنید که این مرحله چطور به پایان میرسد. ممنونم.

2- در بازی هالف لایف 2 که من در مرحله اخر بازی یا همان dark energy در بالاترین نقطه ای که میرسم. انجایی که 2 هواپیما از اتش بیرون می ایند. من ان 2 را از بین می برم ولی این نوشته می اید: assignment : terminated reason: failure to prevent time-critical sequence و بعد دوباره از اول لود میشه . نمی دانم که چه میگوید .

3- وبالاخره در بازی اسوات 4 من ترینر یا کد تقلبی می خواهم که جانم را بینهایت کنه

لطفا به من کمک کنید

سلام. سوال 1
گوش کن ببین چی میگم. اطراف هر دستگاه یه مانیتور هست که طبقه ای که میخوای واردش بشی رو انتخاب میکنی بعد وارد دستگاه میشی و میری.
نکته: هر مانیتور 1 یا 2 یا 3 یا 4 تا دکمه روشن داره(همون طبقه ها) که مثلا شماره 2 در هر مانیتور با شماره 2 در مانیتور دیگه فرق داره و هر کدوم تو رو به یه جای دیگه میبره.
الان دقیق یادم نیس ولی میتونی با امتحان کردن همه دکمه ها در هر مانیتور راهت رو پیدا کنی.
زیاد وقتت رو نمی گیره.:)
by

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
ببین یه چیزهائی یادم هست همون جائی که یه در هست که اونطرف پل هست راه رفتن به مرحله بعد همونجاست البته ان در که ان طرف پل هست راه حل نیست ولی منطقه رو بگرد پیدا میکنی!

mosi

کاربر سایت
Oct 16, 2005
104
نام
مصطفي
من توي بازي devil may crayگير كردم مرحله 5 توي اون سالون كه مجسمه داره سالن اصلي وسط سالون هم يه فنر داره جلو يكي از دراش هم اتيشه همه درا رو هم رفتم تو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر