راهنمایی در هر بازی

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
آسياب به نوبت!

این قرمزرو به چه زبونی گفتی منم اینو سر در نیاوردم.

چلوندن! به معناي انجام دادن ميباشد . از آن دسته فعلهايي است كه معاني مختلفي ميدهد! بر گرفته شده از اصطلاح بچلون تو روده‌هامون!:biggrin1:

بدون ترینر که من نمیتونم اینو برم یعنی برام سخته ولی یه جا از حرفات گفته بودی امکان داره بازی ایراد داشته باشه این یعنی چی؟مشکل چی مثلا؟

بعضي وقتها تو يه سري از بازيها تو يه مرحله خاص بازي باگ ميشه . يعني نميتوني كاري رو كه ميگه بكني يا ميكني ولي مؤثر نيست . تو همين cod هم چند نفر مراحل مختلف به اين باگها خورده بودن . اصولا با اجراي مرحله از اول يا از چك پوينت قبلي مشكل حل ميشه .

ولی اولش نوشته نمیدونم تو منوی آپشن این کلید ~ رو بزن یا تو خود بازی من هر دو شو امتحان کردم اصلا پنجره کنسول باز نمیشه.

توي option بازي دنبال گزينه enable console بگرد . اونو فعال كن . بعد ~ رو كه بزني كنسول باز ميشه و ميتوني كدها رو وارد كني ...

اگه کد بدرد بخور داری فارسیشم بگی عالی میشه.
یا یه ترینر مشتی
یا یه راه حل کار راه انداز
دیگه چیزی نمیخوای؟؟
نه دستت درد نکنه

مشتي تر از cheathappens كه نداريم . ترينر هاي همون چيت هپنز بهترينهان . بازم ترينر از يه جا ديگه واست ميزارم ...
ترينر

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
نه من اون کلمه قبلی رو نمیدونم یعنی چی یعنی این : کو آپ با بیسافا , وگرنه چلوندن که بیخیال
این بازی رو بالاخره اونجا شو رد کردم.
اما یه چیزی در مورد ترینرهای چیت هپنز و بقیه سایتها که یه نمونشو شما گفتی بگم اونم این که تمامشون رو بازی من اجرا میشن کاریم که باید بکنند میکنند که همون مثلا بینهایت کردن خون و تیر باشه منتها به عنوان مثال اونجای بازی که صحبتش بود رو دیگه نمیشد ادامه داد.

اما در مورد کدها یه موضوع هست این که کدهایی که تو چیت هپنز هست فقط برای مرحله اول هست ولی تو gamefaqs کامل تره. تنها مشکلی که داره اینه که باید اول هر مرحله نسبت به همون مرحله که میخوای بازی رو اجرا کنی کدهای همون مرحله رو وارد کنی و یه بار بازی ریست میشه و دوباره میاد اول همون مرحله ای که کدشو زدی...
میخوام بدونم راهی نیست که بشه این کدها رو همرو با هم یه جا وارد کرد تا دیگه نیازی به این کار پر دردسر نباشه به طور مثال یادم میاد برای بازی crysis تو پوشه دیفکالی یا همون درجه سختی بازی میشد کدها رو تو نوت پدش وارد کرد و بعد هم تمام بازی رو میشد با همون کدها رفت بدون اینکه پنجره کنسولی چیزی در کار باشه.
برای این بازی یه همچین راهی وجود نداره که هی نری کد هر مرحله رو اول هر مرحله بزنی؟؟

و اما یه سوال دیگه در مورد یه بازی دیگه اونم assassins creed هست تو اون لینکی که برای اون دوستمون گذاشته بودم در مورد این بازی هم استراتژی گذاشتند ولی از اونجایی که خودشونم بهش اشاره کردن برای xbox هستش و زیاد برای ورژن pc به کار نمیاد.

اون جای بازی هست که وارد یه شهر میشه و بعد هم برای اینکه بتونه از سد نگهبان بدون مشکل رد بشه قاطی چند نفر سفید پوش میشه خوب....اونجا رو من تمام ماموریت ها رو که میگه انجام میدم ولی آخرش که اون همکارشو باید ازش محافظت کنه تا از شهر خارج بشه و میشه یه تیکه چوب رو نشون میده که وسط دو تا ساختمون هست و انگار باید از روی اون رد شد تا این مرحله تموم بشه ولی از اونجایی که تو این قسمت از این بازی موارد مشابه زیادی از این چوب هست اینجاشو ما گیر کردیم اگه شما یا دیگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم که بگن اون چوب کجاست که نشون میده.

مرسی

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
نه من اون کلمه قبلی رو نمیدونم یعنی چی یعنی این : کو آپ با بیسافا , وگرنه چلوندن که بیخیال

حالت co op! بيسافا هم كاربر همين سايته!
اما در مورد کدها یه موضوع هست این که کدهایی که تو چیت هپنز هست فقط برای مرحله اول هست ولی تو gamefaqs کامل تره. تنها مشکلی که داره اینه که باید اول هر مرحله نسبت به همون مرحله که میخوای بازی رو اجرا کنی کدهای همون مرحله رو وارد کنی و یه بار بازی ریست میشه و دوباره میاد اول همون مرحله ای که کدشو زدی...
میخوام بدونم راهی نیست که بشه این کدها رو همرو با هم یه جا وارد کرد تا دیگه نیازی به این کار پر دردسر نباشه به طور مثال یادم میاد برای بازی crysis تو پوشه دیفکالی یا همون درجه سختی بازی میشد کدها رو تو نوت پدش وارد کرد و بعد هم تمام بازی رو میشد با همون کدها رفت بدون اینکه پنجره کنسولی چیزی در کار باشه.
برای این بازی یه همچین راهی وجود نداره که هی نری کد هر مرحله رو اول هر مرحله بزنی؟؟

نت رو به قول معروف ...ييدم! اما چيزي پيدا نكردم كه نكردم . هيچي نبود . همه نوشته بود بايد مال مرحله مخصوص رو بزني ...

ون جای بازی هست که وارد یه شهر میشه و بعد هم برای اینکه بتونه از سد نگهبان بدون مشکل رد بشه قاطی چند نفر سفید پوش میشه خوب....اونجا رو من تمام ماموریت ها رو که میگه انجام میدم ولی آخرش که اون همکارشو باید ازش محافظت کنه تا از شهر خارج بشه و میشه یه تیکه چوب رو نشون میده که وسط دو تا ساختمون هست و انگار باید از روی اون رد شد تا این مرحله تموم بشه ولی از اونجایی که تو این قسمت از این بازی موارد مشابه زیادی از این چوب هست اینجاشو ما گیر کردیم اگه شما یا دیگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم که بگن اون چوب کجاست که نشون میده.

مرسی

دقيق تر بگو . من تازه دارم اين بازي رو ميرم ...

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
freedom جان ببین اون جای بازی هست رو من میگم مربوط به اولین ماموریت الطائر هست که باید tamir رو دخلشو بیاره البته من هنوز افتخار آشنایی با ایشون رو نداشتم چون گیر کردم این جا شو دیگه وگرنه که دخلشو اومده بود
خلاصه اینکه من تمام کارهایی رو که این جای بازی باید انجام بشه رو انجام میدم ولی این تیکه چوب آویزون رو پیدا نمیکنم گویا باید از روی اون رد شد که یه جورایی این شبکه های نوری هست که وقتی اون قسمت از بازی هنوز باز نشده رو نشون میده با عبور از اون چوب گویا اینا رو میشه دور زد.
اینم عکسش تو کادر زرد شده منظور من هست همون چوب بین دو تا ساختمون رو میخوام بدونم کجاس آخه خیلی مشابه اون تو اینجای بازی هست:
2j4vwxf.png

اون پیکان قرمز هم جایی هست که دوستشو میبره از دروازه رد میکنه و این چوب رو نشون میده منتها اگه از همون دروازه عبور کنی دوباره بر میگردی اول این مرحله
راهنمایی لطفا

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
والله به اينجا هنوز نرسيدم! برسم كمكت ميكنم . لازم شد روزا dota رو بزار كنار فقط assasinبچلونم! :biggrin1: ميرسم بهت ميگم ...:blushing:

ArmenA

کاربر سایت
Sep 18, 2008
102
دوستان یکی کمکم کنه تو بازی call of duty :waw گیر افتادم اونجایی که اول تو جنگلی وبا ژاپنیها در گیر میشی بعد کمکم میری جلو و توغار میری اون جا باز هم میری جلو همه رو که ناکار میکنی به آخر غار میرسی که دو تا توپ وجود داره . حالا مشکلم اینجاست که تو نقشه ماموریت میده بری پیش توپ سمت چپ دو تا از دوستات هم اونجا میرن وبعد هیچ اتفاقی نمیفته وهمین جور مثل بت ایستادن وکاری نمیکنن :biggrin1:
لطفا کمک کنین باید چکار کنم ؟؟؟
نمیدونم چطور باید عکس بزارم تو سایت اینم بهم بگید:biggrin1:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
طبق معمول آسياب به نوبت!

مرسی عزیز این جای بازی رو رد کردم.
موضوعات دیگه مزاحم میشیم.
ممنون

ديگه ببخشين به اينجاس نرسيده بودم امير خان!
دوستان یکی کمکم کنه تو بازی call of duty :waw گیر افتادم اونجایی که اول تو جنگلی وبا ژاپنیها در گیر میشی بعد کمکم میری جلو و توغار میری اون جا باز هم میری جلو همه رو که ناکار میکنی به آخر غار میرسی که دو تا توپ وجود داره . حالا مشکلم اینجاست که تو نقشه ماموریت میده بری پیش توپ سمت چپ دو تا از دوستات هم اونجا میرن وبعد هیچ اتفاقی نمیفته وهمین جور مثل بت ایستادن وکاری نمیکنن

والله من يادمه همين طور شدم . دقت كه كردم ديدم پشت سرم يعني قبل از توپها هنوز آدم هست نكشتم . بعد رفتم پيش توپ سمت راست و مرحله تموم شد ...

نمیدونم چطور باید عکس بزارم تو سایت اینم بهم بگید
شما دكمه print screen كيبوردت رو بزن . بعد برو توي يه نرم افزار مث پينت يا فوتوشاپ paste رو بزن ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,147
نام
محمد امین
دوستان یکی کمکم کنه تو بازی call of duty :waw گیر افتادم اونجایی که اول تو جنگلی وبا ژاپنیها در گیر میشی بعد کمکم میری جلو و توغار میری اون جا باز هم میری جلو همه رو که ناکار میکنی به آخر غار میرسی که دو تا توپ وجود داره . حالا مشکلم اینجاست که تو نقشه ماموریت میده بری پیش توپ سمت چپ دو تا از دوستات هم اونجا میرن وبعد هیچ اتفاقی نمیفته وهمین جور مثل بت ایستادن وکاری نمیکنن :biggrin1:
لطفا کمک کنین باید چکار کنم ؟؟؟
نمیدونم چطور باید عکس بزارم تو سایت اینم بهم بگید:biggrin1:

اول باید ببینی که همه رو کشتی .. بعد برو نزدیک توپ دومی یعنی توپ سمت چپی و سمت چپ توپ وایستا و به بیرون نگاه کن..

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
رضا جون چی شد بازی رو تموم کردی؟:biggrin1:
دوستان ما تو همین بازی یعنی assassins creed آخرین مرحله بازی گیر افتادیم.
تو مرحله آخر اول باید دوباره با همون 9 نفری که دخلشونو آوردیم بجنگیم و بعدش با خود جادوگر که اونم تبدیل میشه به 10 ...15 تا مثل خودش:confused:منتها بعد مبارزه با همشون و شکست دادنشون دیگه نمیدونم باید چه کار کرد اگه کسی این بازی تموم کرده به ما هم بگه که باید چه کار کرد؟
انگار تو xbox همین جا بازی تموم میشه ولی تو pc نه
راهنمایی لطفا
مرسی:blushing:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
با سلام

لطفا منو تو اين قسمت راهنمايي كنيد

زنجير ها بر عكس حركت ميكنه ميرم روش تا ميخوام حركت كنم مي افته ميخوام برم سمت راست چطوري بايد برم

24kyybc.jpg

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
رضا جون چی شد بازی رو تموم کردی؟
تو مرحله آخر اول باید دوباره با همون 9 نفری که دخلشونو آوردیم بجنگیم و بعدش با خود جادوگر که اونم تبدیل میشه به 10 ...15 تا مثل خودشمنتها بعد مبارزه با همشون و شکست دادنشون دیگه نمیدونم باید چه کار کرد اگه کسی این بازی تموم کرده به ما هم بگه که باید چه کار کرد؟
راهنمایی لطفا
مرسی

نه بابا! نميرسم! مگه قليون نعنا ميزاره؟:biggrin1:

يادمه يه جايي خوندم بايد بري رو تخت بخوابي تا بازي تموم شه!

با سلام

لطفا منو تو اين قسمت راهنمايي كنيد

زنجير ها بر عكس حركت ميكنه ميرم روش تا ميخوام حركت كنم مي افته ميخوام برم سمت راست چطوري بايد برم

بگو چه بازيه تا راهنماي كامل اينگليشش رو برات بزارم شايد فرجي بشه! :biggrin1:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
مگه من با شما شوخي دارم؟ لطفا احترام خودتون رو نگه داريد . :mad:

چيه؟ فكر كردي خودم رو گرفتم نه؟!:biggrin1: بابا بيخيال . ما خاكيم . نوكرتم .:love:

ولي عزيز من اينو بازي نكردم . از تو عكس هم چيز زيادي معلوم نبود . نفهميدم . به هر حال چيزي كه از دست من برميومد اينه:

راهنماي تمامي مراحل بازي + نكات مخفي به زبان انگليسي

ديگه بايد ببخشين . من از اين بازي خوشم نمياد . شرمندتم ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,147
نام
محمد امین
رضا جون چی شد بازی رو تموم کردی؟:biggrin1:
تو مرحله آخر اول باید دوباره با همون 9 نفری که دخلشونو آوردیم بجنگیم و بعدش با خود جادوگر که اونم تبدیل میشه به 10 ...15 تا مثل خودش:confused:منتها بعد مبارزه با همشون و شکست دادنشون دیگه نمیدونم باید چه کار کرد اگه کسی این بازی تموم کرده به ما هم بگه که باید چه کار کرد؟
راهنمایی لطفا
مرسی:blushing:

بعد از اینکه اون 9 نفر رو کشتی جادوگره میاد .. باید سریع به هر طرفی که هست بری و بهش ضربه بزنی چند بار که این کارو انجام بدی میمیره.. بعد یک دمو نشان میده و بعد ........ AC 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر