راهنمایی در هر بازی

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام
آقا این فار کرای 2 چرا اینقدر گنگ هست ؟ همین اول بازی اصلا نمیدونم باید چکار کنم
این GPS هم برام نامفهومه و نمدونم کدوم وری باید برم هر دو طرف رو تا آخرش رفتم اما نمیدونم هر علامتی نشون دهنده چیه

این عکسو ببینید

راستی این چیزی که تو کادر قهوه ای تو بازی هست معنی چی میشه ؟
همش تو صفحه ثابته (This vehicle needs repair .Press The D botton near the engine to repair it)

ممنون :love:
سپهر رفتاری ! شما باید در این قسمت :
شمش های طلا رو پیدا کنی و ورداریشون . و برای پیدا کردنشون از gps کمک بگیری . کارایی اون جی پی اس هم بدین صورت هست که وقتی اون چشمک سبز تند تند می زنه یعنی به طلا نزدیک شدید و وقتی ثابت می شه یعنی شما روی طلا ایستادی :biggrin1:
بازم مشکلی برات پیش اومد بگو !

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
سلام اول جواب این دوستمون که درباره crysis warhead سوال کرده بودند باید بگم شما فقط این صفحه رو باز کن بعد هم دانلود کن

و اما سوال من در مورد call of duty :world at war هست
اولای بازی وقتی که موشکها داده میشه خیلی راحت میشه با زدن 6 و کلیک موس استفاده کرد البته بعد از همون ثانیه شمار دیگه ولی یه کم جلوتر اون جایی که باید دو تا تانکو به این روش نابود کرد ما هر کاری میکنیم نمیشه یعنی اصلا موشکی اون پائین اد نمیشه که بشه ازش استفاده کرد اگه میشه بگید که باید چه کار کرد برای رد کردن این قسمت از بازی
مرسی
راستی راهنمای کامل این بازی هم تو اون لینک هست:biggrin1:

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
تا جایی که یادته کلک :confused:این بازی مگه چند وقته اومده سر به سرمون میزاری؟
خوب موضوع همینه دیگه از کجا میاری اون آر پی جیو من حتی رفتم با ترینر بازی کردم این جا شو دخل از دمشون آوردم ولی آرپی جی مار پی جی پیدا نکردم؟
برو یه بار دیگه بشین بازی کن این جا شو یه مرحله همش هست درست ببین کجاس این آر پی جی که میگی به ما هم بگو
دستت درد نکنه جوون:biggrin1:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
ما نوكريم . من اولين نفري بودم تو سايت كه تمومش كردم! :biggrin1: حالا ميرم ميبينم! ويرايش بعدي مينويسم چه كني!

اسم مرحله به انگليسي چيه؟ بگو تا برمش!

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام
تو بازی Dead Spce تو مرحله ای کو روی یه کره کوچولو یه جسمی رو باید قرار بدیم باید چیمار کنیم؟؟؟
یه میله های بزرگی هم از رو کره رد میشه...نمیذاره
آهستش هم میکنم ولی فایده نداره؟؟;)

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
ما نوكريم . من اولين نفري بودم تو سايت كه تمومش كردم! :biggrin1: حالا ميرم ميبينم! ويرايش بعدي مينويسم چه كني!

اسم مرحله به انگليسي چيه؟ بگو تا برمش!

قربون تو برم سالاری:blushing:
راستش همون اولای بازی هست.
ببین شروع بازی که تو بازداشتگاه ژاپنی هستو و بعدم میان کاراکتر رو نجات میدن و بعدم میرن یه بیسیم پیدا میکنن بعدشم موقع سوار شدن به قایق این طرف تیر میخوره و بعدشم دوستاش سوارش میکنن و بعدشم که میرسن به ساحل همون جا هم هست که برای اولین امکان استفاده از بمباران هوایی بش داده میشه و سنگرهای دشمن رو نابود میکنه و بعد هم که میرسن به یه برج مراقبت یا هر برجی:biggrin1:اون جا بعد از نابود کردن دشمنان رئیس گروه میگه فلانی باید این دو تا تانک ژاپنی رو نابود کنی ولی خوب همون طوری که گفتم این جا نمیشه از بمباران هوایی استفاده کرد پس به قول شما باید با آر پی جی این کار انجام داد درسته؟
اینم عکس اون منطقه از بازی:
68gad1.png

یعنی خیلی هنوز از بازی نگذشته
خوب حالا اگه شما به ما بگی اون آر پی جی رو از کجا پیدا کردی یه دنیا ممنونت میشم چون من کل این جا ها رو زیر و رو کردم ولی نبود چیزی:smile:
مرسی

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
قربون تو برم سالاری:blushing:
راستش همون اولای بازی هست.
ببین شروع بازی که تو بازداشتگاه ژاپنی هستو و بعدم میان کاراکتر رو نجات میدن و بعدم میرن یه بیسیم پیدا میکنن بعدشم موقع سوار شدن به قایق این طرف تیر میخوره و بعدشم دوستاش سوارش میکنن و بعدشم که میرسن به ساحل همون جا هم هست که برای اولین امکان استفاده از بمباران هوایی بش داده میشه و سنگرهای دشمن رو نابود میکنه و بعد هم که میرسن به یه برج مراقبت یا هر برجی:biggrin1:اون جا بعد از نابود کردن دشمنان رئیس گروه میگه فلانی باید این دو تا تانک ژاپنی رو نابود کنی ولی خوب همون طوری که گفتم این جا نمیشه از بمباران هوایی استفاده کرد پس به قول شما باید با آر پی جی این کار انجام داد درسته؟
اینم عکس اون منطقه از بازی:
68gad1.png

یعنی خیلی هنوز از بازی نگذشته
خوب حالا اگه شما به ما بگی اون آر پی جی رو از کجا پیدا کردی یه دنیا ممنونت میشم چون من کل این جا ها رو زیر و رو کردم ولی نبود چیزی:smile:
مرسی

با عرض سلام
آر پی جی؟؟؟
من که تو نسخه xbox 360 رفتم اینجوری بود: که باید (فلش راست) رو رو میزدی تا (اون توپخونه خودی فعال شه) یعنی بتونی ازش استفاده کنی .بعد که میزنی یه دایره زرد رنگ میاد و باید بزاری رو یه تانک و کلیک کنی بعد اون یکی تانک رو هم همینجوری

دوستان اگه چیزی بد نوشتم خودتون به بزرگی خودتون ببخشید چون تو نسخه 360 اینجوری بود

پ.ن:بازی فوق العاده قشنگی هست من 2 بار تو 360 تمومش کردم

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
مشكل همينه . اين عكسو كه گذاشتي فكر نميكنم آر پي جي داشتم اينجا . با همون توپخونه زدم . مشكل اينه كه توپ خونه نيست هان! خب برم بازي رو بكنم ببينم جريان چيه و بر ميگردم ...

ويرايش :

تو عكس معلومه خودت داري توپخونه رو كه! يه نيگا پايين عكسي كه گرفتي بنداز!

در ضمن تو عكسي كه خودت گرفتي ، اون فلش زرده هدفه . اين قرمزه تانك خوديه! يكي هم يه خورده سمت چپ تر هست كه بايد بزني! عكسهايي كه من گرفتم رو ببين ...
اينم دو تا عكسي كه تو بازي گرفتم من ...

10571ow.jpg

104gm83.jpg
اگه بازم توپ خونه نزد :
چون توپ خونه آيكونش هست . پس فكر كنم بازي ايراد داشته باشه . يه بار از اول مرحله رو برو بدون چيت! سر جمع يه ربع طول نكشيد كه من رفتم ...

آخرین ویرایش:

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
سلام

بعدش تو بازی infernal همون اولای بازیه تقریبا فقط میتونم یه عکس بگذارم اگه میشه بگید این جاشو برای عبور از لیزرها چه کار باید کرد؟
2cifqz8.jpg

مرسی

شما در این قسمت باید صورت تون به طرف دیوارد کونید و دکمه سمت چپ یا اراست را دو بار سری بزنید تا بپرید به اون طرف لیزرها

آخرین ویرایش:

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
سلام
تو بازی Dead Spce تو مرحله ای کو روی یه کره کوچولو یه جسمی رو باید قرار بدیم باید چیمار کنیم؟؟؟
یه میله های بزرگی هم از رو کره رد میشه...نمیذاره
آهستش هم میکنم ولی فایده نداره؟؟;)

شما اول باید چهار تا دستگاه هستند که دراند میچرخند را در حالت اهسته از بینشون ببری دوتا همین طر فند و دوتای دیگه اون طرف کره شما باید برای رفت به اونطرف کره باید به یکی از کنارهای کره بپری و بری اون طرف و هرکار دلیت خاست می تونی بکنی( فقط مستقیم به اون طرف کره شیرجه نزن که می میری باید از کنارش با قدم زدن رد بشی)

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
با عرض سلام
آر پی جی؟؟؟
من که تو نسخه xbox 360 رفتم اینجوری بود: که باید (فلش راست) رو رو میزدی تا (اون توپخونه خودی فعال شه) یعنی بتونی ازش استفاده کنی .بعد که میزنی یه دایره زرد رنگ میاد و باید بزاری رو یه تانک و کلیک کنی بعد اون یکی تانک رو هم همینجوری

دوستان اگه چیزی بد نوشتم خودتون به بزرگی خودتون ببخشید چون تو نسخه 360 اینجوری بود

پ.ن:بازی فوق العاده قشنگی هست من 2 بار تو 360 تمومش کردم

درسته اولای بازی هم همین جوریه یعنی با زدن 6 از کیبورد و کلیک موس اون توپخونه فعال و میشه استفاده کرد البته اگه موشکی در کار باشه
مشكل همينه . اين عكسو كه گذاشتي فكر نميكنم آر پي جي داشتم اينجا . با همون توپخونه زدم . مشكل اينه كه توپ خونه نيست هان! خب برم بازي رو بكنم ببينم جريان چيه و بر ميگردم ...

ويرايش :

تو عكس معلومه خودت داري توپخونه رو كه! يه نيگا پايين عكسي كه گرفتي بنداز!

در ضمن تو عكسي كه خودت گرفتي ، اون فلش زرده هدفه . اين قرمزه تانك خوديه! يكي هم يه خورده سمت چپ تر هست كه بايد بزني! عكسهايي كه من گرفتم رو ببين ...
اينم دو تا عكسي كه تو بازي گرفتم من ...

10571ow.jpg

104gm83.jpg
اگه بازم توپ خونه نزد :
چون توپ خونه آيكونش هست . پس فكر كنم بازي ايراد داشته باشه . يه بار از اول مرحله رو برو بدون چيت! سر جمع يه ربع طول نكشيد كه من رفتم ...

اون موشکایی که اون پائین اد شده به خاطر ترینر هست خوب ولی این جای بازی که من میگم اصلا موشکی داده نمیشه که بشه ازش روشون استفاده کرد چون رئیس گروه هم هی به این یارو داد میزنه که توپخونه رو خبر کن و تانکهای ژاپنی رو نابود کن.

من بدون ترینر هم این جای بازی رو اومدم ولی بازم خبری از موشک اون پائین نبود فقط با ترینر میشه آوردش اونم اگه بری از اول بازی دوباره بیای.

شما در این قسمت باید صورت تون به طرف دیوارد کونید و دکمه سمت چپ یا اراست را دو بار سری بزنید تا بپرید به اون طرف لیزرها

این بازی رو هم که من تمومش کردم مرسی عزیز از راهنمایی

دوستان من نمیدونم موقعی که این پستو میفرستم چه شکلی میشه چون چند تا پست رو با هم مالتی آف کردم:biggrin1:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خب پس مشكل حل شد؟ چي شد؟ بازي ايراد داشت؟ ما كه سر در نياورديم! اتفاقا كو آپ با بيسافا چلونديم :biggrin1:توپخونه رو داد!

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
خب پس مشكل حل شد؟ چي شد؟ بازي ايراد داشت؟ ما كه سر در نياورديم! اتفاقا كو آپ با بيسافا چلونديم :biggrin1:توپخونه رو داد!

این قرمزرو به چه زبونی گفتی منم اینو سر در نیاوردم.
نه مشکل که سر جاشه!!
بدون ترینر که من نمیتونم اینو برم یعنی برام سخته ولی یه جا از حرفات گفته بودی امکان داره بازی ایراد داشته باشه این یعنی چی؟مشکل چی مثلا؟
بازی راحت اجرا میشه بعدشم تا اون جا میره ولی فقط اون موشکایی رو که باید بده برای استفاده در توپخونه نمیده....
کدها شو نداری بزاری با کد بریم من میگم شاید از همین ترینره باشه هر چند من چند تا ترینر با حال براش دارم دادم چند تا دیگم بازی کردن.
این کدشم هست تو www.cheathappens.com
ولی اولش نوشته نمیدونم تو منوی آپشن این کلید ~ رو بزن یا تو خود بازی من هر دو شو امتحان کردم اصلا پنجره کنسول باز نمیشه.
اگه کد بدرد بخور داری فارسیشم بگی عالی میشه.
یا یه ترینر مشتی
یا یه راه حل کار راه انداز:biggrin1:
دیگه چیزی نمیخوای؟؟
نه دستت درد نکنه:-":laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر