راهنمایی در هر بازی

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
مرحله 3 هیتمن گیر کردم
اونجایی که باید تو او÷را دونفر رو رو بکشی اولی رو با اون تفنگ قدمیه کشتم دومی رو چه طوری بکشم ؟؟؟

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
اونجایی که باید تو او÷را دونفر رو رو بکشی اولی رو با اون تفنگ قدمیه کشتم دومی رو چه طوری بکشم ؟؟؟
قبل از اینکه اولیه رو بکشی یه بمب پشت دیوارش کار بذار.
بعد که کشتیش فرار کن وقتی تارگت دومت میفهمه که مرده دوستش میدوئه میاد پایین همونجا. بعد سریع ریموت رو بزن تا اونم بترکه. :cheesygri

arsniyas

کاربر سایت
Feb 4, 2006
59
من تو مرحله دوم هستم در توده برف عمیق میگه باید خواهر رو برادرش بیان می شه بگید چه جوری از کجا ؟ من با سکه ها اونا رو گرفتم اما داخل بازی نشدن چه کنم ؟

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
نوشته شده توسط leoman:
دوباره سلام تام رايدر رو كه تموم كردم رفتم سراغ پينكيلر 2
الان مرحله shadowland هستم يه غول گنده بك هست نميدونم چه طور بكشمش هر كار كردم نشد از بازي عكس بگيرم
مشخصات غوله : چشماي قرمز . سه تا شاخ كه به سمت صورتش خم شده
حالا كممممممممممممممممك

خیلی بی معرفتین آخرش هم به من کمک نکردین
25.gif
:(

mordof

کاربر سایت
Jun 10, 2006
58
نام
mohammad
کسی نیست جواب من رو بده

سلام
من تو اسپلينترسل 2 گير كردم اونجايي هست كه مي ره تو فرودگاه بهش مي گن كه همه تروريست ها رو بكش من می کشمشون آخريشون هم يه يارو توپوليه بعد ميرم تو اتاق بعدي كه كنفراس دارن
همه رو بي هوش مي كنم بعد ميرم بيرون با اون دوربين اشعه ايكس همه رو نگاه مي كنم 3 تا قرمزن اونا رو چكار كنم اسانسوراي پاينم كار نميده لطفا كمك كنيد

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
سلام
من چند تا سوال تو بازی Godfather داشتم:
1.چجوری میشه Execution های مختلف اجرا کرد؟ من کلی آزاد کردم ولی همیشه
فقط یکیشو اجرا میکنه.
2.چجوری میشه با دست خالی یکیو خفه کرد؟
3.موقعی که میرم جای که باید اسلحه رو Upgrade کرد فقط علامت خریدن گلوله میاد.
چجوری باید Upgrade کنم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط mordof:
کسی نیست جواب من رو بده

سلام
من تو اسپلينترسل 2 گير كردم اونجايي هست كه مي ره تو فرودگاه بهش مي گن كه همه تروريست ها رو بكش من می کشمشون آخريشون هم يه يارو توپوليه بعد ميرم تو اتاق بعدي كه كنفراس دارن
همه رو بي هوش مي كنم بعد ميرم بيرون با اون دوربين اشعه ايكس همه رو نگاه مي كنم 3 تا قرمزن اونا رو چكار كنم اسانسوراي پاينم كار نميده لطفا كمك كنيد

شما به پست اول همین صفحه توجه کردین؟؟;)

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
Salam kasi baziye The Suffering Ties That Bind ro bazi karde man to ye marhalash onjaee ke mire to ye aparteman va sedaye zanesh miyad ke be kaghazha negah kon ina gir kardam alanam biron sakhtemon sedaye ye enfejar omad ye mardeham dare nale mikone ye daram ghofle mitone kasi rahnamee kone idd man Ahmad_Skipper hast mamnon misham

arsniyas

کاربر سایت
Feb 4, 2006
59
من درمورد بازی نارنیا سوال دارم ؟

فکر کنم مرحله 4 هستم اون دستی که اون غوله رو توش خواب می کنیم . من رفتم جلو اون قسمتی که بالای درخت ها اون موجودات هستن وقتی برا غوله شمارش می کنه من نمی دونم چه کنم . چون بچه ها نمی تونن برگردن چه کنم ؟

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
مشکل در بازی silent hill 3

سلام سایه جان امیدوارم که بتونی منو از این سیاه چال نجات بدی.:confused:
من تو بازی silent hill 3 تو کلیسا اونجایی که باید 5 تا کارت رو روی یه در (tarot card) استفاده کنی گیر کردم. اگه میتونی به من بدبخت فلک زده هم کمک کن.:(
. امیدوارم بتونم از خجالتت در بیام.:blushing:
مرسی عزیزم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر