راهنمایی در هر بازی

saeid1733

کاربر سایت
Nov 19, 2005
21
Resident Evil4 مرحله 5-2

آقا یه جائی هست که دختره میره پشت فرمان یه کامیون میشینه و پسره تو قسمت بار کامیون. زومبی ها حمله میکنن و پسره باید زومبی ها رو بکشه. بعدش یه کامیون از پشت نزدیک میشه که اگر به ما برسه منفجر میشه و میمیریم. با Rpg اون کامیون رو میزنم و چند ثانیه آتیش میگیره و وامیسته. ولی بعدش دوباره راه میفته و میاد میرسه به ما و کامیون مارو منفجر میکنه و مرگ...
من نمیدونم اینجارو باید چطوری رد کنم؟! چون کلاٌ یه تیر Rpg دارم که اونم کافی نیست؟ لطفاٌ راهنمائیم کنین.
متشکرم

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آقا توی فارنهایت اون مرحله که کارلا باید مطلب هارو باهم مطابقت بده چی کار باید بکنم؟
کدوم مطلب ها به هم میخورن؟

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
نوشته شده توسط mgs3:
ببین دوسته عزیز اول می ری یه تیر هست که با طناب می شه جا به جاش کرد اونو جا به جا می کنی بعد به کمک سکو ها می پری تیر رو می گیری بعد هم وارد کلیسا می شی تویه کلیسا رسدی لوستر رو در جهت زنگ کلیسا تکون می دی بعد از سکویه میری بالا بعدشم یه تیکه قبر هست برش می داری می باریش کنار یه ستون شکسته می ری رویه اون ستونه شکسته بعدش یه طناب روبروش هست می پری اونو می گیری و چون زیرش یه سنگ هست یعنی به طناب وسل شده طناب می یاد پایین زنگ کلیسا می ره بالا و به لوستر برخورد می کنه و زنگه کلیسا به صدا در می یاد و دمو می شه و ریییس می ده که اگه نتونستی با اون مبارزه کنی باز بیا همین جا بگو که بهت بگم چه جوری رییس رو بکشی;) :) در ضمن اول تیکه قبر شکسته رو بچسبون به ستون بعدش لوستر رو تکون بده چون تا لوستر در حرکته باید سریع اون طناب رو بکشی پایین که زنگ کلیسا بیاد بالا و با لوستر که در حرکته برخورد کنه !!!

بابا تو ديگه كي هستي ايول :D

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
آقا یه جائی هست که دختره میره پشت فرمان یه کامیون میشینه و پسره تو قسمت بار کامیون. زومبی ها حمله میکنن و پسره باید زومبی ها رو بکشه. بعدش یه کامیون از پشت نزدیک میشه که اگر به ما برسه منفجر میشه و میمیریم. با Rpg اون کامیون رو میزنم و چند ثانیه آتیش میگیره و وامیسته. ولی بعدش دوباره راه میفته و میاد میرسه به ما و کامیون مارو منفجر میکنه و مرگ...
من نمیدونم اینجارو باید چطوری رد کنم؟! چون کلاٌ یه تیر Rpg دارم که اونم کافی نیست؟ لطفاٌ راهنمائیم کنین.
متشکرم
سلام سعید جان باید راننده کامیون رو با اسلحه دوربین دار حدف قرار بدی تا کامیون از مسیر خارج بشه;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
دوست عزیز برای چنین راهنما هایی با عکس باید عضو سایت هایی مانند IGN.com یا Game Spot باشی که برای این کار باید چند دلاری باید بدی :)

زرشک !!!!!!!!!:)
با همون مجانیش کارت راه میفته اون پولیش هم برای دانلود تریلرهایی که HD هستن بیشتر کاربرد داره;) که اونم همه جا ریخته....

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
من دوباره تو تامرايدر گير كردم
مرحله نپال
اون شمشير رو گرفتم اون درو هم شكستم اومدم بيرون ديگه نميتونم كاري بكنم هيچ طرف نميشه رفت كمك كنيد
اينم عكسش

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
ما چی پس؟
ترخدا من اینجا گیر کردم کمکم کنید
سپهر یکم بیشتر توضیح بده آخه توی این بازی چند بار باید این کار رو بکنیم اگه بتونی عکسم بزاری که بهتره;)

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
من تازه ps2گرفتم ودارم بازي اويل كدورونيكاروبازي ميكنم جايي كه من گيركردم اونجايي كه بعداز گذاشتن نت پيانو اون مورچه آبي روبهت ميده وقتي اونو سر جاش ميذارم اتفاقي نميفته الان هم دوتا كيف آهني دارم كه كليد ميخواد ودوتاهم كي كارت هرچي هم ميگردم چيزي پيدا نميكنم لطفا ازدوستان كسي ميدونه راهنمايي كنه البته اگه يادتون مونده باشه؟درضمن اگه كسي راهنماي قدم به قدمشوداره برام بذاره.سپاس

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط leoman:
من دوباره تو تامرايدر گير كردم
مرحله نپال
اون شمشير رو گرفتم اون درو هم شكستم اومدم بيرون ديگه نميتونم كاري بكنم هيچ طرف نميشه رفت كمك كنيد
اينم عكسش

دوسته عزیز اینجا رو باید سری رد کنی چون زیر پات این سخره ها می ریزن تا اونجایی که یادمه یک قدم دیگه تا اخر بازی و رییس اخر داری :) اینجاش اینقدر ساده بود که من حتی یادم نمی یاد چه جوری ردش کردم فقط یادمه سریع پرش می دادم و با طناب وصل می شدم و می رفتم در ضمن من یادم نیست کجا شمشیر رو می گرفتی فقط یادمه اون بالا که 2 تا اسانسور مانند هست که 2 تا تخته سنگ هست روشون باید طرف راستی رو بزاری رویه اون بالابر :) و رویه اون بالابر اون طرفی حالتی ایجاد کنی که این بالا بمونه چون مثل الاکنگ باید سنگینی بهش بدی و اون طرفش بیاد بالا حالا من الان یه چک می کنم ببینم چه جوری این تیکشو رد کردم که اینقدر ساده بوده که حتی یادم نیست چیکار کردم این تیکشو تو پست بعدی واست کامل توضیح می دم :)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام خوب بازی کردم ببین اینجا رو سریع باید برگردی طرف دری که ازش وارد شدی از روی سکو های وسط باید بری نه با طناب بعدشم که بر می گردی اخرش لبه صخره رو که می گیره دمو می شه و می ره مرحله اخر و رییس اخر خیلی سادست به طرفی که عکس گذاشتی باید خلاف جهتی که تویه عکس وایستادی بری و سری صخره ها رو رد کنی که از زیر پات نریرن پایین !!! :d :) این راهنما بورو حالشو ببر

saeid1733

کاربر سایت
Nov 19, 2005
21
Resident Evil 4

آقا شرمنده ام! بازم تو رزیدنت اویل 4 گیر کردم!
آخرای بازیه، اونجا که سلولهای فلزی مثل زندان و هیولا میاد جلومون.
من هر 3 تا سلول فلزی رو رد کردم ،بعدش رفت تو یه غار مانند که 3 تا در فلزی هست. 2 تا از درها اهرم داره و سومی همون دریه که ازش من و بدنبالم هیولا اومده و بسته است. من مدام هیولارو میزنم و اهرمها رو بالا پائین میکنم ولی فایده نداره؟ چیکار کنم؟ کجا برم؟ هیولا رو میتونم بکشم؟
لطفاٌ کمکم کنین(:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نوشته شده توسط old snake:
سپهر یکم بیشتر توضیح بده آخه توی این بازی چند بار باید این کار رو بکنیم اگه بتونی عکسم بزاری که بهتره;)

نه مرسی 2 روزی هست تمومش کردم دستت درست با اینکه جوابی دادی

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط saeid1733:
آقا شرمنده ام! بازم تو رزیدنت اویل 4 گیر کردم!
آخرای بازیه، اونجا که سلولهای فلزی مثل زندان و هیولا میاد جلومون.
من هر 3 تا سلول فلزی رو رد کردم ،بعدش رفت تو یه غار مانند که 3 تا در فلزی هست. 2 تا از درها اهرم داره و سومی همون دریه که ازش من و بدنبالم هیولا اومده و بسته است. من مدام هیولارو میزنم و اهرمها رو بالا پائین میکنم ولی فایده نداره؟ چیکار کنم؟ کجا برم؟ هیولا رو میتونم بکشم؟
لطفاٌ کمکم کنین(:

ببین سادست یه چراغ هایی هست که رویه یه دستگاه هستن اونارو با تیر بزنی درها باز می شن بعد همین جوری فرار می کنی از دست رییس و درها رو به اینصورت بازی می کنی که دمو می شه بعد از اون سلول ها می یای بیرون باید باهاش مبارزه کنی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر