راهنمایی در هر بازی

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط leoman:
من تو بازي تام رايدر مرحله قزاقستان گير كردم آخر مرحله نمي تونم قولو بكشم
كمكم كنيد

اينم عكس مرحله

خوب خیلی سادست ببین دوسته عزیز اول غول رو بنداز تو اون چاه های پشت اون گلوله های که بهشون برق می زنی بعد تمام گلوله ها رو با دستگاه بهشون برق بده بعد نگاه کن بالای سرت سریع وقتی گیره بالا سرت از حلقه نورانی که دورس هست در می یاد از پشت دستگاه بیا پایین و با طنابت به طرف گیره بگیر و بزن که طنابت به گیره وصل شه و دمو شه رییس هم اون بین دوباره زنده می شه اما کاریش نداشته باش تو کار خودتو بکن فقط سریع ;) اگه باز هم نتونستی بیا بگو دقیق تر راهنماییت کنم

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط hosein1363:
با درود به همه دوستان آقا من در بازی god father در آنجا که یک سیم بهت میده که با آن آدمها را خفه کنی گیر کردم هر کاری که می کنم آخر من را میبینند و زنگ را به صدا در می آورند باید چه کار کنم؟

ببین دوسته عزیز خیلی سادست بگو ببینم که می بنتت که من بگم اون تیکشو چه جوری رد کنی اگه پلیس می بینتت بگو پلیسه درست کجاست اگه بتونی عکس اون کسی که می بینتت رو بزاری راحت تر می تونم راهنماییت کنم دوسته عزیز

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
نوشته شده توسط mgs3:
خوب خیلی سادست ببین دوسته عزیز اول غول رو بنداز تو اون چاه های پشت اون گلوله های که بهشون برق می زنی بعد تمام گلوله ها رو با دستگاه بهشون برق بده بعد نگاه کن بالای سرت سریع وقتی گیره بالا سرت از حلقه نورانی که دورس هست در می یاد از پشت دستگاه بیا پایین و با طنابت به طرف گیره بگیر و بزن که طنابت به گیره وصل شه و دمو شه رییس هم اون بین دوباره زنده می شه اما کاریش نداشته باش تو کار خودتو بکن فقط سریع ;) اگه باز هم نتونستی بیا بگو دقیق تر راهنماییت کنم

مرررررررررررررررررررررررررررررررسي

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
کسی Da Vinci Code نسخه موبایل رو بازی کرده؟؟؟
من یه جا گیر کردم نمی دونم رمز چیه. باید ترتیب درست حروفهای FIOAS رو پیدا کنیم :(

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
کسی Da Vinci Code نسخه موبایل رو بازی کرده؟؟؟
من یه جا گیر کردم نمی دونم رمز چیه. باید ترتیب درست حروفهای FIOAS رو پیدا کنیم :(
من بازی نکردم سحر ولی ببین SOFIA نیست؟:cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
دستت درد نکنه شیطون درست بود :p

این یه عکس که از بازی گرفتم, گرافیک نیمچه خفن. در حد موبایل گرافیکش بدک نیست :cheesygri ولی می تونست بهتر هم باشه ;)
Da%20Vinci.jpg

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط leoman:
يه بار ديگه كمك
دوباره تو تام رايدر مرحله لندن گير كردم
اينم عكسش

ببین دوسته عزیز اول می ری یه تیر هست که با طناب می شه جا به جاش کرد اونو جا به جا می کنی بعد به کمک سکو ها می پری تیر رو می گیری بعد هم وارد کلیسا می شی تویه کلیسا رسدی لوستر رو در جهت زنگ کلیسا تکون می دی بعد از سکویه میری بالا بعدشم یه تیکه قبر هست برش می داری می باریش کنار یه ستون شکسته می ری رویه اون ستونه شکسته بعدش یه طناب روبروش هست می پری اونو می گیری و چون زیرش یه سنگ هست یعنی به طناب وسل شده طناب می یاد پایین زنگ کلیسا می ره بالا و به لوستر برخورد می کنه و زنگه کلیسا به صدا در می یاد و دمو می شه و ریییس می ده که اگه نتونستی با اون مبارزه کنی باز بیا همین جا بگو که بهت بگم چه جوری رییس رو بکشی;) :) در ضمن اول تیکه قبر شکسته رو بچسبون به ستون بعدش لوستر رو تکون بده چون تا لوستر در حرکته باید سریع اون طناب رو بکشی پایین که زنگ کلیسا بیاد بالا و با لوستر که در حرکته برخورد کنه !!!

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
هیچی.. کافیه سه نفر رو که تو اون محوطه ان با اسنایپ بکشی... بعدش بهت میگه که از در کنار اونجایی که شکسته است بری بیرون.بقیه اش هم آسونه...;)

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط gamerman:
http://www.ign.ir/IGN/Pages/gameguide.htm
خیلی مسخره ست
شما متوجه نمی شی اگه بخوای برای سایتت تبلیغ کنی می تونی با یکی از ادمین ها تماس بگیری و بعدش با پرداخت یه مبلغ ناچیز یه Banner بالای صفحه داشته باشی؟؟؟؟؟؟؟
---------------------------------------
اخه چی فکر می کنی
برداشتی توی سایتت زدی :
راهنمای کامل بازی ----------- برای ------ که مرحله به مرحله با عکس توضیح داده شده البته به زبان انگلیسی که برای تقویت زبان هم خوب است.
---------------------------------------
فکر کردی ملت چلاغن؟؟؟
اخه چقدر کار داره یه نفر بره توی Google توی قسمت Search مثلا برای بازی Hitman تایپ کنه: Hitman blood money walkthrough ؟؟؟
براش 1000 تا راهنما به 2000 زبان متفاوت میاره
حتما اینا به کارش نیومده که اومده اینجا سوال می پرسه

باز اگه راهنمات فارسی بود اینقده حرصم نمی گرفت.

اگه می خوای به کسی کمک کنی کمک کن نه تبلیغ ...

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
دوست عزیز برای چنین راهنما هایی با عکس باید عضو سایت هایی مانند IGN.com یا Game Spot باشی که برای این کار باید چند دلاری باید بدی :) . هرچقدر بگردی فقط guide که فقط txt است پیدا میکنی .... حالا شما اینقدر ناراحت نباش
من هم کاری به سایت ign.ir ندارم ولی چون اونا این اطلاعات را مجانی برای download میزارن منم link گذاشتم شما ها هم حال کنید من خودم با اونا حال میکنم از دوستانم هستن برای همین لینک اونا رو اگر مفید باشه میزارم در ضمن اونا به تبلیغ نیازی ندارن کلا به داشتن این سایت نیازی ندارن این سایت رو زدن چون با game حال میکنن و می خوان به دوستاران اطلاعات بدن البته در حد توان پس به جای دعوا میشه با هم همکاری کرد و دوست باشیم .
شما هم سعی کن آرامش رو رعایت کنی و جبهه نگیری

با آرزوی موفقیت

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234

راستی دوست من یادم رفت بگم شما سعی کن English رو یاد بگیری که زبان بین المللی است اینجوری بازی ها رو بهتر درک میکنی ... و میتونی از راهنمای انگلیسی استفاده کنی... درست میگم ؟ البته قصد توهین ندارم ولی همیشه به جای اینکه بگیم کاش فارسی بود , سعی کنیم انگلیسی رو خوب یاد بگیریم

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط gamerman:

راستی دوست من یادم رفت بگم شما سعی کن English رو یاد بگیری که زبان بین المللی است اینجوری بازی ها رو بهتر درک میکنی ... و میتونی از راهنمای انگلیسی استفاده کنی... درست میگم ؟ البته قصد توهین ندارم ولی همیشه به جای اینکه بگیم کاش فارسی بود , سعی کنیم انگلیسی رو خوب یاد بگیریم
واقعا برام جالبه کسی بهم بگه زبانتو قوی کن
انگلیسی زبان بین المللیه

اونم از سمت کسی که خودش فارسی رو هنوز خوب نمی تونه بخونه و درک کنه
اگه فارسیت خوبه و می تونی پس از یه دور خوندن اون چیزایی رو که خوندی درک کنی قانون شماره ی 13 رو که در زیر ضمیمه می کنم بخونش:
قانون شماره 13) بيان هر گونه تبليغات تجاری و پيغام های تجاری مربوط به سايت يا شرکتی در انجمن ها ممنوع می باشد. در صورت تمايل به بيان تبليغات می توانيد از بخش تبليغات سايت استفاده نماييد. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایت‌های تجاری می شد می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.
شما در صورتی می تونی سایتتو معرفی کنی که کسی بیاد بگه مثلا برای همون Hitman یه راهنمای جامع می خوادش اونوقت یه لینک برای دانلود اون فایل از سایتت بدی و بعد طبق قانون شماره ی 12 منبع رو زیرش ذکر کنی. نه اینکه بیاد و بگه مرحله ی 2 فلان جا موندم بعد بیای آدرس سایتتو بدی
چون بدردش نمی خوره. اون همون جایی رو که گفته می خواد نه بیشتر نه کمتر و نه سایت شما رو

دوست عزیز اینجا یه فرووم به زبان فارسیه
یه فرووم به زبان فارسی
دوستان سوالاتشونو به زبان فارسی می پرسن
شما هم اگر دوست داشتی فارسی جواب می دی، وگرنه هم کسی به پات نمی افته، با چوب دنبالت نمی کنه و ...
می تونی جواب ندی. به همبن سادگی
-----------------------------------------------------------------
در مورد زبان انگلیسی هم که یه پیشنهاداتی دادی بگم که فک نمی کنم حداقل الان در ایران موئسسه یا کلاسی باشه که بتونه چیز بیشتری به من یاد بده. (البته من در این مورد ادعایی ندارم و مسلما افراد بسیار پیشرفته تری از من در زبان انگلیسی حتی در همین سایت وجود دارن) چون من با توجه به نیاز رشته ی تحصیلیم، که شاید با دیدن اواتارم بتونین یه چیزایی ازش بفهمین، و اینکه کتابای ما متاسفانه بدلیل تقاضای کم خیلی کم ترجمه میشن، بجز کتابای اطلاعات دارویی که خوب پزشک ها هم می خوننش، مجبورم تا حدودی ( که در مورد من و بعضی از دوستانم نسبتاً زیاده ) زبان بدونم وگرنه ...

البته بازم بگم که با این حال هنوزم اگه یه کتاب به زبان فارسی در مورد کارم گیرم بیاد از خریدنش دریغ نمی کنم. چون فارسی حداقل برای من از قند شیرین تره.

ولی باشه
سعی می کنم در اولین فرصت دوباره برم یه TOEFL ی چیزی بدم
چون الان چند ماهی میشه که آخرین مدرکم Expire شده
از تمامی دوستان عزیز (حتی ایشون که دوست دارن مجانی تبلیغ کنن) عذر خواهی می کنم.
ببخشید که تاپیک رو از روال معمول خودش خارج کردم،
این آخرین پست من در این تاپیک در این مورد خواهد بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر