راهنمایی در هر بازی

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Sayeh:
تاریکه اونقدر که چیزی رو نمیبینم .
خب مستقیم همینطور میری تا یه دیونه میاد که صبر میکنی که بره بعد میری جلوتر می رسی به یه جایی که چند تا راه داره بعد میری سمت چپ یه دیونه دیگه میاد بازم صبر میکنی تا بره بعد میر جلوتر تا میرسی به دره بعد مرده میاد درو باز میکنه دیگه بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط poma:
درود.
Death Knight عزيز بدبختي اينجاست كه نميدونم آمپول و دختره كجا هستن.
اگه ميشه راهنمايي كن.

poma جان میبخشید.من دیگه جزییات رو یادم نیست.
ببین اینی که میگم 10% درسته.فکر میکنم باید میرفتی تو یه دستشویی.تو دستشویی سوراخ بود از اون سوراخ میرفتی تو یه اتاق بعد اونجا ها یه خبرایی بود.البته فکر میکنم اشتباه باشه.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام خوب ازه راهنمایی دوسته عزیز کاملا درست بود اول باید مستقیم بری بعد می رسی به یه دیوانه دیوانه اولی رو خودش برای راهنمایی تنفس تو رو نگه می داره اما وقتی تموم شد بورو به طرف چپ بعد هم یه دیوانه داره می یاد بعد وقتی که اونو دیدی سریع هم اینکه سره جایه خودتو واسیتو و هم با کلید های کنترل تنفس 2 تا کلید رو با هم بگیر که یه جا ساکن بمونه و حرکت نکنه که تنفس و صدایی داشته باشی و دیوانه بفهمه بعد دسته شروع می کنه به لرزیدن ابته اگه رویه پی اس اینو بازی کنی اگه نه باید صبر کنی وقتی تنفس خود به خود شروع به چپ یا راست شدن کرد در صورتی که حتی 2 تا کلید را گرفته باشی بعد از یه مدتی مدتش تموم می شه و خطه تنفس شروع می کنه به چپ یا راست رفتن که وقتی این اتفاق افتاد شما می تونین به راحتون ادامه بدید بعد که از اون قسمت تاریک اومدین بیرون باید یه جا هست مستقیم برین به جلو و کلید سرعت رو بگیرد چون هم وقتی هست و هم چند تا دیوانه به طرفتون می یان و بعد از این دیگه از اونجا خارج می شید واسه اینکه جلویه تنفستونو بگیرین و نفستونو حبث کنین از گرفتن 2 تا کلید تنفس استفاده می کنید البته با هم و در یک زمان نه تک تک بعد یه چند لحظه تا موقعی که دیوانه رد می شه تنفستون حبث می شه و صدایی به گوشه دیوانه نمی رسه امیدوارم توضیح من کامل بوده باشه بازم جایی گیر کردن بگین تا بهتون بگم دوسته عزیز

mosi

کاربر سایت
Oct 16, 2005
104
نام
مصطفي
بر و بچ كسي تا حالا بازي knights of the temple را بازي كرده من انجايي گير كردم كه بايد زمين و مريخ و ماه رو بچرخوني تا در خورشيد و ماه باز بشه چيكار بايد كنم

moein

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2
كسي هست بازي اينديانا جونز رو تموم كره باشه

من توي مرحله aetheriom گير كردم

هر كي ميتونه كمك كنه

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام معین جان نه دوسته عزیز من این بازی رو بازی نکردم واسم تو یاهو هم افلاین گذاشتی اومدم جواب بدم دیس شدم اف لاینهات هم پرید ببخشید من بازی نکردم اما اگه کسی دیدم تموم کردم حتما بهش می گم ببینه می تونه کمکت کنه یعنی باید واست از دوستام سوال کنم همین الان هم مسنجر رو باز کردم و اف لاین هاتو دیدم شرمنده اگه دیر شد ;)

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
بابا این بازی فارنهایت که خیلی راحته چیزی نداره که بعضی از دوستان توش گیر میکنن .
من یه روزه صبح تا بعد از ظهر تمومش کردم . ( البته نه اینکه یه بند تا بعد از ظهر بازی کرده باشم ها . حدود 6-7 ساعتی شد !)
خیلی بازی قشنگی بود . داستان بازی فوق العاده بود . یه داستان محشر و نفس گیر .
فقط نمیدونم بازی چند تا پایان داره و باید پایان ها رو چطوری گرفت . البته میتونم برم سراغ راهنمای بازی اما دوست ندارم این کار رو بکنم !
من که فعلا یه پایان رو گرفتم . کسی میتونه یه راهنمایی بکنه ؟؟؟؟
ممنون .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نه منظورم اينديانا جونز و اينفرنال ماشين هستش

من تموم كردم ولي خيلي وقت پيش ... اگه قشنگ توضيح بدي كجا گير كردي احتمالا يادم مياد

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
سلام من تو بازي متال گير 2 ( hard mode) گیر کردم و این بمب رو نمیتونم خنثی کنم اینم عکسشه کمک کنید

032315_mgs.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر