راهنمایی در هر بازی

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
من تو بازی viking همون مرحله اول گیر افتادم فقط تو نقشه یه نقطه سبز هست ومن میرم اونجا و با یه یارو صحبت میکنم ولی نمیدونم چی میخاد از من اگه میشه یه راهنمائی کوچولو بکنید
آقا حرف ما ارزش نداشت یک هفته گذشت کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟؟؟:evil::mad:

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
سلام
من تو یه مرحله ی Splinter Cell Double Agentگیر کردم....(مرحله ی بعدی اون کشتیه که باید توش بمب بزاری بعدش دوباره میری تو خونه ی دزدها که یه مرده می برتت کنار یه pc وقتی وارد pc میشی یه مکعب میاد که توش هر بار کلیک کنی یه عددی می نویسه حالا نمی دونم چجوری امتیاز این مرحله روبگیرم....:(()
مرسی:love:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام

دوستان لطفا يكي بگه level 13 بازي Devil May Cry 4 رو چه طوري بايد رد كرد؟ (با دانته)

حرف من نيز ايضا...

برات ترجمه كردم كه نگي ارزش نيست! :

حواست رو جمع كن . احتمالش زياده كه تو اين قسمت گم بشي!
بازي از قسمت Ancient Training Ground شروع ميشه . به شرق برو تا به پرتال بنفش (PURPLE PORTAL) برسي . اين تو رو به جايي ميبره كه تو نقشه نيست! به قسمت خرابه‌هاي فراموش شده . (Forgotten Ruins) .
وقتي به اينجا رسيدي بپيچ به چپ و بپر رو يه بالكن كوچك . يه مقداري بهت حمله ميشه . وقتي كشتيشون ، برو به پرتال بعد از اينجا .
حالا تو قسمت Windswept Valley هستي . بپر پايين و مبارزه رو با چيمرا ها شروع كن . اينا جديدن و ورجه وورجه خيلي ميكنن! وقتي تو هوا هستن سعي كن ازشون دور بشي و رو يكيشون تمركز كن . يه جوري بكششون ديگه . وقتي كشتيشون برو به پله هاي شرقي و پرتالي كه ميبردتت به Ancient Plaza .
از پشت سر بهت حمله ميكنن . برگرد و بكششون . وقتي تموم شد برو به پرتال شمال شرقي و برو به Lapis River .
برو به جنوب پل . اگه ميخواي با موجودات اونجا بجنگ . برو به پرتال زير پل و دوباره برو به Windswept valley . از اينجا بعد از تخريب موانع موجود برو به كليساي خرابه (احتمالا بايد يه در يا همچين چيزي رو بشكوني تا وارد كليسا بشي)
پوسته هاي محافظ و combat adjudicator بعد از خودت رو بزن . مطمئن باش كه در حالت SWORD MASTER باشي وقتي ميخواي combat adjudicator رو بزني چون كارآمد تره . از زير پله ها خارج شو .
حمله ها رو دفع كن . وارد MAZE (يه جاي پر پيچ و خم مثل هزار تو!) بشو همون طور كه با NERO وارد شدي . مخالف جهتي كه سايه ها بهش اشاره ميكنن حركت كن .
مجسمه Divinity اونجاست . دوباره با اچيدنا بجنگ . ميتوني براي جنگ از SWORD MASTER و DEVIL TRIGGER استفاده كني . بيشتر سعي كن از SWORD MASTER تو هوا استفاده كني .
بعد اينكه جنگ تموم شد برو به جنوب غربي و از اسلحه هاي جديد لذت ببر! از R2 براي تغيير اسلحه استفاده كن .
اينم ويدئوي جنگ با اچيدتا

شرمنده اگه ترجمه بد بود . من خودم اين بازي رو نكردم و ترجمه‌اي كه كردم تخصصي نبود ...

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام
من تو یه مرحله ی Splinter Cell Double Agentگیر کردم....(مرحله ی بعدی اون کشتیه که باید توش بمب بزاری بعدش دوباره میری تو خونه ی دزدها که یه مرده می برتت کنار یه pc وقتی وارد pc میشی یه مکعب میاد که توش هر بار کلیک کنی یه عددی می نویسه حالا نمی دونم چجوری امتیاز این مرحله روبگیرم....:(()

تا اونجايي كه من يادمه بازي رو تموم كردم بدون اينكه اين رو حل كنم!
راهنما واستون پيدا كردم . ولي مال xbox 360 . اگه ميخواين بگيد تا بزارم ...

آخرین ویرایش:

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
خيلي ممنون زحمت ترجمه رو هم كشيدين :blushing:

من هم خودم تا حالا DMC 4 بازي نكردم :biggrin1: (شماره هاي قبلي رو چند بار تموم كردم) ولي اين رو پسرعموم پرسيد از من، من هم از شما...;)

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خيلي ممنون زحمت ترجمه رو هم كشيدين :blushing:

من هم خودم تا حالا DMC 4 بازي نكردم :biggrin1: (شماره هاي قبلي رو چند بار تموم كردم) ولي اين رو پسرعموم پرسيد از من، من هم از شما...;)

پس از پسر عموت براي ترجمه بد عذر خواهي كن ...

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
ببین کاری که میکنی اینه که مکعبو رو یه کاغذ بصورت باز بکش البته لازم نیست ولی کمک میکنه
معما اینطوری حل میشه که شما تو ستونهای عمودی عدد تکراری نباید بذاری همین

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
لام.
آقا من قصد دارم یه بار مرحله ی Freefallتوی GTA:SAرو خودم برم.
میشه راهنمایی کنید؟؟
خسته شدم والله.هی باید سیو مرحله رو دانلود کنیم.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
لام.
میشه راهنمایی کنید؟؟

فكر كنم همون مرحله كه بايد با يه هواپيماي سم پاش اون جت رو بگيري ديگه؟ من خودم اين طوري رفتم كه بالاتر از سطح اون جايي كه نشونه گذاري شده پرواز كردم . تا جت اومد يه 360 درجه تابيدم و رفتم پايين رو سر جت و بقيش هم كه معلومه ...

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
شما هر کاری بگی من کردم .نشده

كار نيكو كردن از پر كردن است برادر بي صفاي من . هي بايد بري ديگه . يخورده كه تمرين كني ميتوني ردش كني . من خودم هم يه هفته اي توش گير بودم . توصيه من اينه كه دور 360 درجه رو از بالا بزني يعني يهو اوج بگيري و هواپيما رو از اون ور بروني و بعد صافش كني ...

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
لام.
میشه راهنمایی کنید؟؟
بهنام جان این مرحله واقعا سخته و من یکی شاید 4-5 روز پاش بودم شایدم بیشتر دقیقا یادم نیست
این مرحله فقط باید تمرین کنی تا بتونی ردش کنی باید هواپیما رو رو جت بنشونی تا CJ سریع بره تو بعدش چند نفر تو جت هستن باید بکشیتشون بعدش باید از جت بپری بیرون و در آخر با اون کنترلی که دستته جتو منفجر کنی

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
بهنام جان این مرحله واقعا سخته و من یکی شاید 4-5 روز پاش بودم شایدم بیشتر دقیقا یادم نیست
این مرحله فقط باید تمرین کنی تا بتونی ردش کنی باید هواپیما رو رو جت بنشونی تا CJ سریع بره تو بعدش چند نفر تو جت هستن باید بکشیتشون بعدش باید از جت بپری بیرون و در آخر با اون کنترلی که دستته جتو منفجر کنی
اگه شما 5.6روز پاش بودین من پنج شش سال پاش بودم
39.gif

كار نيكو كردن از پر كردن است برادر بي صفاي من .
درست صحبت کن بی صفا چیه؟؟؟
39.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر