راهنمایی در هر بازی

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
سلام.بازی پدر خوانده بعد از انکه چهره میسازی گیر کردم و هر چی هم که اون مردرو میزنم نمیمیره.موندم چی کار کنم اگ میشه کمک کنید
باید طبق دستوری که روی صفحه میاد بزنیش تا بمیره.

speed91

کاربر سایت
May 11, 2006
4
نوشته شده توسط Sayeh:
منظورت کدوم مرده هست؟ جزو مراحله اولیه بازی تا جایی که یادمه باید یه مردی رو بزنی. اگه توی قبرستان هستی بگیرش و بکشش به طرف یه قبر خالی که سمت چپ فکر کنم بود.
نه تو قبر نیست.بعد از ساخت چهره.فکر کنم مربوط به mission training باشه.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نه تو قبر نیست.بعد از ساخت چهره.فکر کنم مربوط به mission training باشه.

اصلا بلدی برای زدن از چه کلید هایی استفاده کنی؟ کلیک راست موس رو نگه میداری و به کمک کلیدهای 9 و 7 میتونی بزنی.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نه تو قبر نیست.بعد از ساخت چهره.فکر کنم مربوط به mission training باشه

فكر كنم اونجا رو ميگي كه دارن ما رو اون سه تا حسابي مي زنن، بعد اون مرد چاقه پيداش ميشه. يكي رو مي كشه، يكي رو كوبيده به ديوار نميذاره تكون بخوره. نفر سوم رو ما بايد بكشيم. كشتنش يكم طول مي كشه، به راهنمايي هايي كه تو بازي براي كشتنش نوشته ميشه توجه كن. اينطوري زودتر مي ميره :eek:

mosi

کاربر سایت
Oct 16, 2005
104
در بازي رين بو سيكس وقتي ميره تو بازي مرحله رو لود ميكنم صفحه بازي سياه و فقط لامپ ها نشانگر اصلحه معلومه كارت گرافيكم رادون 9200 هست اگه اپديت شو بايد بگيرم لطفا كامل توضيح دهيد

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
سلام

یکی از دوستان اینجا پیدا نمیشه به ماکمک کنه
تو بازی گاست ریکون 3 چطوری میشه افراد بقیه رو انتخاب کرد یعنی منظورم این که

مثلا میخ واهی تک تیر انداز رو انتخاب کنی با اون مثلا مرحله رو ادامه بدی

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
بچه ها، اينجا آخر بازيه GUN هستش؟؟؟ چطوري بايد Magruder رو بكشيم؟

10csnmf.jpg

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نوشته شده توسط Dant3:
بچه ها، اينجا آخر بازيه GUN هستش؟؟؟ چطوري بايد Magruder رو بكشيم؟

10csnmf.jpg
باید بزنیش انقدر تا بره اون بالا(!)
بعد وقتی دینامیت های بزرگ انداخت(هرچند ثانیه یک بار دینامیت های بزرگ میندازه!) باید کلید C رو بزنی و بری تو حالت اسلو موشن! و دینامیت هاشو رو هوا بترکونی تا صخره خراب شه و بیافته پایین!
بعدش یه ضد حالی که میخوری اینه که بازی تموم میشه همینجا!!!!!
مال من نوشته بود 60% مرحله ها رو رفتی ولی تموم شدش بعد کشتن این یارو!

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نوشته شده توسط SHvIRUS:
باید بزنیش انقدر تا بره اون بالا(!)
بعد وقتی دینامیت های بزرگ انداخت(هرچند ثانیه یک بار دینامیت های بزرگ میندازه!) باید کلید C رو بزنی و بری تو حالت اسلو موشن! و دینامیت هاشو رو هوا بترکونی تا صخره خراب شه و بیافته پایین!
بعدش یه ضد حالی که میخوری اینه که بازی تموم میشه همینجا!!!!!
مال من نوشته بود 60% مرحله ها رو رفتی ولی تموم شدش بعد کشتن این یارو!

من تازه ديروز اين بازي رو شروع كردم اونقدر مهو بازي شدم يادم رفت بازي رو Save كنم، دوباره از كشتن Hoodoo بايد شروع كنم :cheesygri

الان كه دوباره دارم بازي مي كنم رسيدم اونجا كه انگشتاي Saopy رو قطع كردن :cheesygri

ولي به هر حال ممنون از راهنماييت :p

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
سلام به دوستان بازی Condemned
توی این مرحله موندم :داخل یک ساختمان هستم که خرابه شده سه طبقه داره همکف-اول وزیرزمینی ترسناک-اطراف این عمارت محوطه بازه ظاهرا یک باغه که از پنجرهها معلومه هوا هم تاریکه .اول این مرحله هم با یک ماشین میاییم ایجا.داخل عمارت باید با اون وسیله که نور ابی داره چهار ردیف خط رو تعقیب کنیم تا به یک پیام برسیم واز اون عکس بگیریم .این خطها روی دیوارها-زمین وسقف ادامه داره تا به پیام برسیم من سه پیام رو پیدا کردم :1-داخل کمد 2-داخل گاز 3-توی سینک ظرفشوئی- درادامه نمیدونم چیکار کنم دیگه پیامی پیدا نکردم اگه چیزی باید پیدا کنم لطفا بهم بگید ..ممنون

hosein1363

کاربر سایت
May 29, 2006
12
با درود به همه دوستان آقا من در بازی god father در آنجا که یک سیم بهت میده که با آن آدمها را خفه کنی گیر کردم هر کاری که می کنم آخر من را میبینند و زنگ را به صدا در می آورند باید چه کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر