راهنمایی در هر بازی

hosein yacuza

کاربر سایت
آقا من تو همون مرحله اول farcry گیر کردم!!!
اونجایی که از آبشار میپری پایین بعد جلوتر یه ماشینه سوار میشی میری جلوتر یه هوا پیماست آدمای اطرافشو کشتم ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟

JustPCG

کاربر سایت
خوب خود بازی با یه فلش سبز اگه اشتباه نکنم راهنماییت میکنه من یکم اولشو برات میگم وقتی اومدن سراغت مستقیم حرکت کن بعد برو تو کوچه سمت راستت بعد از اینکه به آخر کوچه رسیدی میرسی به سرخیابون اونجا هم بپیچ به سمت چپ و مستقیم برو فکر کنم بعد از اینجا دیگه کامل مشخص باشه که باید از کجا بری
یه توصیه دعا کن هیچ وقت به پایان بازی نرسی که البته آرزوی بیخودیه:biggrin1: واقعا بهترین بازی عمرم بعد از Dino Crisis 2:love: بود

خیلی ممنون از راهنماییت ، مشکل از ترینر بازی بود و از این کار جلوگیری میکرد
hi5.gif

اما میخوام بدونم که مگه نسخه 2 مافیا هم اومده ؟

genaveh

کاربر سایت
آقا من تو همون مرحله اول farcry گیر کردم!!!
اونجایی که از آبشار میپری پایین بعد جلوتر یه ماشینه سوار میشی میری جلوتر یه هوا پیماست آدمای اطرافشو کشتم ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟
راستش الان حضور ذهن ندارم ولی شما به سمت اون علامت دایره ای شکل که توی نقشه هست برو میرسی به هدف;)
اگه هم نمیدونی هدف چیه Tab رو بزن لیست object ها مشخص میشه!
خیر دوست عزیز هنوز نیومده حالا حالاها باید منتظر باشیم:-"

Meysam

کاربر سایت
خیلی ممنون از راهنماییت ، مشکل از ترینر بازی بود و از این کار جلوگیری میکرد
hi5.gif

توصیه میکنم که دیگه هیچ وقت از ترینر استفاده نکنی حتی اگه شده بیخیال یه بازی بشی ولی از ترینر استفاده نکن
نسخه دوم مافیا هم چند وقتی که در دست ساخته و احتمالا بهار 2009 منتشر بشه حتما عکسهای مربوط به این نسخه رو یه نگاه بنداز تا بسی کیف کنی:biggrin1:

hosein yacuza

کاربر سایت
راستش الان حضور ذهن ندارم ولی شما به سمت اون علامت دایره ای شکل که توی نقشه هست برو میرسی به هدف;)
اگه هم نمیدونی هدف چیه Tab رو بزن لیست object ها مشخص میشه!
تو نقشه که هیچی نشون نمیده صفحه abject هم خالیه نمیدونم چیکار کنم؟:(

JustPCG

کاربر سایت
سلام

امان از دست بازی Crysis آقا تو این مرحله گیر کردم
brick%20wall.gif

ماموریتم اینه که اون موجودات عجیب رو از بین ببرم اما حالا باید چی کار کنم آخه هینطوری رو ناو کشتی قدم میزنم و هیچ خبری هم نیست ، میگم به عکس یک نگاه بندازید بدک نیست
crying14.gif

1zl7x1z.jpg

Meysam

کاربر سایت
سلام

امان از دست بازی Crysis آقا تو این مرحله گیر کردم
brick%20wall.gif

ماموریتم اینه که اون موجودات عجیب رو از بین ببرم اما حالا باید چی کار کنم آخه هینطوری رو ناو کشتی قدم میزنم و هیچ خبری هم نیست ، میگم به عکس یک نگاه بندازید بدک نیست
crying14.gif

1zl7x1z.jpg
بگو ببینم دقیقا کجاشی اون تقریبا هشت پاهه که رو ناو بود رو کشتی یا هنوز به همچین چیزی برخورد نکردی؟؟
اون اسلحه Tac-canon رو از تو کشتی با خود آوردی یا نه؟؟؟

JustPCG

کاربر سایت
بگو ببینم دقیقا کجاشی اون تقریبا هشت پاهه که رو ناو بود رو کشتی یا هنوز به همچین چیزی برخورد نکردی؟؟
اون اسلحه Tac-canon رو از تو کشتی با خود آوردی یا نه؟؟؟

سلام

اگه منظورت اون هشت پا گنده است باید بگم که من هنوز به اونجا نرسیدم :(
اون هشت پا کوچولوها رو که کشتم همشون رو اما طبق عکسی که گذاشتم حالا باید چی کار کنم ؟

Meysam

کاربر سایت
سلام من در بازیAssassin's Creed در شهر سوم اونجایی که علامت یک دست هستش بعد میریم باید روی نیمکت بشینیم بعد باید چی کار کرد؟
شما بعد از اینکه طرف راه افتاد برو دنبالش و موقعی که حواسش نبود کلیک راستو بگیر و بعدش شیفتو نگه دار تا کیفشو بدزده
اگه منظورت اون هشت پا گنده است باید بگم که من هنوز به اونجا نرسیدم :(
اون هشت پا کوچولوها رو که کشتم همشون رو اما طبق عکسی که گذاشتم حالا باید چی کار کنم ؟
ببین از اونجایی که وسط ناو هست باید پایین رفت پایین رفتی یه آسانسوره که وقتی بری روش میبرتت پایین
یعنی روی نقشه هیچی نشون نداده؟؟

JustPCG

کاربر سایت
ببین از اونجایی که وسط ناو هست باید پایین رفت پایین رفتی یه آسانسوره که وقتی بری روش میبرتت پایین
یعنی روی نقشه هیچی نشون نداده؟؟

میثم میشه یخورده بیشتر توضیح بدی ؟

یعنی منظورت اینه که برم جلوی ناو ، آره ؟

Vesica

کاربر سایت
ممنون مشکل قبلیم حل شد ! حالا یکی دیگه!
وقتی که شهر 3 رو تموم کردیم (بعد از کشتن اون مرده که تیروکمون داشت!) و بعد از دیدن Master باید چی کار کرد من هر چی میگردم شهر 4 پیدا نمیکنم وقتی هم از شهر خارج میشیم 4-5 تا گزینه میده که 3 تاشون میرن توی شهر های قبلی بقیه هم که سر از وسط بیابون در میارن (من کرک روسی رو نصب کردم برای همین چیزی متوجه نمیشم و 100٪ سردرگم شدم !) باید چی کار کرد؟؟؟

Meysam

کاربر سایت
ممنون مشکل قبلیم حل شد ! حالا یکی دیگه!
وقتی که شهر 3 رو تموم کردیم (بعد از کشتن اون مرده که تیروکمون داشت!) و بعد از دیدن Master باید چی کار کرد من هر چی میگردم شهر 4 پیدا نمیکنم وقتی هم از شهر خارج میشیم 4-5 تا گزینه میده که 3 تاشون میرن توی شهر های قبلی بقیه هم که سر از وسط بیابون در میارن (من کرک روسی رو نصب کردم برای همین چیزی متوجه نمیشم و 100٪ سردرگم شدم !) باید چی کار کرد؟؟؟
خوب شما از اینجا کرک انگلیسیو دانلود کن که کارت راحت بشه

Vesica

کاربر سایت
این بازی کجا سیو میشه؟
یک سوال دیگه کدوم یکی از کرک ها رو باید توی این سایت بگیرم؟
حالا کار میکنن؟ چون من واسه GOW گرفتم اصلا کار نکرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند