راهنمایی در هر بازی

bahar62

کاربر سایت
Nov 7, 2007
8
درودبرهمه دوستان عزیز

من دربازی تامب رایدر1همان قسمتی که خانه بزرگی وجودداردویک پیرمردی باسینی که درآن فنجان وقوری است گیرکردم نیازبه کمک فوری دارم چون واقعا" نمی دانم بایدچه کنم.

اگرامکان داردراهنمای فارسی آن رابگذارید

باتشکر

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
سلام بچه ها من تو dmc 2 گیر کردم اونجایی که با دختره از آب بعد کشتن هزار تا موجود ریزو درشت میآی بیرون بعد جلوتر یه چیزی شبیه به ستون هست که روش یه دونه چشم هست وقتی هم که روش دایره میزنی شروع میکنه به شلیک کردن ؟
دیگه نمیدونم چی کار کنم!!!!!!!!!!!:confused:

mooo0oooein

کاربر سایت
Oct 2, 2007
34
سلام......
مموری بلاک 7 توو assassins creed .. اونحایی که اون گوی نورانی تو دسته فرمانروای آلتایر ...بعد از مبارزه همه جا سفید میشه ...... چیکار باید بکنم ؟؟؟ یه چیزایی نوشته بود سریع رفت ...با دکمه E ...چیکار کنم

hossein1987

کاربر سایت
Oct 4, 2007
80
4

تا اونجایی که یادمه بیشتر از 4 نوع تموم شدن داشت و برای هر کدوم هم یه دمو نشون میداد
راستش من تو مرحله اخر اول اون دموی والتر را می بینم.بعدش بازی شروع می شه.توی این مدت که ایلین میره توی خون ها میمیره اون که هیچ:biggrin1:بعدش که من والتر را کشتم.خیلی الکی بازی را سیو می کنه تموم.نه دمویی نشان میده نه extra game یا هم چین چیزی باز می کنه.
اگر هم والتر من را بکشه که دوباره شروع می شه!!!:(
نمیدونم چیه؟!یعنی بازی من خراب بوده؟؟؟!:confused:
نمی شه کاری کرد؟

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام بر همه
می خواستم بدونم توی بازی TORUK
این T-REXاحمق:laughing: رو باید چه جوری بکشم؛فکرکنم غول آخرش باشه
10 آرپیچی حرومش کردم ولی ککش هم نگزید;) ؛می خواستم بدونم باید کار خاصی انجام بدم؟؟

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
راستش من تو مرحله اخر اول اون دموی والتر را می بینم.بعدش بازی شروع می شه.توی این مدت که ایلین میره توی خون ها میمیره اون که هیچ:biggrin1:بعدش که من والتر را کشتم.خیلی الکی بازی را سیو می کنه تموم.نه دمویی نشان میده نه extra game یا هم چین چیزی باز می کنه.
اگر هم والتر من را بکشه که دوباره شروع می شه!!!:(
نمیدونم چیه؟!یعنی بازی من خراب بوده؟؟؟!:confused:
نمی شه کاری کرد؟

این بازی 4تا پایان داره
1.خیلی خوب
این وقتی هستش که قبل از این که بری غول آخر وقتی داخل خونه هستی تمام اون روح هایی که از دیوار بیرون میان با شمع بکشی یعنی زیرش شمع بزاری و نزاری ایلین بمیره
2.خوب
شمع نزاری ونزاری ایلین بمیره
3.بد
شمع بزاری و ایلین بمیره
4.خیلی بد
شمع نزاری و ایلین هم بمیره:biggrin1:
مبارزه آخر هم سریع اون نیزه ها رو بردار و بزن به اون غوله!! بعد والتر رو بکش
خیلی راحته;)
شاید بازی شما کامل نباشه چون الان تو بازار بازی به صورت فشرده و بدون دمو وجد داره;)

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
سلام بر همه
می خواستم بدونم توی بازی TORUK
این T-REXاحمق:laughing: رو باید چه جوری بکشم؛فکرکنم غول آخرش باشه
10 آرپیچی حرومش کردم ولی ککش هم نگزید;) ؛می خواستم بدونم باید کار خاصی انجام بدم؟؟

تو اون منطقه فکر کنم 4طرف کناراش یه آرپیچی (یا هر چی که اسمشه)که رو زمین ثابته، وجود داره که باید سریع بدویی و هر کدوم رو بگیری و چندا تیر بزنی و فرار کنی و یکی دیگه رو بگیری
اگه هم حوصلتو سر برده یه دونه رمز بزن تا تیرت تموم نشه و با همون آرپیچی دخلشو بیار:cheesygri
موفق باشی

DJ VAHID

کاربر سایت
Jun 15, 2008
4
کمک کنید فوری لطفا...توی DOOM 3 گیر کردم.

سلام دوستان . من برای اولین باره که دارم DOOM3 بازی میکنم
gasp.gif
.درسته که یه کم قدیمیه ولی واقعا گرافیک خوبی داره
yes.gif
. من این قسمت گیر کردم.لطفا هر کی میتونه راهنمائی

کنه ...ممنون میشم
1.%20%2821%29.gif
.

++با تشکر و سپاس++

i4199_doom3.JPG

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
كمك

با سلام من در بازي شرلوك هولمز بيدار(awakwned) در مرحله امريكا تو قسمت خانه ارنسون ودر اتاق خواب اقا گير كردم فكر كنم همه كارارو كردم اما گاوصندوق رو بهم نميده نميدونم مشكل كجاست

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
با سلام من در بازي شرلوك هولمز بيدار(awakwned) در مرحله امريكا تو قسمت خانه ارنسون ودر اتاق خواب اقا گير كردم فكر كنم همه كارارو كردم اما گاوصندوق رو بهم نميده نميدونم مشكل كجاست

سلام
راهنمای کامل این بازی در این تاپیک هست :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14513&page=4

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام

تو مافیا1 بعد از اینکه آخرین مسافر رو به مقصدش میرسونم 2 نفر به قصد کشت دنبال من میکنند و من هم باید به کافه سالری ((اگر اشتباه گفتم ببخشید)) برم و از اونها کمک بخوام اما سوال من اینه که کافه کجاست و من چطوری میتونم برم تو ؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام

تو مافیا1 بعد از اینکه آخرین مسافر رو به مقصدش میرسونم 2 نفر به قصد کشت دنبال من میکنند و من هم باید به کافه سالری ((اگر اشتباه گفتم ببخشید)) برم و از اونها کمک بخوام اما سوال من اینه که کافه کجاست و من چطوری میتونم برم تو ؟
خوب خود بازی با یه فلش سبز اگه اشتباه نکنم راهنماییت میکنه من یکم اولشو برات میگم وقتی اومدن سراغت مستقیم حرکت کن بعد برو تو کوچه سمت راستت بعد از اینکه به آخر کوچه رسیدی میرسی به سرخیابون اونجا هم بپیچ به سمت چپ و مستقیم برو فکر کنم بعد از اینجا دیگه کامل مشخص باشه که باید از کجا بری
یه توصیه دعا کن هیچ وقت به پایان بازی نرسی که البته آرزوی بیخودیه:biggrin1: واقعا بهترین بازی عمرم بعد از Dino Crisis 2:love: بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر