راهنمایی در هر بازی

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
سلام

این دو تا بازی رو هر کس استراتژیشو داره بزاره ممنونش میشم

silenh hill 2

cold war

تو یه پست دیگه هم گفته بودم ولی بعد از گذشت چند روز خبری نشد!!!:confused::-"
سلام دوست عزیز اگه در بازی گیر کردی یا رمز یا ... میتونی از www.gamefaqs.com . یه سری بزنی

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
سلام به تمامه دوستان

من بعد از مدتی Onimosha 2 رو پیدا کردم ولی اینجا گیر کردم !...

وقتی که اون پیره زنه اون دخترکه جوان رو میکشه ... بعد اون انگشتری رو که از روی جاش ورمیداری میری تا به یک کمد مانند برسی ...
انگشتر رو روی کمد استفاده کردم و دره کمد باز شد . حالا 4 تا Gear هستن که باید درست چیده بشن <؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من تو بازی mafia اونجا گیر افتادم که باید بریم تو ویلا و در گاو صندوق رو باز کنیم
ولی هرچی میگردم گاو صندوق نیست
من مافیا رو خیلی وقت پیش بازی کردم اما تا اونجایی که یادمه شما باید بصورت پنهانی وارد خونه بشین و برین طبقه دوم داخل یکی از اطلاق های طبقه دوم گاو صندوق رو پیدا میکنید (فکر میکنم نزدیک یک قفسه کتاب هم باشه)

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
این دو تا بازی رو هر کس استراتژیشو داره بزاره ممنونش میشم

silenh hill 2

cold war

تو یه پست دیگه هم گفته بودم ولی بعد از گذشت چند روز خبری نشد!!!
برای بازی silent hill2 میتونید از اینجا رهیافت کاملش رو مشاهده کنید .
موفق باشید

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام

در بازی Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 تو مرحله ای گیر کردم که 1 هلیکوپتر و چند صد تا آمدم هستند و ممنون میشم که بزرگواری کنید و کمکم کنید که چطوری این مرحله رو رد کنم ؟
سلام
اونجا باید سنگر بگیری و اون ادمها رو بکشی تا وقتی که هلیکوپتر شلیک کنه و اون نردها خراب بشن و یه راه باز بشه!
در ضمن به هلیکوپتر هم تیراندازی نکن چون منفجر نمیشه فقط سنگر بگیر و ادمها رو بزن...;)

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام
اونجا باید سنگر بگیری و اون ادمها رو بکشی تا وقتی که هلیکوپتر شلیک کنه و اون نردها خراب بشن و یه راه باز بشه!
در ضمن به هلیکوپتر هم تیراندازی نکن چون منفجر نمیشه فقط سنگر بگیر و ادمها رو بزن...;)

ممنون ;)

اما وقتی که هلیکوپتر شلیک میکنه و نردها خراب میشن ، من هم میمرم که :( :((

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
من تو بازی mafia اونجا گیر افتادم که باید بریم تو ویلا و در گاو صندوق رو باز کنیم
ولی هرچی میگردم گاو صندوق نیست
اونجا باید به صورت مخفیانه وارد شی، یعنی نگهبانه که در سمت چپه رو بکشی و کلید رو برداری و از در بقل ساختمون وارد شی.
گاوصندوق توی دفتر صاحب ویلاست. برای اینکه دفتر رو پیدا کنی این کار رو بکن:
پله های اصلی رو پیدا کن، من جهت ها رو طوری می گم که انگار پله ها روبروی شما هستند. از پله ها برو بالا و به راهروی بالای پله ها (روبروی شما) برو. اونجا در دوطرف راهرو دو تا در هست.
در سمت چپ رو باز کن و راهروی کوچک رو ادامه بده و به سمت چپ بپیچ، روبروی شما یه در هست، این در دفتره، با Salvatore وارد شو و Cutscene رو ببین.

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام

روش پیش بردن مرحله آخر Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 رو پیدا کردم ، هر کسی خواست بگه تا براش با عکس توضیح بدم :laughing:

اینقدر راحت بود رد کردن این مرحله که من خودم تو کفش موندم هنوز و انشاءالله که نسخه Vegas 3 هم بیاد :love:

راستی genaveh عزیز ممنون از راهنمایتان ;)

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
سلام

در بازی Half Life 2 , Episode Tow , قسمتی هست که یک ماشین داغون روی یک پل داغون تر هست و هیچ راهی برای رفتن نیست اما میگه که سوار ماشین شو .

اونجا چیکار باید بکنیم ؟ باید با ماشین بریم ؟

با تشکر

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام

در بازی Half Life 2 , Episode Tow , قسمتی هست که یک ماشین داغون روی یک پل داغون تر هست و هیچ راهی برای رفتن نیست اما میگه که سوار ماشین شو .

اونجا چیکار باید بکنیم ؟ باید با ماشین بریم ؟

با تشکر
اره باید حتما با ماشین برید!
شما باید اون چندتا ماشین درب و داغون که روی پس هست رو جوری جابه جا کنید که پل صاف بشه و با ماشین از روی پل رد بشید;)

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
اونجا باید به صورت مخفیانه وارد شی، یعنی نگهبانه که در سمت چپه رو بکشی و کلید رو برداری و از در بقل ساختمون وارد شی.
گاوصندوق توی دفتر صاحب ویلاست. برای اینکه دفتر رو پیدا کنی این کار رو بکن:
پله های اصلی رو پیدا کن، من جهت ها رو طوری می گم که انگار پله ها روبروی شما هستند. از پله ها برو بالا و به راهروی بالای پله ها (روبروی شما) برو. اونجا در دوطرف راهرو دو تا در هست.
در سمت چپ رو باز کن و راهروی کوچک رو ادامه بده و به سمت چپ بپیچ، روبروی شما یه در هست، این در دفتره، با Salvatore وارد شو و Cutscene رو ببین.

البته عذر میخوام که دخالت میکنم اما فقط یک مورد اشتباه وجود داره که میتونه باعث گیج شدن بشه و اون هم اینکه اصلا کلیدی رو ما نباید برداریم و هم در باغ و هم گاو صندوق رو Salvatore باز میکنه

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
اره باید حتما با ماشین برید!
شما باید اون چندتا ماشین درب و داغون که روی پس هست رو جوری جابه جا کنید که پل صاف بشه و با ماشین از روی پل رد بشید;)

با تشکر از شما . هر کاری کردم نشد میشه بیشتر توضیح بدید ؟

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من در رابطه با بازی Simcity اون ورژن آخری که اسمش یادم نیست پرسیده بودم یکی از دوستان گفته بودن بازی سختیه و حوصله می خواد.اما یه چیز عجیب برای من اینه که تو این بازی انگار فقط باید ساختمون بسازی و بر اساس ساختمونهای تجاری که میسازی درآمد زایی میشه.همین.
سوال اینجاست که من همه جا می خونم این بازی سختی هست.اما همونطور که گفتم به نظر من میاد در این بازی باید فقط ساختمون ساخت.
خواهش می کنم منو راهنمایی کنید.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من در رابطه با بازی Simcity اون ورژن آخری که اسمش یادم نیست پرسیده بودم یکی از دوستان گفته بودن بازی سختیه و حوصله می خواد.اما یه چیز عجیب برای من اینه که تو این بازی انگار فقط باید ساختمون بسازی و بر اساس ساختمونهای تجاری که میسازی درآمد زایی میشه.همین.
سوال اینجاست که من همه جا می خونم این بازی سختی هست.اما همونطور که گفتم به نظر من میاد در این بازی باید فقط ساختمون ساخت.
خواهش می کنم منو راهنمایی کنید.
ساختمون ساختن يه بخش بازيه، شما بايد بدوني كدوم نوع ساختمون رو كجا بسازي،آب و برقش رو چطوري تامين كني، ترافيك شهر رو چطوري كنترل كني، چطوري مردم رو راضي نگه داري، چطوري يه سري رو بفرستي به نقاط دور افتاده كه جمعيت به طور متعادل پخش بشه، چطوري باعث پيشرفت شهر بشي و مردم رو مجبور كني كه پيشرفت كنن، چطوري با بلاياي طبيعي به صورت سريع مقابله كني و نقاطي از شهر رو كه پتانسيل بيشتري براي بلاياي طبيعي رو دارن رو شناسايي كن در مقابل اونها آمادگي داشته باشي و غيره.

...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر