راهنمایی در هر بازی

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام
بازم سلام

همش سلام
خدا كنه شما پاسخ منو زودتر بدين

اين مشكل منه

توی این بازی half life 2 episode 1 فکر کنم آخراش باشه اونجاییکه هی می ره داخل یه جایی و چند نفر از مردم رو می بره اون طرف تا سوار قطار بشن . همه رو بردم هی اون مرتیکه که داخل اون اتاق هستش می گه : Take That APC out فکر کنم اون ماشینه رو می گه که هی داره اتوماتیک شلیک می کنه نمی دونم چیکارش کنم حتی پرتش کردم روی یکی از ساختمان ها باز هم اون یارو همون جمله رو تکرار می کنه) .
دست شما درد نکنه یه راهنمایی بکنید .

pishmacola

کاربر سایت
Jan 22, 2008
63
نام
نوین
سلام
بازم سلام

همش سلام
خدا كنه شما پاسخ منو زودتر بدين

اين مشكل منه

توی این بازی half life 2 episode 1 فکر کنم آخراش باشه اونجاییکه هی می ره داخل یه جایی و چند نفر از مردم رو می بره اون طرف تا سوار قطار بشن . همه رو بردم هی اون مرتیکه که داخل اون اتاق هستش می گه : Take That APC out فکر کنم اون ماشینه رو می گه که هی داره اتوماتیک شلیک می کنه نمی دونم چیکارش کنم حتی پرتش کردم روی یکی از ساختمان ها باز هم اون یارو همون جمله رو تکرار می کنه) .
دست شما درد نکنه یه راهنمایی بکنید .
عزیزم مطمعنی این مشکل خودته:laughing::p:biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دیدم برای بازیهای قدیمی دلم تنگ شده چون silent hill 2 دوست داشتم ریختم اما یجا یادم نیست passworrd از گجا بیارم . تو بیمارستان اونجا که ماریا تو اتااق میخوابه ما میریم اتاق 14 ( فکر کنم ) آخرین در صندوق و باز کنیم .
از پشت بام افتادم پایین رمزو به قفله دادم همرو باز کردم . بجز اون قفلی که حالت دکمه ای داره همون رمز که برای قفل اولو میزنم قبول نمیکنه . بازی و معما هر دو در حالت سخت .

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
دیدم برای بازیهای قدیمی دلم تنگ شده چون silent hill 2 دوست داشتم ریختم اما یجا یادم نیست passworrd از گجا بیارم . تو بیمارستان اونجا که ماریا تو اتااق میخوابه ما میریم اتاق 14 ( فکر کنم ) آخرین در صندوق و باز کنیم .
از پشت بام افتادم پایین رمزو به قفله دادم همرو باز کردم . بجز اون قفلی که حالت دکمه ای داره همون رمز که برای قفل اولو میزنم قبول نمیکنه . بازی و معما هر دو در حالت سخت .

تو راهنمای انگلیسیش فقط این کد برای بازی کردن در رو hard بود 1328
و برای باز کردن در اخر جعبه اینجوری نوشته

Finally go back to Memo and check "Tern tern tern the numbers" and make note of this code
من خودم بازی نکردم

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ممنون دوست من اما منظورم این قفله که اون رمز که دادی نبود اصلا تو راهنمایی انگلیسی چیزی نبود .
xg07dd.jpg

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
ممنون دوست من اما منظورم این قفله که اون رمز که دادی نبود اصلا تو راهنمایی انگلیسی چیزی نبود .
xg07dd.jpg
چرا اینجوری نوشته در مورد این قفل
In your menu select the Memo option at the bottom,
and choose the "Imprint on carbon paper." Use this number seen here and punch
مثل اینکه تو کاغذ کربنی نوشته تو یادداشتهاتو نگاه کن
it into the button lock on the right side of the box.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوستان تو بازيه assasins چرا ديگه به من مرحله نميده؟بازي تموم هم نشده
توي bio shock تو يه مرحلش يه چيز مثل بمب هست اونو چيكار كنم؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
من تو بازی wild arms 5 تو یه قسمتیش گیر کردم.
از یه نردبون میری بالا به یه جایی میرسی که روی دیوار ها یه چیزایی شبیه نقشس که بعضی هاشون یه نقطه نورانی داره.
plz کمک کنید:cheesygri

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
سلام
من تو بازی wild arms 5 تو یه قسمتیش گیر کردم.
از یه نردبون میری بالا به یه جایی میرسی که روی دیوار ها یه چیزایی شبیه نقشس که بعضی هاشون یه نقطه نورانی داره.
plz کمک کنید:cheesygri
من خودم بازی نکردم ولی اکه خوب توضیح بدی چقدر بازی کردی کدوم مرحله هستی اسم مرحله چیه اولش چطوری شروع شد از راهنمای انگلیسیش بخونم بهت گم
OK:confused:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
من تو بازیه onimosha 3 اونجایی که با میشل اون زن پلیسه سامونسکه و هنری رو نجات میدی و بعد سامونسکه میشی یه در هست که قفل هست میشه بگین کلیدش کجاست.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
من تو بازیه onimosha 3 اونجایی که با میشل اون زن پلیسه سامونسکه و هنری رو نجات میدی و بعد سامونسکه میشی یه در هست که قفل هست میشه بگین کلیدش کجاست.
من خودم بازی نکردم ولی اکه خوب توضیح بدی چقدر بازی کردی کدوم مرحله هستی اسم مرحله چیه اولش چطوری شروع شد از راهنمای انگلیسیش بخونم بهت گم

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
سلام
من تو همون بخش تمرینی بازی گیر کردم . تو بخش تمرینی بعد از اونجا که اون رفیقمونو حمایت میکنیم تا خودش رو به اون چراغ قرمز اونطرف برسونه . اونجا گیر کردم نمیدونم باید از دیوار آهنی بره بالا یا از در وارد اون خونه بشه اونم که باز نمیشه ؟؟
چه کار باید کرد ؟؟؟
خواهشا زودتر به من کمک کنید . :blushing:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
توي bio shock تو يه مرحلش يه چيز مثل بمب هست اونو چيكار كنم؟

یه سزی چیز ها نیاز داره برای راه اندازی تو مرحله بگرد بصورت زرد رنگ شدن یکیش که یادمه از بدن بیگ ددی ها بدست میاد.

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
من تو بازیه THE SETTLERS - Rise of an Empire مرحله 2 گیر کردم. یه ما موریت هست که عکس زن داره مثل این که باید 5 تا از اونا گیر بیاری کسی میدونه باید چی کار کرد.عکس هم دارم فقط اگه لازمه بگین کجا آپ کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر