راهنمایی در هر بازی

اوهام

کاربر سایت
May 21, 2006
8
نام
محسن
سلام من هم یه مشکلی تو Need for Speed™ ProStreet دارم
تازه دیروز خریدمش فکرکنم این مشکل من خنده دارباشه وقتی تمام مسابقه هایی رو که به من میده رومیرم او درجه ای که اون بالا هست که سبز رنگه تا آخر پر نمیشه ومن دوباره اون مسابقه هارو تکرار می کنم ولی بازم اون درجه پر نمیشه
لطفا کمکم کنید:((:((:((

برای اینکه پر بشه باید به یه حد نصاب برسی که تو گزینه اول مراحل میتونی ببینی
مثلا اگه 32 هزار برای پر شدن میخواسته شما 20 جمع کردی
چون تو اکثر مراحل سوم یا پایین تر شدی

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
ببخسید اوهام جان می تونی بازم برام توضیح بدی

من تو همه مراحلش اول یا دوم شدم ولی بازم تا آخر پر نمی شه مثلا تو مرحله race اول شدم وتو مرحه دنده عوض کردن دوم
بازم نمی دونم چی کار کنم تاآخر پر بشه
لطفابه دادم برسید:(:((:(

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام
دوستان من تو مرحله Typhon,s Cavernuos Prison بعد از كوركردن يك چشم اون غولي كه از دهنش طووووووفان مي ياد .وگرفتن تيركمان چند نفر رو كشتم و از يكي از 2 راهي كه باز شد رفتم با R1 پريدم اون ور حالا گير كردم . اعصابمو خورد كرده حالا چيكار كنم ؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام
دوستان من تو مرحله Typhon,s Cavernuos Prison بعد از كوركردن يك چشم اون غولي كه از دهنش طووووووفان مي ياد .وگرفتن تيركمان چند نفر رو كشتم و از يكي از 2 راهي كه باز شد رفتم با R1 پريدم اون ور حالا گير كردم . اعصابمو خورد كرده حالا چيكار كنم ؟
قبل از گرفتن راهنمائی حداقل میگفتی اسم بازی چیه؟ (GOW2)
به هر حال Leon S.Kennedy جوابتو داد -> http://forums.bazicenter.com/showthread.php?p=308795#post308795
موفق باشی.

behzad_ps2

کاربر سایت
Nov 10, 2007
56
در بازی clive barkers jericho در قسمت the low road اولش که با delgado به جایی میرسم
که راه خراب شده و در پایین هم اتیشه وقتی space رو میزنم داخل اتیش میافتم چیکار کنم ممنون:blushing:

peyyyman

کاربر سایت
Dec 11, 2007
3
مشکل در Crysis

من یه مشکل در بازی Crysis دارم اگه می شه دوستان راهنمائی کنند
یه مرحله ای هست که وارد یه ناو جنگی میشه و آبجکت بازی نابودی ضد هوائی هاست
من 3 تا ضد هوائی که توی ناو هست رو منفجر کردم ولی می گه باز هم ضد هوائی موجوده
این ضد هوائی ها کجاست ؟؟؟؟؟

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

من یه مشکل در بازی Crysis دارم اگه می شه دوستان راهنمائی کنند
یه مرحله ای هست که وارد یه ناو جنگی میشه و آبجکت بازی نابودی ضد هوائی هاست
من 3 تا ضد هوائی که توی ناو هست رو منفجر کردم ولی می گه باز هم ضد هوائی موجوده
این ضد هوائی ها کجاست ؟؟؟؟؟
دوست عزیز توی بازی یه دونه ناو هست که اونم تو اخرین مرحله هست تو اونم ضد هوایی نیست ولی اگه مرحله کشتی باربری رو بگی باید داخل کشتی رو بگردی و تو یه اتاقا یه کامپیوتر هست که باید هکش کنی بعد باید از ناو خارج بشی و بری روی اسکله و درست در جلوی انبار اسکله یه ضد هوای است اونو نابود کنی بعدن یه معموریت میده که باید در این معموریت به جنگنده های خود گرای کشتی رو بدین تا کشتی رو بمباران کنن برای این کام باید بری رو پشت بام انبار اسکله و کلیدbرو بزنی وقتی دوربینت بیرون اومد تمام کشتی رو تو کادر دوربینت جا بده بعد کلیدfرو بزن تا هواپیما ها بین و کشتی رو بمباران کنن.
موفق باشی:love:

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
سلام برو بکس یه سوال دارم ببخشید وسط این همه بازیهای جدید یه سوال درباره یه بازی قدیمی دارم چون عاشقشم میخواستم بدونم اگر Prince of Persia Warrior Within روی esay.medum.hard.بازی رو شروع کنم تو آخر بازی فرقی میکنه یا نه ؟ راستی اگر کسی داستان سه گانه پرنس رو داره ممنون میشم بذاره یا لینک بده

devildancer

کاربر سایت
Jan 4, 2008
13
the witcher

agha khaste nabashid
man rahnamaye english e the witcher ro daram ama ziyad khobo jaleb nist
ye rahnamaye farsi khob ya english vali khob bashe o kamel age dari too dasto balet lotf kon
ma ke kole word ro gashtim too in bazi johrten ro hanooz peydash nakardim shoma age helper dari azash begoo ma bebinim ki kojast akhar in 2 ta quest ham tamom beshe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر