راهنمایی در هر بازی

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
سلام دوست من
همین اول بگم که من این بازی رو تا آخر نرفتم و علتش هم سلیقه ای بود، ولی اولین بار که بازی رو گرفتم تا امتحان کنم تقریبا تا همینجایی که شما رفتید من هم رفتم، و تا اونجایی که یادمه راهش داخل طویله از بالا از روی چوبهاست که از طرف دیگه سقف طویله خارج میشه .خوب بالای سرت اون گوشه های سقف طویله رو نگاه کن ببین سوراخ سنبه ای میبینی یا نه.
اگر اشتباه بود به بزرگی خودت میبخشی چون همون طور که گفتم کامل بازی نکردم ولی خوب یادمه اونجا رو رد کردم.

اونجا که شما میگی اپیزود 2 هست که باید با بیلی از یه ور بری و از طرف دیگه خارج بشی .
من اپیزود 3 رو میگم ولی با عموی بیلی از کلانتری!!!! فرار میکنیم میریم تو ساختمون بغلی که قبلا با بیلی رفته بودیم .
اوجا فقط یه هواخور!!!!!!!!!!!:eek: داره که از اونم نمیشه پرید فقط میشه از بالا آدم های پایین رو کشت .
هیچ کس نمیدونه چطوری باید اونجاش رو باید رد کرد ؟؟؟؟؟:confused::confused::((

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی

هیچ کس نمیدونه چطوری باید اونجاش رو باید رد کرد ؟؟؟؟؟:confused::confused::((
آقا ایمان. این از اون بازیای خوفه. حیف نیست راهنمائیت کنم.
ولی اگه مجبوری:
خوب! احتمالن با گذاشتن جعبه ها رو چوبها (شبیه الاکلنگ) تونستی بالا بری و بالاخره به بالای انبار برسی و به قول شما دشمنا رو بکشی.
برای ادامه خیلی ساده به مخزن آب(فکر کنم به یه وزنه) شلیک کن, یعنی به این

215.jpg

حالا لوله سفید می افته, از روش رد شو و دور مخزن بچرخ, از اون سمت به راحت ادامه بده. همین!

پ.ن: پسر خوب یه کم کوچکتر بنویس.;)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
آقا ایمان. این از اون بازیای خوفه. حیف نیست راهنمائیت کنم.
ولی اگه مجبوری:
خوب! احتمالن با گذاشتن جعبه ها رو چوبها (شبیه الاکلنگ) تونستی بالا بری و بالاخره به بالای انبار برسی و به قول شما دشمنا رو بکشی.
برای ادامه خیلی ساده به مخزن آب(فکر کنم به یه وزنه) شلیک کن, یعنی به این

215.jpg

حالا لوله سفید می افته, از روش رد شو و دور مخزن بچرخ, از اون سمت به راحت ادامه بده. همین!

پ.ن: پسر خوب یه کم کوچکتر بنویس.;)

خیلی ممنونم ;););)
چشم قول میدم کوچکتر بنویسم :blushing::blushing::blushing::blushing:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
اره دوست عزیز
تا اونجا که یادم هستش توی اون تاپیک تنها در مورد خود بازی توضیح داده شده بود نه در مورد
extra gameرزیدنت اویل:cool:

خوب پس خودم برات می گم:
هدفت که جمع کردن 5 تا نمونه(از اون لوله بنفشا)است,
در مورد مبارزه: فکر نمی کنم خیلی سخت تر از مبارزه لیون با جک باشه, روش کار همونطوریه فقط باید بیشتر بزنیش, توصیه می کنم با sniper تو سرش بزنی. فکر کنم یه 10-12 تایی کافیه.
این یه ویدئویه از روش مبارزه با جک در بازیه Assignment Ada:

پ.ن:این mini-game به اسم Ada The Spy هم معروفه.
موفق باشی.

سلام لطفا اینو واسه من معنی کنید مربوط به gta5 hastesh
recruit a couple of grove street families gang members

این دیگه چه؟ درخواست راهنمائی یا ترجمه؟:cheesygri
منظور جمله اینه که دو نفر از اعضای Grove Street Familes را به خدمت بگیر.
Grove Street Familes یه گروه گنگستری از نوع African-American در بازی San Andreas هستند.
اینم یه عکس از تعطیلای GSF که همیشه لباس سبز می پوشن:

20050627_221422.jpg

شما هم موفق باشی.
پ.ن: راستی منظورت GTA 4: San Andreas بود دیگه؟;)

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
راستی کلیپ هایی که از youtube داونلود می کنیم با چی میتونیو ببینیم!!!!!!!!!!!:blushing::blushing:
با چه نرم افزاری دانلود می کنی؟
اگه پسوندش swf باشه با خود مرورگر می تونی ببینی, کافیه فایلو داخل صفحه مرورگر بکشی.
این هم یه برنامه ساده برای دیدن فایل های swf :

پ.ن:لطفا سوالات نامربوط (به این تاپیک) را جای دیگه بپرس.

not name

کاربر سایت
Dec 4, 2007
42
دوستان میدونم الان حالتون بد میشه اما :
تو Need For Speed : Pro مرحله ای که دنده عوض میکنی موندم اما یکذره فرق میکنه وقتی از چرخ مثلا دود ( کف ) میاد وقتی میگه حرکت کن حریفم ماشینش جلوش میره بالا اما من نمیتونم این کارو بکنم با هر دکمه ای ور رفتم نشد ( Pc )

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
:stupids::confused:

تو Need For Speed : Pro مرحله ای که دنده عوض میکنی موندم اما یکذره فرق میکنه وقتی از چرخ مثلا دود ( کف ) میاد وقتی میگه حرکت کن حریفم ماشینش جلوش میره بالا اما من نمیتونم این کارو بکنم با هر دکمه ای ور رفتم نشد ( Pc )
من تو PS از این کارا نکردم (خطرناکه حسن), تو کنترل ها نگاه کردی؟
- بگو ببینم ماشینت چیه؟
tune چی کردی؟ (دنبال چیزائی مثل shock بگرد) احتمالن همه ماشینا چنین قابلیت هایی ندارن.

پ.ن-1: گیر نده من تو NFS یه آماتورم.
پ.ن-2: ببین امید نمی دونه -> Omid_anormal
موفق باشی.​

آخرین ویرایش:

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
کمک در بازی فارنهايت

سلام دوستان عزیز من تو او قسمت فارنهايت گیر کردم که یه دختره(پلیس)بایدبطرف سیبل رو به روش شلیک کنه هر چی به اون شلیک می کنم انگار نه انگار ومی بازم لطفا اگر کسی اونجارو ردکرده کمک کنه.;):confused:;)

اوهام

کاربر سایت
May 21, 2006
8
نام
محسن
من یه مشکلی تو Need for Speed™ ProStreet دارم
دوربین بازی خود به خود عوض شده به جای اینکه نمای دوربین از پشت باشه برعکس شده از جلو ماشینو نشون میده

ممنون میشم

اوهام

کاربر سایت
May 21, 2006
8
نام
محسن

دلیلش ضعیف بودن ماشینت هستش باید تقویت بشه
وقتی میزاری تو دنده یک خودش بلند میشه از نیترو هم باید استفاده کنی

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
کمک در بازی Need for Speed™ ProStreet

سلام من هم یه مشکلی تو Need for Speed™ ProStreet دارم
تازه دیروز خریدمش فکرکنم این مشکل من خنده دارباشه وقتی تمام مسابقه هایی رو که به من میده رومیرم او درجه ای که اون بالا هست که سبز رنگه تا آخر پر نمیشه ومن دوباره اون مسابقه هارو تکرار می کنم ولی بازم اون درجه پر نمیشه
لطفا کمکم کنید:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر