راهنمایی در هر بازی

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
نوشته شده توسط Sayeh:
آره همونجاست. چی کار باید بکنم؟؟
منظورت اینه که دختره رو میبرن رو صخره بهش نوک میزنن یا بلندش میکنن میبرنش؟
اگه رویه صخرن ببین جای پرش یا شاخه درختی نداره که بهش برسی؟ یا بتونی از دیوار بالابری؟
راستی اگه بتونی یه عکس از اونجا بزاری خیلی خوبه.
109.gif

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط White_Gandalf:
منظورت اینه که دختره رو میبرن رو صخره بهش نوک میزنن یا بلندش میکنن میبرنش؟
اگه رویه صخرن ببین جای پرش یا شاخه درختی نداره که بهش برسی؟ یا بتونی از دیوار بالابری؟
راستی اگه بتونی یه عکس از اونجا بزاری خیلی خوبه.
109.gif

جایی برای پرش نسیت . حالا عکس میگیرم . مرسی

hamid_gamy

کاربر سایت
Nov 19, 2005
5
سلام
تو انیمیشای 3 اون مرحله داخل کلیسا باید چه کار کرد همونجایی که یه در داره روشم آبی و میگه نمیتونی رد بشی و تو یه جای دیگه یه مجسمه جغد شیطانی هم است که تو دهنش یه گوی سفید است تازه همه مهارت ها رو نیز پر کردم و پیش اون دره که آبی یه چیزایی نوشته شده که قسمت Air به رنگ ابی
یه چیز دیگه هم اون دور واطراف است که درباره Darkness
اگه کسي بازي رو تموم کرده کمک کنه ۲ روز تو اين مرحله موندم

hamid_gamy

کاربر سایت
Nov 19, 2005
5
سلام
تو انیمیشای 3 اون مرحله داخل کلیسا باید چه کار کرد همونجایی که یه در داره روشم آبی و میگه نمیتونی رد بشی و تو یه جای دیگه یه مجسمه جغد شیطانی هم است که تو دهنش یه گوی سفید است تازه همه مهارت ها رو نیز پر کردم و پیش اون دره که آبی یه چیزایی نوشته شده که قسمت Air به رنگ ابی

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
برای اینکه بتونی از در رد بشی باید شمشیرت را ارتقا بدی......
اگه هنوز در این قسمت مشکل داری به تاپیک زیر مراجعه کن ;) ...
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=360&page=5&highlight=onimusha

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا کمک کنید مخم از کار افتاد نمی دونم چرا
اقا من رسیدم به یک مرحله در توتال اوردس که تو مقر پلیس هست که مقرشمdeaنام داره
بعد که یک میریم جلو یک جا میرسه یک بنب رو باید سر یک تایمی جا به جا کنیم ببریم یک جایی دیگه من نمی دونم چه جوری باید ببرم میرم از این ماشین ها که اجناس رو این ور اون ور میکنن میارم تا میام این رو بلد کنم اون قسمت جلوشمیره بالا نمی دونم چه جوری بکشم پایین کمکم کنید:((

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
تراینر هم که زدی .
دقیقا یادم نسیت کجایی. ولی برای بالا پایین بردن ماشین های بالابر فکر کنم کلیدهای عدد بود. عکست واضح نسیت.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه بابا اخه به من میاد تراینر بزنم
59.gif

اخه این مراحل اخرش دیگه خیلی سخت بود
راستی ممنون دیگه تمومش کردم رفت با کلید های
page up page down
باید انجام بدیم

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط pirates:
king kong
توی نیویورک رفت باید چیکار کرد اون اتوبوس جلوی در رو نمیتونه بلند کنه

اول یه ماشین بلند کن بنداز به اون یارو که از بالای پشت بوم بهت شلیک میکنه . بعد که اون زدی باید اتوبوس رو بلند کنی . میتونه بلند کنه . رایت کلیک رو سریع فشار بده.

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
سلام من تو the movies مشكل دارم
من نميتو نم فيلمنامه بيشتر از 2 ستاره بنويسم براي نوشتن فيلم نا مه هم هم از بازي گران كمك ميگيرم كه نميشه هم از دايركتور ها استفاده ميكنم نميشه از مخلوط دوتاشون استفاده ميكنم نميشه از خيابون آدم گير ميارم ميذارم نويسنده باز نميتونم يه فيلم نا مه خوب بنويسم بازيگران و دايركتور هام هم تو سطح خوبي هستن
لطفا يكي كمكم كنه در ضمن من نميتونم بيرون بازي فيلم هام رو تماشا كنم رو مديا پلير اجرا نميشه اگه نرم افزار ديگه اي هست بگيد

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بیرون از بازی که کلا نمیشه تماشا کرد
==================
برای اون مشکلت هم والا من خیلی وقت پیش بازی کردم . ولی یه ساختمون هست مثل همونی که مال فیلمنامه هست . دقیقا مثل همونه . ولی اونجا همه کارهای فیلمو خودت میکنی
برای اطلاعات بیشتر برو به تاپیک < فیلمهای شما در The Movies > در مبحث معرفی بازی های کامپیوتر .
فکر کنم رفته باشه صفحه دوم مبحث

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر