راهنمایی در هر بازی

Skyline GT-R

کاربر سایت
Oct 1, 2005
86
ببین...من خیلی وقت پیش این را بازی کردم اما بازم یک چیزایی یادمه
ببین به اون پله های برقی رسیدی که حرکت میکنند؟؟؟؟....!!!
اگه اونجا رسیدی از پله ها که رفتی بالا ... باید یک راهرو و یک پله دیگرو هم رد کنی..به یک محوطه میرسی که کیف زنانه و وسایل داخل اون کف زمین ریخه و یک اتاق کنارت هست کافیه با یک شی بشقاب مانند که همون جا میتونی پیداش کنی در اتاق را باز کنی..بمحض اینکه وارد این اتاق بشی یک میان پرده نشونت میده و ازین قسمت یعنی ایستگاه قطار خارج میشی....امیدوارم متوجه شده باشی...
اگه در قسمتی که جعبه هست گیر افتادی و هنوز نتونستی به پله های برقی برسی ...این واگن ها بهم راه دارند و فقط کافیه راهت را پیدا کنی...
ممنون سعی می کنم ردش کنم یه جورایی دارم به جواب نزدیک میشم

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط ONLY_BAZICENTER:
من تو بازیه اس÷لینتر سل 3 گیر کردم.
مرحله ای که تو japon انجام میشه.اخرین کارش مونده ولی نمیدونم چه طوری باید برم به محلی که روی نقشه مشخص کرده چون راهی به اون مکان نیست.:neutral: :(

توی ژاپن چند مرحله انجام میشه . کدوم مرحله هستی . یه مشخصه ای از مرحله ای که توشی بگو .

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
تو 50 cent
ويدئو هاش رو مي خرم و بعد ضربدر رو ميزنم 1 ثانيه مياد و ميره 100 بار هم بزنم همينه !
چه كار كنم كه ببينم ؟ ؟؟؟؟؟؟
سلام ...
تا اونجايي كه ميدونم اين بازي مشكل زياد داره ... البته من ندارمش ولي به احتمال زياد مشكل از خود بازي هست كه دمو ها را پخش نميكنه .
سلام
تو شماره ي 3 بازي :Splinter Cell

زماني كه سادونو داره برنامه ي تلويزيون رو ضبط ميكنه من بايد چه كاركنم ؟.؟؟؟؟!؟!؟!؟؟

من تا جايي كه يادم مياد سادونو تو شماره 2 بازي بود و شما بايد در هنگام ضبط برنامه تلويزيوني اونو از پشت ميگرفتيد و به طرف پله ها ميرفتيد . البته اگر منظور شما همون نسخه پندورا باشه !

PC

کاربر سایت
Sep 24, 2005
126
نام
حسين
نوشته شده توسط Konami:
سلام ...
تا اونجايي كه ميدونم اين بازي مشكل زياد داره ... البته من ندارمش ولي به احتمال زياد مشكل از خود بازي هست كه دمو ها را پخش نميكنه .

من تا جايي كه يادم مياد سادونو تو شماره 2 بازي بود و شما بايد در هنگام ضبط برنامه تلويزيوني اونو از پشت ميگرفتيد و به طرف پله ها ميرفتيد . البته اگر منظور شما همون نسخه پندورا باشه !

:D يه نفر جوابمو داد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون حامد جان
-----

50 Cent دمو هاش مياد ولي Music Video هاش كه خونده نمي اد . فكر كنم تو كپي , بستنش !

-----

اون هم شماره ي 2 بود ببخشيد !

-----
بازم ممنون !!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
اینجا میشه منو راهنمایی کنین ؟ توی اسپلینتر سل 3
من روی این جعبه Tracker میزارم

بعد از پله ها میرم بالا . به این در میرسم .

میرم داخل میرسم اینجا

بعد این در هست . که از زیرش نشون دادم . اگه دقت کنین 2 نفر هستن

بعد میام بیرون دوباره از پله ها بالا میرم . از زیر در که میبینم اینه

بعدش میام اینطرف در که میشه اینجا

ایمن از داخل اون دره .

حالا سوالم اینه .
توی هر طبقه چیکار کنم کسی متوجه نشه ؟
بعد از این عکس آخر چکار کنم ؟
مرسی

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط Sayeh:
اگه همه جعبه ها رو گرفته باشی باید بری از یکی حرف بکشی . بالای کشتیه . توی کشتی هستی دیگه .
تو کشتی هستم بله
میشه یخورده بیشتر توضیح بدین ؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ایول !
یعنی اینجا ها که عکس گذاشتم لازم نیست کار بکنم ؟
پس یعنی هر چی نردبون دیدم برم بالا تا برسم به یارو دیگه !

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
آره . خود نقشه خیلی کمک میکنه . اگه خوب از همه جهات بهش نگاه کنی . برو بالا . تا جایی که میتونی . از مرده که حرف کشیدی و اگه تمام کارای دیگه رو درست انجام داده باشی برای پایان این مرحله باید بری روی عرشه جلویی کشتی و بعد از نردبونا بری بالا . توی نقشه میتونی جاش رو راحت پیدا کنی .

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط Sayeh:
آره . خود نقشه خیلی کمک میکنه . اگه خوب از همه جهات بهش نگاه کنی . برو بالا . تا جایی که میتونی . از مرده که حرف کشیدی و اگه تمام کارای دیگه رو درست انجام داده باشی برای پایان این مرحله باید بری روی عرشه جلویی کشتی و بعد از نردبونا بری بالا . توی نقشه میتونی جاش رو راحت پیدا کنی .
مرسی سایه جان
اون مرحله رو 67 درصد تموم کردم
الان رسیدم به بانک
چه خفنه ! از زیر هر چراغی رد میشی روشن میشه !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
از زیر هر چراغی رد میشی روشن میشه !
یه دستگاهی داری که اسمش یادم نیست وقتی جلوی چراغ ها میگیریش چراغ رو خاموش میکنه و میتونی رد بشی ابن طوری تیریپ جاسوسی تره
40.gif

ASHKAN_FISHER

کاربر سایت
Dec 16, 2005
194
salam

من تو

need for....: mw

همه ی ماشین هام را فروختم (حواشم نبود)

بعد یه ماشین خریدم حالا پول ندارم ماشینم را اسپرت کنم فقط چندتا از وسیله ها را نصب کردم!

از پلیسم نمیتونم به خوبی فرار کنم!!

:( :( :( :(

این پولش رمز نداره؟؟

لطفا سریع جواب دهید !!!!

:confused: :confused: :( :( :( :( :exclaim: :exclaim: :exclaim:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر