راهنمایی در هر بازی

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
خیلی خیلی ممنون . دستت درد نکنه !!!!!!!!!!!!
به سوال دیگه درباره ی هری پاتر و محفل ققنوس و اونم این که اون خوک های سخنگو 5 تا هستن اما من 4 تاشونو پیدا کردم . کسی می تونه کمک کنه؟؟؟!

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام:
دوستان اینجا کسی Ghort Rider رو بازی کرده؟ می دونین حفاظ هایی (کلمه ی بهتری به ذهنم نرسید) که دور
اهریمن ها وجود داره, دقیقا چی هستن و چه طوری میشه از بینشون برد؟

البته خود بازی توضیح داده ,ولی چیز زیادی در موردش نفهمیدم....

(اگه سوال تکراریه ببخشید..:blushing:آخه من با این سرعت قشنگی که اینترنتم داره 66 صفحه رو
نمی تونم بخونم....:-")

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
من تو dino crasis 1 گیر کردم .
آخرای بازی پیش اون آسانسور . 2 تا هم pass دارم که وقتی وارد میکنم میگه دسته ولی در آسانسور باز نمیشه .
چه کار دیگه ای باید انجام بدم ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من تو بازی Graw1 نسخه Pcهمون اول بازی گیر کردم . اون جایی که میرم یارام رو پیدا میکنم و بعد هم میرم پیش یه دستگاه و تا به اون دستگاه میرسم دستگاهه به آسمون میره. واز اینجا به بعد نمی دونم کجا برم . یعنی وقتی میرم و نزدیک هدف میرسم یه پیغامی رو دریافت میکنم و گیم اور میشم.لطفا کمکم کنید.
یا علی مدد

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام به دوستان گرامی و عزیز خودم در بازی سنتر. بعد از مد ها به دنبال بازی های کامپیوتری رفته و سبک مورده علاقه خود ماجراجویی رو انتخاب کردم و بازی paradise رو. من در مرحله ای که باید برای پرنس عطر بسازم گیر کردم. سه تا تیکه چوب باید پیدا کنم که بتونم با اون ها میوه ای ور بچینم ا. سه تا چوب ها رو پیدا کردم اما نمیدونم چجوری باید اون ها رو به هم متصل کنم تا بتونم از درخت میوه بچینم.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام به دوستان گرامی و عزیز خودم در بازی سنتر. بعد از مد ها به دنبال بازی های کامپیوتری رفته و سبک مورده علاقه خود ماجراجویی رو انتخاب کردم و بازی paradise رو. من در مرحله ای که باید برای پرنس عطر بسازم گیر کردم. سه تا تیکه چوب باید پیدا کنم که بتونم با اون ها میوه ای ور بچینم ا. سه تا چوب ها رو پیدا کردم اما نمیدونم چجوری باید اون ها رو به هم متصل کنم تا بتونم از درخت میوه بچینم.
سلام
دوست عزیز شما یه نگاه به صفحه اصلی سایت بنداز:
http://www.bazicenter.com/articles-12.html
کل راهنماشو گذاشتم;)
حالا یه توضیحی هم بدم:واسه متصل کردن چوبها به هم توی همون منو یکیش رو با موس بگیر و بکش(کلیک چپ رو نگه دار)بیار روی اون یکی.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من تو بازی Graw1 نسخه Pcهمون اول بازی گیر کردم . اون جایی که میرم یارام رو پیدا میکنم و بعد هم میرم پیش یه دستگاه و تا به اون دستگاه میرسم دستگاهه به آسمون میره. واز اینجا به بعد نمی دونم کجا برم . یعنی وقتی میرم و نزدیک هدف میرسم یه پیغامی رو دریافت میکنم و گیم اور میشم.لطفا کمکم کنید.
یا علی مدد

سلام
باباز این همه متخصص بازی یه نفر GRAW1 رو بازی نکرده که به من کمک کنه داره آبروم میره . تو همون مرحله اول گیر کردم اونم تو یه بازیfps. نجاتم بدین. :((
یا علی مدد

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
سلام
باباز این همه متخصص بازی یه نفر GRAW1 رو بازی نکرده که به من کمک کنه داره آبروم میره . تو همون مرحله اول گیر کردم اونم تو یه بازیfps. نجاتم بدین. :((
یا علی مدد

سلام
اگه اشتباه نگم داخل مرحله اول گير كردي...نه؟! اگه اينطوريه وقتي اون ماشين پرنده يا هرچيز ديگه اي كه اسمش هست به هوا بلند شد با يه دكمه مي توني با استفاده از دوربيني كه روش نصبه (بايد دكمه G روي كيبور رو بزني) كه جاي آرپيچي زنا رو پيدا كني بعد سريع با يارات بري اون ساختمون رو محاصره كني و حمله كني داخلش فكر كنم اونجايي كه روبات رو پيدا مي كني خيلي سريع بايد برگردي رو به عقب!

ويرايش:هوس كردم الان دوباره بازي رو نصب كردم!
ببين بايد اول از سمت راست ساختمون حمله كني و به ترتيب آرپيچي زناي تروريستارو كه دور ساختمون هستن رو بزني و از در بغلي همون در سمت راست بري داخل و بري روي پشت بوم ...تا هليكوپتر بتونه روي سقف اون ساختمون بشينه...آرپيچي زنا روي ساختموناي دور همون ساختمون سنگر گرفتن. بهتره زياد بهشون نزديك نشي و سعي كني از پشتشون و فاصله حدود 60 متري بزنيشون چون اگه زياد نزديك شي اونوقت با يه آرپيچي مي فرستنت اون دنيا!

آخرین ویرایش:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان سلام. بازی paradise که من گرفتم یکم ایراد داره. به همین خاطر گیج شدم. تو جایی که باید فیلم ها رو ظاهر کنم. گیر میکرد حالا که میرم ظاهر کنم. نمیشه فیلم هار و در اورد. هر کاری میکنم درست نمیشه. شما این مرحله رو چه کار کردید. بازی اینقدر بد رایت شده که ادم شک میکنه که داره درست انجام میده یا نه.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
دوستان سلام. بازی paradise که من گرفتم یکم ایراد داره. به همین خاطر گیج شدم. تو جایی که باید فیلم ها رو ظاهر کنم. گیر میکرد حالا که میرم ظاهر کنم. نمیشه فیلم هار و در اورد. هر کاری میکنم درست نمیشه. شما این مرحله رو چه کار کردید. بازی اینقدر بد رایت شده که ادم شک میکنه که داره درست انجام میده یا نه.

سلام
اون روشی که من تو راهنما گذاشتم مشکلی نداره ها.دقیقا عین اون عمل کنید.از یه مقدار پیش تر بازی کنید و دقیقا طبق اون روش انجام بدین شاید درست شدش.اگه نه که شاید بازیتون مشکل داره.هر چند من خودم تا حالا به چنین مشکلی برنخوردم و از اون مرحله هم بدون مشکل رد شدم.

PC

کاربر سایت
Sep 24, 2005
126
نام
حسين
کمک در یک بازی عتیقه : Resident Evil Code : Veronica X

اون جایی که زامبی ها دارن به شیشه میزنن و یه دستگاه کپی هم وجود داره و ما هم از آتیش یه کیف سفید پیدا می کنیم ... می خوام کیف رو ببرم تو ولی میگه چیز آهنی نمیشه بعد در بسته می شه .... اصلا همون اول بازی رو می گم دیگه :cheesygri:blushing: اول اولش .

ممنون میشم اگه جواب بدین .... از faq های انگلیسی چیزی دستگیرم نشد !!!!!!!!!!

فکر کنم علی آقا ( علی مجرد قدیم ) بدونن !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر