راهنمایی در هر بازی

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
من اين جيمز باند رو رفتم تا آخر ولي نفهميدم شما كجا رو مي گين !
همون جايي كه با ماشين مي رين دمه بعضي جاها تانك هستش!نمي زاره رد شين؟!
بايد 30 تا ماشين رو نابود كنيد!

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
كمك دربازي Mortal Kombat Shaolin Monks

درود
دوستان اگه كسي بلده منو تو اين بازيه Mortal Kombat Shaolin Monks كمك كنه
من به اين غول كه اسمش Baraka هست رسيدم تا آخرهاي جون Baraka رسوندم يك شمشير رو هم كردم تو سرش ولي ديگه حالا نميدونم چي كار كنم
اگه ميشه كمك كنيد

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
كمك دربازي Mortal Kombat Shaolin Monks

درود
دوستان من Baraka رو كشتم ولي حالا نميدونم بعد از كشتن Baraka اون چيزي رو كه بهم داده رو چه جوري بردارم چون خيلي بالا هست
اگه ميشه كمكم كنيد

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
نوشته شده توسط poma:
درود
دوستان من Baraka رو كشتم ولي حالا نميدونم بعد از كشتن Baraka اون چيزي رو كه بهم داده رو چه جوري بردارم چون خيلي بالا هست
اگه ميشه كمكم كنيد

باید با کمک R1 از رو دیوار بری بالا
اگرهم قدرت Walk on wall رو نداری باید بری Wu shi academy یه مجسمه رو بشکونی تا یه راه پشتش باز شه بعدشم که آسونه. :mrgreen:

miladtaker

کاربر سایت
Dec 10, 2005
8
بچه ها من توی مرحله ای که 6 تا طناب دار آویزون توی اتاق هستش و من نمیدونم کدوم یکی رو بکشم لطفا زودتر جواب بدید من همه شماره های سایلنت هیل 1 تا 4 رو به جز همین شماره 2 رو رفتم

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بچه ها من توی مرحله ای که 6 تا طناب دار آویزون توی اتاق هستش و من نمیدونم کدوم یکی رو بکشم لطفا زودتر جواب بدید من همه شماره های سایلنت هیل 1 تا 4 رو به جز همین شماره 2 رو رفتم
یادش بخیر..من این بازی را حدودا 3 سال پیش بازی کردم برای همین هم هر چی فکر می کنم اصلا یادم نمیاد باید چیکار میکردیم......بهر حال

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
توی اتاق های قبلی نوشته هایی روی چند تا جنازه هست . به تعداد جنازه ها طناب داری .نوشته های روی جنازه ها رو بخون . یکی از اون جنازه ها بیگناه بوده . ترتیب چیده شدن جنازه ها مثل آویزان شدنه طناب هاست. طناب مربوط به جنازه بیگناه رو بکش .

MGS3_CL_T2T

کاربر سایت
Dec 15, 2005
48
نام
س.م.م.د
سلام

من در نسب بازي ONIMUSHA 3 گير كردم نسب كردم ولي وقتي مي خواهي بازي رو اجرا كني Eror ميده و

مي گه Dirctx 3d مي خواهم. اگر كسي اين بازي رو اجرا كرده برا من هم بگه.

البته بازي رو PC است.

با تشكر فراوان

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,214
نام
علی
سلام

من در نسب بازي ONIMUSHA 3 گير كردم نسب كردم ولي وقتي مي خواهي بازي رو اجرا كني Eror ميده و

مي گه Dirctx 3d مي خواهم. اگر كسي اين بازي رو اجرا كرده برا من هم بگه.

البته بازي رو PC است.

با تشكر فراوان

سلام

اينجا به جوابت ميرسي

http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=360&page=1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر