راهنمایی در هر بازی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
دوستان من در چپتر 7 dead space extarction گیر کردم کسی میتونه منو کمک کنه؟
راهنمای قدم به قدم این بازی موجود میباشد؟
دوستان من این بازی رو تموم کردم هرکس هرجا گیر کرده پیام بده توی پروفایلم من راهنماییش میکنم

dadaman

کاربر سایت
May 17, 2010
20
من دارم Dante's Inferno در psp بازی میكنم وحالا تو یه مرحله گیر كردم كه بعد از مرحله ای كه روی یه محفظه مواد موذاب همه رو كشتم و تموم شد وارد مرحله بدی كه چند تا صفه گردون چوبی به صورت پلكانی میره بالا رسیدم و دیگه جلوتر نمیتونم برم.
چهار پله گردون رو رفتم بالا ولی روی پنجمی نمیشه پرید.
اگه كسی این مرحله رو رد كرده كمكم كنه.

dadaman

کاربر سایت
May 17, 2010
20
من دارم Dante's Inferno در psp بازی میكنم وحالا تو یه مرحله گیر كردم كه بعد از مرحله ای كه روی یه محفظه مواد موذاب همه رو كشتم و تموم شد وارد مرحله بدی كه چند تا صفه گردون چوبی به صورت پلكانی میره بالا رسیدم و دیگه جلوتر نمیتونم برم.
چهار پله گردون رو رفتم بالا ولی روی پنجمی نمیشه پرید.
اگه كسی این مرحله رو رد كرده كمكم كنه.

راهنمای کامل و قدم به قدم تمام بازی ها شما اینجا هست :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47015&p=1546708#post1546708

اقا اولا اين فايلش فارسي نيست دوما درباره اين قسمت كه من گير كردم چيزي ننوشته

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
سلام دوستان من مرحله 8 uncharted 3 هستم یه جایی هست باید ستاره هارو پیدا کنم میشه کمک کنید.عکسشم گذاشتم
http://s2.picofile.com/file/7179741505/IMG_1444.jpg

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
سلام وقت بخیر.بچه ها من اونجا که با سوفیا میریم و اون 5 تا وسیله دایره ای شکل رو گرفتیم و باید بذاریم توی در گیر کردم.کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
توی گذاشتنش توی در گیر کردی ؟!

اگه منزورت اون دایرههای سنگی که شکلای مختلف داره تو اساسین 2 باید بری تو زیرزمین خونه ی عموت اونجا چندتا مجسمست که باید اونارو بذاری روی پایه ی مجسمه ها , که تا جایی که یادمه اونا 6 تا بودن, که این مال 2 هست

اما اگه Brother hood رو میگی و اون شیع هایی که از مخفیگاه های بگرگا بر میداری که الان درست یادم نیست چی بودن باید بری به بیرون دیوارای شهر غرب دیوارای شهر بیا به سمت شرق یه علامت گرگ میبینی باید بری اونجا و بری پایین ترین تبقه بعد یه دیوار هست که ریخته که میتونی بپری ازش بری بالا همون دوروبرا یه قفس هست که اینا یی که گرفتی مال اونه.

ابه احتمال زیاد یکی از ایناست اگر نه یخورده بیشتر اطلاعات بدی فکر کنم بتونم کمکت کنم.

آخرین ویرایش:

saranipedram

کاربر سایت
Oct 3, 2011
51
توی گذاشتنش توی در گیر کردی ؟!

اگه منزورت اون دایرههای سنگی که شکلای مختلف داره تو اساسین 2 باید بری تو زیرزمین خونه ی عموت اونجا چندتا مجسمست که باید اونارو بذاری روی پایه ی مجسمه ها , که تا جایی که یادمه اونا 6 تا بودن, که این مال 2 هست

اما اگه Brother hood رو میگی و اون شیع هایی که از مخفیگاه های بگرگا بر میداری که الان درست یادم نیست چی بودن باید بری به بیرون دیوارای شهر غرب دیوارای شهر بیا به سمت شرق یه علامت گرگ میبینی باید بری اونجا و بری پایین ترین تبقه بعد یه دیوار هست که ریخته که میتونی بپری ازش بری بالا همون دوروبرا یه قفس هست که اینا یی که گرفتی مال اونه.

ابه احتمال زیاد یکی از ایناست اگر نه یخورده بیشتر اطلاعات بدی فکر کنم بتونم کمکت کنم.
دوست عزیز ممنونم.ولی منظورم Assassins Creed - Revelations بود.یه مرحله که اون 5 تا دایره رو گیر میاری و میرسی جلوی یه در که باید اونا رو داخل در بذاری.همراه با اون دختره(سوفیا)هستی.ممنون اگر اینجاش رو بتونی کمک کنی.مرحلش اونجاست که سوفیا سوار کالسکه بود و تو با داک بالا بودی و نباید میذاشتی سربازا به سوفیا برسن.دقیقا بعد از اون.

saeed0c

کاربر سایت
Jun 16, 2011
34
سلام دوستان.

i39440_516549498.JPG

این مشکل هنگام اجری بازی MW3 بوجود می اد! مشکل از چیه؟

آنتی ویروس و فایر وال و .. ندارم. اینترنت وقتی بازی می کردم on بود.

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
بتمن اونجایی که اول میری سراغ هلکوبترها در شهر بعدش میری اونجایی که دورش سیم خارداره بعد میری زیر زمین بعد نمی دونم چیکار کنم اونجام چند ادم مسلح رو میکشی یه اسانسور هست که نمیشه بازش کرد کدش رو بیدا می کنم ولی باز نمیشه زیر اسانسور هم یه دسگاهی هست که برق رو به یه در ی دیگه می رسونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر