راهنمایی در هر بازی

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
بچه ها من گیر کردم توی شرلوک هلمز.(گوشواره نقره ای)
اونجا که از نگهبان و سگش باید در بریم و بریم توی اون دفتر گریمبل.راهش چیه لطفا؟
لطفا برای کمک ادرس دارینوس رو ندین.چون راهنمای کاملش رو نمیخوام.:punish: :blushing:
خداییش کمک:eek: :praying: ;)

جرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
سلام
من در نصب بازی رزیدنت اویل 4 برای کامپیوتر مشکل دارد
اقا من اول بازی را از روی سی دی نصب کردم و تمام شد
بعد از روی هارد زدم رو نصب که اول نصب میگه Insert Disk 1
باید چیکار کنم؟؟
لطفا سریع جواب بدین
ممنون

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام
من در نصب بازی رزیدنت اویل 4 برای کامپیوتر مشکل دارد
اقا من اول بازی را از روی سی دی نصب کردم و تمام شد
بعد از روی هارد زدم رو نصب که اول نصب میگه Insert Disk 1
باید چیکار کنم؟؟
لطفا سریع جواب بدین
ممنون

عزیز بازی نیازی به دوبار نصب نداره با همون یه بار بازی اجرا میشه .

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
x faild جان باید زمانی که سوار اسبی با دایره شمشیرت رو بالا بگیری.هر جا که نور کامل به شمشیرت منعکس شد به سمتش برو و با غول مبارزه کن.

دريم جون مرثي داداشي. چه بازيه باحاليه.. هر جاش گير كردم بهت ميگم. فعلا باي :blushing:

kevin

کاربر سایت
Jul 29, 2006
5
نام
کوین
سلام.
توی devil may cry 3 مرحله سوم ،نبرد با اون سک سه سر.
چطوری میتونم اون مرحله را رد کنم ؟
ممنون میشم هر چه سریع تر راهنمایی فرمایید.
حدود سه ماه پیش یکی از دوستان راهنمایی کردن،ولی من نفهمیدم.میشه یکی کامل تر برام توضیح بده؟سه ماه سر همین قسمت موندم!
ممنون میشوم.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام.

حدود سه ماه پیش یکی از دوستان راهنمایی کردن،ولی من نفهمیدم.میشه یکی کامل تر برام توضیح بده؟سه ماه سر همین قسمت موندم!
ممنون میشوم.

برای کشتن سگها فکر کنم باید به سرشون ضربه میزدی :confused:

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
درخواست كمك درمورد resident evil 4

باسلام.من دربازيresident evil 4 درمرحله اي كه به يك نهنگ بزرگ مي رسيم گيركردم ونمي تونم نهنگ روازبين ببرم لطفآكمك كنيد.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
باسلام.من دربازيresident evil 4 درمرحله اي كه به يك نهنگ بزرگ مي رسيم گيركردم ونمي تونم نهنگ روازبين ببرم لطفآكمك كنيد.
باید با استفاده از نیزه هایی که در قایق داری از بین ببریش راحترین موقع زمانی که یه جا وای میسه بعد نهنگه از یه طرف به سمت میاده. 5 بار بهش نیزرو بزنی کارش تمومه.

arminkhoshele

کاربر سایت
Mar 10, 2007
5
دوست عزیز اول برو از دور به سرشون بزن تا یخشون آب بشه بعد باید با شمشیرت به سر بدون یخشون بزنی جونش که نزدیک اخر بود دوباره یخ میزنه دوباره این کارو کن در ضمن برو ببین با چه level داری بازی میکنی اگه نرمال بود از اول esey بازی کن auto شم خاموش کن که تبدیل به نرمال نشه.:

arminkhoshele

کاربر سایت
Mar 10, 2007
5
سلام.

ممنون میشوم.
دوست عزیز اول برو از دور به سرشون بزن تا یخشون آب بشه بعد باید با شمشیرت به سر بدون یخشون بزنی جونش که نزدیک اخر بود دوباره یخ میزنه دوباره این کارو کن در ضمن برو ببین با چه level داری بازی میکنی اگه نرمال بود از اول esey بازی کن auto شم خاموش کن که تبدیل به نرمال نشه.:

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
Resident evil 4

باسلام.دريكي ازمراحل بازي به يك غول برخوردكردم كه دريك محوطه دايره شكل كه چندتاكلبه هم دراون هست ويك سگ هم به كمك مي آد.غوله درختهارومي كنه وياباسنگهاي بزرگ حمله مي كنه.نمي تونم غول روازبين ببرم.لطفآكمك كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر