راهنمایی در هر بازی

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
تو بازی Devil May Cry3 یه جای دیگه گیر کردم
همون جایی که سه تا سر سنگی توی خون هستن و سر وسطی داره گریه میکنه

وقتي رو به رو سرا وايسادي سمت چپت يه شمشيره بزرگ هست كه رفته تو ديوار.
بپر روش برو بالا :cheesygri

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
تو بازی Devil May Cry3 یه جای دیگه گیر کردم
همون جایی که سه تا سر سنگی توی خون هستن و سر وسطی داره گریه میکنه

اگه رو به روی سرها به ایستی سمت چپت یه سمشیر هست باید بپری روش و بری بالا بعد دوتا مجسمه هست که باید اونها رو بکشی و روی دکمهائی که روی زمین هستند قرار بدی بعدش یه در برات باز میشه و ....!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
بچه ها من توی بازی Medal of Honor Pacific Assault گیر کردم فکر کنم اولین قسمت مرحله هفتم باشه که در یه جایی هستم که آشیانه ی هواپیماها هست من تمام کارهایی رو که میخواد انجام میدم اما توی دو مورد آخرش مشکل دارم البته مورد یکی مونده به آخرم هر جوری شده انجام میدم اما اون مورد آخری رو دیگه هر کاری میکنم نمی تونم انجام بدم
اگه کسی میدونه در این دو مورد آخر کمکم کنه و بگه که دقیقا چه کاری باید انجام بدم خواهشا کمک کنید چون خیلی وقته اینجا گیر کردم
اینم یه عکس از کاهایی که باید انجام بدم

http://allyoucanupload.webshots.com/v/2005041931008710291
خیلی ممنون

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
بچه ها من توی بازی Medal of Honor Pacific Assault گیر کردم فکر کنم اولین قسمت مرحله هفتم باشه که در یه جایی هستم که آشیانه ی هواپیماها هست من تمام کارهایی رو که میخواد انجام میدم اما توی دو مورد آخرش مشکل دارم البته مورد یکی مونده به آخرم هر جوری شده انجام میدم اما اون مورد آخری رو دیگه هر کاری میکنم نمی تونم انجام بدم
اگه کسی میدونه در این دو مورد آخر کمکم کنه و بگه که دقیقا چه کاری باید انجام بدم خواهشا کمک کنید چون خیلی وقته اینجا گیر کردم
اینم یه عکس از کاهایی که باید انجام بدم

خیلی ممنون

لطفا بیشتر توضیح بدید من که چیزی یادم نیومد !
اون عکسی هم که گزاشتی بعضی از قسمتهاش قابل خوندن نیست .

تو این مرحله سوار هواپیمائی ؟

roya

کاربر سایت
Jan 25, 2007
77
سلام
خواهش میکنم بگین اولین مرحله بازی فارکرای(hell in paradise( رو چه جوری رد کنم....
خواهش میکنم جواب بدین....
فقط لطفا نیاین به جای جواب سوالم بگین که این بازی تقلبیه...کلاهبرداریه....

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام يكي لطف كنه به صفحه ي 54 اين تاپيك بره و در آخر صفحه جواب منو بده.
ممنون ميشم. زياد سخت نيست.لطفا كليك كنيد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
میگم brad جان شما که همش تو این بازی گیر میکنی:) یکم سعی کن و اینور اونور برو مطمئن باش مشکلت حل میشه!
واسه خودت میگم اخه لذت بازی برات از بین میره...

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
منظورت از یه چیزای دایره شکلی هست که باید بهشون ضربه بزنی هموناس که با زنجیر آویزونن و وقتی زیاد بهشون ضربه بزنی میشکنن؟لطفا بگو کجای داستان بازی هستی:confused: یکم بیشتر توضیح بده یادم بیاد کجایی:confused:

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
منظورت از یه چیزای دایره شکلی هست که باید بهشون ضربه بزنی هموناس که با زنجیر آویزونن و وقتی زیاد بهشون ضربه بزنی میشکنن؟لطفا بگو کجای داستان بازی هستی:confused: یکم بیشتر توضیح بده یادم بیاد کجایی:confused:

نه.
یه چیزای دایره شکل که به دیوار چسبیده و وقتی زیاد بهش ضربه میزنی 7 تا مشعل دورش روشن میشه

من از همون اول گیر کردم.
نمیدونم باید چکار کنم

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
نه.
یه چیزای دایره شکل که به دیوار چسبیده و وقتی زیاد بهش ضربه میزنی 7 تا مشعل دورش روشن میشه

من از همون اول گیر کردم.
نمیدونم باید چکار کنم

ببین اون شعله ها یا در وا می کنند یا یه آسانسورو به کار میندازن نقش کلید و دارن باید بگی دقیق کجایی تا بشه کمکت کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر