راهنمایی در هر بازی

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اون شمشیر مخصوص رو از کجا بیارم؟

اون شمشیری که میخوای شمشیر عقربه که پایین سالن قرار داره مراقب باش از لبه ها نیفتی به غیر از حفظ تعادل کار خاصی لازم نیست بکنی به شمشیره که برسی داهاکا پرتش میکنه تو دره باید از دستش در بری بعد بری به گذشته و دوباره شمشیرو برداری برای شکستن دیوارهم باید دمه ضربه رو نگه داری.

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
ببخشید من نمیدونستم این پستو باید کجا بدم در هر صورت کسی میتونه سیو carbon رو آپ کنه چون من تا 30 درصد رفته بودم که سیوم پاک شد هالا حال از اول شروع کردن رو ندارم اگه یکی لطف کنه و برام آپلود کنه ممنون میشم

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
ببخشید من نمیدونستم این پستو باید کجا بدم در هر صورت کسی میتونه سیو carbon رو آپ کنه چون من تا 30 درصد رفته بودم که سیوم پاک شد هالا حال از اول شروع کردن رو ندارم اگه یکی لطف کنه و برام آپلود کنه ممنون میشم

این جا بپرس عزیزم
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=51&page=43

ramin1369

کاربر سایت
Dec 27, 2006
4
سلام

من دو سه بار درخواستمو گفتم ولي كسي جواب نداد
يه بار ديگه هم ميگم
توي مرحله اي كه با تبر چوبهاي روي پنجره رو ميشكنم ميپره تو اتاق و يه ابگرمكن اونجاس
و يه دستمال كثيف كه بر ميدارمش
ديگه بعد از اون نميدونم بايد چيكار كنم

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام دانته جان شمشیری رو که گفتی گرفتم و به دیوار رسیدم ولی هر چی به دیوار ضربه میزنم نمیریزه چکار باید کنم؟
یا علی مدد
متشکرم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام دانته جان شمشیری رو که گفتی گرفتم و به دیوار رسیدم ولی هر چی به دیوار ضربه میزنم نمیریزه چکار باید کنم؟
یا علی مدد
متشکرم
احتمالا اون شمشر نیست;) شمشیری که دیوار رو خراب میکنه بزرگه ها !!

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام دانته جان
مشکلم در شکستن دیوار حل شد الان به جایی رسیدم که قیافه شاهزاده عوض شده و به یه جایی رسیدم که اون پرده قرمز ها رو می گیرم و از دیوار میام پایین و باید بپرم میله ها رو بگیرم ولی همین که میله ها (یا چوب ها) رو می گیرم اونا میشکنه و من به پایین پرت میشم و میمیرم. لطفا راهنماییم کنید.
متشکرم
یا علی مدد

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
توي مرحله اي كه با تبر چوبهاي روي پنجره رو ميشكنم ميپره تو اتاق و يه ابگرمكن اونجاس
و يه دستمال كثيف كه بر ميدارمش
ديگه بعد از اون نميدونم بايد چيكار كنم

باید دستمال رو با دسته ی تبر ترکیب کنی و بعد روی شعله ی آبگرمکن استفاده کنی تا مشعل بسازی و بتونی بری به راهروی تاریک.
برای ترکیب کردن وسایل با هم ، اول کلید tab رو بزن تا وسایلتو ببینی ، بعد با استفاده از علامت "+" که کنار وسیله دیده میشه ، وسیلتو با هر کدوم که خواستی ترکیب کن.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام آقا كمك ميخوام تو يه بازي قديمي:
بتلفيلد ويتنام (رزمگاه ويتنام) وقتي سوار هليكوپتر ميشي ميخواي بپري پايين چتر نجات با چه دكمه اي باز ميشه؟;)

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
من این بازی رو انجام ندادم ولی برو تو control option بازی ببین دکمه اکشن بازی کدومه.
سلام دانته جان
مشکلم در شکستن دیوار حل شد الان به جایی رسیدم که قیافه شاهزاده عوض شده و به یه جایی رسیدم که اون پرده قرمز ها رو می گیرم و از دیوار میام پایین و باید بپرم میله ها رو بگیرم ولی همین که میله ها (یا چوب ها) رو می گیرم اونا میشکنه و من به پایین پرت میشم و میمیرم. لطفا راهنماییم کنید.
متشکرم
یا علی مدد

پرنس وقتی تبدیل به پرنس زمان میشه یه جورایی قدرت کنترل زمان نا محدود داره از آهسته کردن زمان استفاده کن (یه تقه روی R) ببین کارت راه میفته.

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
بازی igi2

سلام
در بازی igi2 مرحله ایسلند گیر کرده ام آژیرها زود به صدا در میاند .کمکم کنید.اگه این بازی کد تقلب داره بهم بگید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر