راهنمایی در هر بازی

undead2

کاربر سایت
Jun 28, 2010
40
کسی جواب نمی ده؟
"من توی بازی Dante's inferno مشکل دارم حدودا درصد 60.
یه مجسمه گنده هست که با اهرم بالا پایین می شه و باید زیرش به جعبه بزاری تا برنگرده بعدش چی کار کنم؟"

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
کسی جواب نمی ده؟
"من توی بازی Dante's inferno مشکل دارم حدودا درصد 60.
یه مجسمه گنده هست که با اهرم بالا پایین می شه و باید زیرش به جعبه بزاری تا برنگرده بعدش چی کار کنم؟"
می تونی بیشتر توضیح بدی کجا رو می گی ؟

ali_nb

کاربر سایت
Jul 13, 2006
115
نام
علی
کمک در بازی Splinter Cell Pandora Tomorrow

من هر سری که بازی کردم تا به این قسمتش رسیدم گیر کردم :
مرحله:LA USA
حدودا آخرای مرحله وارد یه در میشی از راه پله میری بالا درو که باز می کنی میرسی به سالن مسافرای فرودگاه.همه اونارو می کشم میرم در آخر سمت چپ از جلوی دوربین رد می شم دیگه از این جا به بعد گیر می کنم:
تلفن یسره زنگ می خوره
کسی که باید ور داره، داره با یه تلفن دیگه حرف می زنه
تا میاد ور داره اون یارو که بقلش گروگان می گیرتش
می کشمش یه جور نمی کشم یه جور دیگه جوفتشونو می کشم بازن یه جور
نمی دونم باید چه کار بکنم؟؟؟:-/:-/:-/
HELP ME

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
حدودا آخرای مرحله وارد یه در میشی از راه پله میری بالا درو که باز می کنی میرسی به سالن مسافرای فرودگاه.همه اونارو می کشم میرم در آخر سمت چپ از جلوی دوربین رد می شم دیگه از این جا به بعد گیر می کنم:
تلفن یسره زنگ می خوره
HELP ME

دوست عزیز بی زحمت یه دو تا عکس از جایی که گیر کردی بفرست. این بازی ماله خیلی وقت پیشه. برا همین کسی درست یادش نیست تا پاسخت رو بده. عکس بزار شاید یادم بیاد بتونم راهنماییت کنم.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
تلفن یسره زنگ می خوره
HELP ME

توی سالن انتظار کاملا با احیاط جلو برید و نزارید کسی ببینتون. یخوده با حوصله باشید خیلی راحت میتونید بدون اینکه کسی شما رو ببینه از اونجا خارج بشید. اگه هم دیدید نمیتونید کاری کنید میتونید افراد عادی رو بیهوش کنید فکر کنم.
ضمنا توی این مرحله فقط حق کشتن 10 نفر (تعداد رو مطمئن نیستم ولی توی object تعداد دقیقشون هست) رو دارید و باید هر 10 نفر رو هم بکشید! راه تشخیصشون هم اینه که از دوربین گرمایی استفاده کنید چون تروریست ها واکسن زدن و بدنشون به همین دلیل گرم تر هستش و توی دوربین گرمایی قرمز تر نشون داده میشن.

ali_nb

کاربر سایت
Jul 13, 2006
115
نام
علی
توی سالن انتظار کاملا با احیاط جلو برید و نزارید کسی ببینتون. یخوده با حوصله باشید خیلی راحت میتونید بدون اینکه کسی شما رو ببینه از اونجا خارج بشید. اگه هم دیدید نمیتونید کاری کنید میتونید افراد عادی رو بیهوش کنید فکر کنم.
ضمنا توی این مرحله فقط حق کشتن 10 نفر (تعداد رو مطمئن نیستم ولی توی object تعداد دقیقشون هست) رو دارید و باید هر 10 نفر رو هم بکشید! راه تشخیصشون هم اینه که از دوربین گرمایی استفاده کنید چون تروریست ها واکسن زدن و بدنشون به همین دلیل گرم تر هستش و توی دوربین گرمایی قرمز تر نشون داده میشن.

دمت گرم ولی اینارو میدونم من جلوتر از این گیر کردم . وقتی که از پله ها میرم پایین که توی اتاق سمت راست 3تا در اسانسور است گیر کردم. اسانسور ها کار نمی کند؟

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان Gears Of WAR 2 جایی که سوار اون غول بزرگه میشی...باید 3 تا چیز :D رو نابود کنی...یه محوطه اس که یه چیزایی شبیه عنکبوت از دهنشون یه چیزایی میزنه بیرون...همش رو نابود میکنم ولی بعد جایی نیست که برم یا چیزی رو از بین ببرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر