راهنمایی در هر بازی

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
همون اول بازی که باید با یه مردخیکی و یه ماشین خفن مسابقه بدم و در طول راه هم یه مردخیکی نشون میده که هی چرت و پرت میگه
خوب اونجا در واقع اون دو نفر دارن بهت اموزش ميدن كه چطوري بايد از هم تيمي هات استفاده كني.

وقتي يه عبارت كه توش Active Crew هست تو تصوير مياد دكمه Ctrl سمت راست رو بزن.

mehrdad54

کاربر سایت
Oct 31, 2006
9
:( بابا یکی به من هم کمک کنه
در بازی tomb raider (فرشته تاریکی ) جایی که لارا و اون مرده جاشون با هم عوض میشه ومرده باید غول عنکبوتی که از دهانش وپهلوهاش یه ماده زهرآلودسبزرنگ پرتاب میشه رو بکشه لطفا راهنمایی کنید.

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام. این پرنده غول پیکر که از توی سقف میاد چطوری باید کشتش؟
clip_image001.gif
فکر کنم باید برای کشتنش از این سنگهای عظیم الجثه که روی زمین افتادند باید استفاده کرد. ولی وقتی میخام بلندش کنم سنگها انتخاب می شند ولی هر کاری می کنم نمی تونم سنگها رو از سر جاشون بلند کنم.
clip_image002.gif
از اون دست که می تونی سلاحها و بشکه ها رو بلند کنی استفاده می کنم. می شه بهم بگید چکار باید بکنم.
clip_image003.gif

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
سلام. این پرنده غول پیکر که از توی سقف میاد چطوری باید کشتش؟
clip_image001.gif
فکر کنم باید برای کشتنش از این سنگهای عظیم الجثه که روی زمین افتادند باید استفاده کرد. ولی وقتی میخام بلندش کنم سنگها انتخاب می شند ولی هر کاری می کنم نمی تونم سنگها رو از سر جاشون بلند کنم.
clip_image002.gif
از اون دست که می تونی سلاحها و بشکه ها رو بلند کنی استفاده می کنم. می شه بهم بگید چکار باید بکنم.
clip_image003.gif

من که نگرفتم چی میگی؟
عکساتو آپلود کردی عزیزم؟;)

Mohsen.2211

کاربر سایت
Jun 14, 2006
1
نام
محسن
کمک در بازی broken sowrd : the angle of death

من تو این بازی با مشکل روبرو شدم
تو مرحلی که به کلوپ گربه های سیاه میریم.
اگه میشه منو تو این مرحله راهنمای کنید.

ممنون:)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
من تو بازی شاهزاده فارس 2 wariror within اونجایی که برای بار دوم از کالینا شمشیر میگیرم گیر کردم و نمی دونم کجا برم لطفا کمکم کنید
متشکرم
یا علی مدد

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
توی بازی سایکوناتس توی اون قسمتی که باید شیر فروشرو پیدا کنیم باید چیکار کرد؟
راستی راهی برای نابود کردن اون صفحه های بنفش مزاحم هست یا نه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
بابا تو رو خدا کمکم کنید
تو این بازی همیشه باید برگردی به عقب:biggrin1:
شما این کار رو بکن شاید مشکلت حل شد!
این بازی خیلی محیطش شبیه همه فکر نکنم کسی یادش باشه در ضمن ماله چند سال پیش هم هست!
بای

Ali333

کاربر سایت
Nov 30, 2006
26
سلام بچه ها
من سایلنت هیل 4 رو تازه شروع کردم
تقریبا همین اولاش گیر کردم (البته قبلا اولش رو رفته بودم)
جایی که دختر حالش بهم میخوره میره دستشویی ... بعد چند تا کفتار (سگ یا ...) هستن ... من هرکاری میکنم نمیتونم از این باتومی که دستم هست استفاده کنم و اینا رو بکشم ... بعد از چند تا حمله منو میکشن و ....!
کدوم دکمه هارو باید بزنم برای استفده از اسلحه؟!! یا شایدم بازی که نصب کردم ایراد داره!؟ آخه یادم میاد قبلا که این قسمت رو رد کرده بود و اینا رو با باتوم میزدم؟؟؟!!

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام بچه ها
من سایلنت هیل 4 رو تازه شروع کردم
تقریبا همین اولاش گیر کردم (البته قبلا اولش رو رفته بودم)
جایی که دختر حالش بهم میخوره میره دستشویی ... بعد چند تا کفتار (سگ یا ...) هستن ... من هرکاری میکنم نمیتونم از این باتومی که دستم هست استفاده کنم و اینا رو بکشم ... بعد از چند تا حمله منو میکشن و ....!
کدوم دکمه هارو باید بزنم برای استفده از اسلحه؟!! یا شایدم بازی که نصب کردم ایراد داره!؟ آخه یادم میاد قبلا که این قسمت رو رد کرده بود و اینا رو با باتوم میزدم؟؟؟!!
الان دقيق دكمه هاشو يادم نيست اخه ماله خيلي وقت پيشه.

ولي دوتا دكمه رو بايد هم زمان بگيري. يكي حالت حمله ميگيره و اون يكي ضربه ميزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر