راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
من يه راه ساده ميخواهم كه نياز به يك فريم ور جديد نداشته باشم مثل يه برنامه كه درون ودش mount كنه!!

تو میتونی از UMD EMulator 0.8c استفاده کنی ...این برنامه جزو اولین برنامه های MOUnt هستش...که فایل ISO شما رو بر روی 1.5 MOUNt می کنه ....

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
دوستان یه مشکلی دارم اگه کسی می تونه راهنمایی کنه.
من oe-a 3.03 دارم بازی ها رو تو فلدر iso کپی میکنم و اجرا می کنم اما با این 2 بازی مشکل دارم:
1.silent Hill را فایل iso ش رو که کپی مکنم اصلا در قسمت گیم نمیاد (به cso هم تبدیل کردم همین مشکل بود.)
2. tomb Raider اجرا می شه دمو و منیو های بازی هم میاد ولی استارت گیم رو که می زنم مرحله اول که لود می شه دستگاه خاموش می شه.
مرسی.

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
کمک در اجرای gta lsc

از برادرا یکی در مورد این gta lsc ما رو کمک کنه .وقتی با und emulatur اجراش میکنم میره تو بازی و درست اجرا میشه اما موقعی که میخوام save کنم psp خاموش میشه؟؟ مشکل از چیه با دوهوک نمیشه اجراش کرد.
یکی هم تو بازی medievil بعضی جاها صحنه یه هو سیاه میشه ولی تو بازی هستش ولی صحنه سیاه میشه؟؟؟:((
در ضمن من رفته بودم توپخونه یارو میگفت umd کپی داره اگه ورژن 3.3 oe رو نصب کنی اجرا میکنه هر دونش رو هم میداد 3 تمون واقعیت داره ؟؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
یه کی کمک کنه
چند بازی تو فولدر هست بعد تو اون فولدر چند تا فایل مثلا بازی
daxter تو فولدرشد چند تا فایل هست که اینجوری نوشته adaxter - 0 1 و تا 50 همینطوری هست
من نمی دونم برای اجرای این بازی چیکار کنم
خیلی دیگه از بازی ها هم اینطوریه مثل : pop . mtx . moto gp و mgs و ...
آقا یکی کمک کنه در ضمن بازی ها رو از هومن ( grooss ) گرفتم

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
فقط کافیه یکی از فایلها رو با winrar باز کنی همین
اونها فیلهای zip هست شما یکی رو باز کن همه رو باز میکنه بعد اون فایل مورد نظر رو بکش بیرون همین

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
من بازي Monster Haunter رو نميتونم اجرا کنم! وقتي ميريزم رو مموري اصلا بازي رو توي قسمتGames پس اس پي نشون نميده! ورژن دستگامم OE-C 3.03 هست.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
من بازي Monster Haunter رو نميتونم اجرا کنم! وقتي ميريزم رو مموري اصلا بازي رو توي قسمتGames پس اس پي نشون نميده! ورژن دستگامم OE-C 3.03 هست.

اكر نمياد ديگه نريز ! چون براي من هم همينطور شده من بازي NBA Street رو ميريختم اما هيچ چيزي توي Game نمياد ! (مشكل از بازي بود ، مشكل از سي دي نيست) بعضي از بازي هارو بريزي روي مموري اجرا نميشن بايد بري UMD رو بخري ! ;)

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
در مورد gta که کمک نکردید لا اقل در مورد این سوال کمم کنید.
موقعی ه nfs carbon رو با دوهوک اجرا می کنم همه چیز درسته مرحله اول رو رد میکنه موقعی که میخوایی مرحله دوم رو رد کنی تو لود گیر میکنه؟اشکال ار کجاست ممکنه فایل iso خراب باشه

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
سوال !

Pes 6 و P:WE2007 رو ريختم و مرحل اوليه مانند نمايش " Konami " و " انتخاب زبان " اومد ولی بعدش ديگه هيچ اتفاقی نمیافته و صفحه سياه (!) میمونه ، میخواستم بدونم مشکل از بازی هست ؟ يا ورژن دستگاه [ 2.71 ] ؟

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman

ببین اگر بازی خراب باشه این مشکل پیش میاد ببینم مگه شما با بازی های دیگه مشکل دارید
؟؟؟؟

اكر نمياد ديگه نريز ! چون براي من هم همينطور شده من بازي NBA Street رو ميريختم اما هيچ چيزي توي Game نمياد ! (مشكل از بازي بود ، مشكل از سي دي نيست) بعضي از بازي هارو بريزي روي مموري اجرا نميشن بايد بري UMD رو بخري ! ;)

خیلی ببخشید ولی اصلا به UMD ربطی نداره سعی کنید از جایی بازی بخرید که تست شده باشه;):cheesygri

موقعی ه nfs carbon رو با دوهوک اجرا می کنم همه چیز درسته مرحله اول رو رد میکنه موقعی که میخوایی مرحله دوم رو رد کنی تو لود گیر میکنه؟اشکال ار کجاست ممکنه فایل iso خراب باشه

ببینم چرا OE نصب نمیکنی
ممکنه ورژن NFS با devhook سازگار نباشه
این کارو انجام بده اگر نشد بازیت مورد داره
بعضی موقع ها شده بازی دانلود کردم ولی اینجوری بوده و هنگ میکرده
پس توی خرید بازی هاتون دقت کنید که مطمئن باشه

سوال !

Pes 6 و P:WE2007 رو ريختم و مرحل اوليه مانند نمايش " Konami " و " انتخاب زبان " اومد ولی بعدش ديگه هيچ اتفاقی نمیافته و صفحه سياه (!) میمونه ، میخواستم بدونم مشکل از بازی هست ؟ يا ورژن دستگاه [ 2.71 ] ؟

بازی رو از کی تهیه کردی یه ورژن از Pse 6 بود که اینجوری بود ممکنه همونو بدون تست میفروشن
ولی PSe 07 سالم هست اگه خواستی دارم
:cool:

راستی یه سوال شما معمولا میرید بازی میگیرید از کجا میگیرید ؟؟
ایا براتون کیفیت و سالم بودن بازی مهم هست یا نه ؟؟؟
یا فقط میگید بگیرم اگه شد بازی کنم اگه نه که هیچی :p

باتشکر

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
در مورد gta اشکال از برنامه mph game loader هستش که میتونی یه ورژن خوبشو پیدا کنی یا اگه بازی کاملشو بگیری دیگه مشکل پیش نمیاد و با همون devhook میتونی اجراش کنی.
در مورد nfs اشکال از devhook هست که بهتره psp رو به 3.10 oe آپ کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر