راهنمایی در مراحل Darksiders II

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
بفرما داداش
31gzng5g0v7l8wrl72on.jpg

ببخشید کیفیتش کم هست با گوشی گرفتم
اون دسته ی روبه رو که روش میپری میاد پایین بعد آتیشا شروع میکنن میان بالا
فهمیدم اونجا نباید برای رفتن به راست A رو بزنم باید اول S رو بزنم بعد A رو که بره
ولی وقت کم میاد و اونا میرسن بهم و بعدش خلاص:(

خب مگه شما نمی دونی که وقتی میری روی اون کلید طلایی باید بری به سمت بالا؟شما یادته که یه قسمت هایی از بازی باید می پریدی ولی هیچ طرفه راه نداشتی بعد Shift رو نگه می داشتی اون طرف رو نگاه می کرد و آماده ی پرش می شد که اون طرف هم یدونه از اون قلاب هایی بود که باید با استفاده از اون نیرو می گرفتیش.این جا هم همونجوری فقط باید هم دقت بیشتری داشته باشی و هم سرعت عمل بالا.من هم چند دفعه سر اینکه دقت و سرعت نداشتم کشته شدم.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,188
نام
پویان
سلام من الان اون قدرت باز کردن پورتال ها رو به دست آوردم ! هنوز هم توی سرزمین LOst Light هستم یک جا گیر کردم یه معما سخت هست که دو تا پورتال جلوی هم هستن یکی هم یه نمه عقب تره دوتا اهرم هست که باید بچرخونی . فکر کنم بدونین کدوم رو دارم میگم شاید خودتون قبلا باهاش مشکل داشتین ! من اونجا گیر کردم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون ! (ببخشید نتونستم عکس بزارم !)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,922
نام
مهراد
دیگه این به سرعت عمل خودت بستگی داره
قلقی نیست
میدونم دوست عزیز ولی وقتی بازی مشکل داره چه جوری ردش کنم؟ A مبزنم بره سمت راست انگار شیفت رو نگه داشتی!
خب مگه شما نمی دونی که وقتی میری روی اون کلید طلایی باید بری به سمت بالا؟شما یادته که یه قسمت هایی از بازی باید می پریدی ولی هیچ طرفه راه نداشتی بعد Shift رو نگه می داشتی اون طرف رو نگاه می کرد و آماده ی پرش می شد که اون طرف هم یدونه از اون قلاب هایی بود که باید با استفاده از اون نیرو می گرفتیش.این جا هم همونجوری فقط باید هم دقت بیشتری داشته باشی و هم سرعت عمل بالا.من هم چند دفعه سر اینکه دقت و سرعت نداشتم کشته شدم.
چرا داداش
حالا میریم میپریم ببینیم کی میاد دستمون رو بگیره;)
مرسی از دوستان!

farhad-10

کاربر سایت
Sep 2, 2012
23
نام
فرهاد
بازی 17تا level داره
یا همون جور که گفتن 17تا chapter
اون level یی که شما می گید مختص کاراکتر خودتونه که تا 30می تونید بالا برید
احتمالا با آپدیت های بعدی این لول های کاراکتر ها افزایش پیدا کنه ولی chapter ها افزایش پیدا نمی کنه

---------- نوشته در 05:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:25 PM ارسال شده بود ----------

دیگه این به سرعت عمل خودت بستگی داره
قلقی نیست
منم اینجا خیلی عذاب کشیدم سخته.باید تمرکز کنی

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام من الان اون قدرت باز کردن پورتال ها رو به دست آوردم ! هنوز هم توی سرزمین LOst Light هستم یک جا گیر کردم یه معما سخت هست که دو تا پورتال جلوی هم هستن یکی هم یه نمه عقب تره دوتا اهرم هست که باید بچرخونی . فکر کنم بدونین کدوم رو دارم میگم شاید خودتون قبلا باهاش مشکل داشتین ! من اونجا گیر کردم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون ! (ببخشید نتونستم عکس بزارم !)

شما باید اول از اون نیرویی که دوتا می شی استفاده کنی(پیش اون اهرم ها)اونجایی که شما میگی دوتا سکو هستن که هرکدوم از اهرم ها برای اون ها هستند.شما باید با یکی از روح ها اهرم سکوی اول رو بچرخونی.بعد با اون یکی برو و اون پرتالی رو که دور هست رو باز کن.بعد برو پرتال سکوی دوم رو باز کن.حالا بیخیال اهرم اولی شو.با روح دومی توی اون پرتالی رو که اول باز کردی رو نگاه کنی یه پرتال دیگه می بینه اون رو باز کن بعد برگرد و اون پرتال دور رو باز کن.حالا با اون روح اولی اهرم دوم رو بچرخون.حالا اگر بری توی اون پرتال دور بقیش حلللللللله!!!(لطفا برای باز کردن پرتال ها یه مکث 4 ثانیه ای بکن تا جهشش قوی بشه)

به همین سادگیییییییییی!!!

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
دوستان من یه جایه این بازی گیر کردم.
اونم یه قسمتش که یه غول بزرگ به نام KORKINOS نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه نمیدونم چطور بکشمش ممنون میشم کمکم کنید.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من یه جایه این بازی گیر کردم.
اونم یه قسمتش که یه غول بزرگ به نام KORKINOS نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه نمیدونم چطور بکشمش ممنون میشم کمکم کنید.
وقتی‌ طرفتون داره میاد جا خالی‌ بدین تا بخور به دیوار گیج بشه، بعدا یکی‌ از اون توپ هارو بردارین پرت کنین طرفش. چپ می‌شه :D، بعدا بزنینش.

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
وقتی‌ طرفتون داره میاد جا خالی‌ بدین تا بخور به دیوار گیج بشه، بعدا یکی‌ از اون توپ هارو بردارین پرت کنین طرفش. چپ می‌شه :D، بعدا بزنینش.

ممنون دوست عزیز ولی وقتی با توپ میزنمش هیچ تاثیری نداره چیکار کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون دوست عزیز ولی وقتی با توپ میزنمش هیچ تاثیری نداره چیکار کنم؟
باید توپ رو محکم پرت کنین طرفش.

Middle mouse رو نگاه دارین تا شارژ کنه، بعدا با فشار میندازه طرفش.
اگه نشد باگ هست :D

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364

ممنون.باگ چی هست؟ من این باگ رو نمیدونم چی هست؟

---------- نوشته در 03:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:59 AM ارسال شده بود ----------

من همین الان رفتم نشد کمک کنید لطفاً.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,922
نام
مهراد

باگ مشکلاتی هست که داخل بازی وجود داره
خودم همین دیشب رفتم که بپرم رفتم توی یک سنگ و گیر کردم
حالا ممکنه این باگ برای بعضی ها اتفاق بیوفته و برای بعضی ها نه!
اگه شما همین غولی رو میگید که شبیه عنکبوت هست که اون اطرافش سنگ های دایره ای شکل از بالا میوفته و باید اونارو برداریو کلید وسط موس رو بزنی تا دوتا دست بیاد پرتش کنه به طرفش
بعد اون میوفته و ادامه ی داستان!درست مثل همین توضیح دوستمون Hunter عزیز!

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار

---------- نوشته در 03:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:59 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز احتیجی نیست شما Middle Mouse رو نگهداری فقط یکبار همین کلید رو بزنی پرتاب کنه کافی.

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
دوست عزیز احتیجی نیست شما Middle Mouse رو نگهداری فقط یکبار همین کلید رو بزنی پرتاب کنه کافی.
باسه بد بخت باگ اوفتاده شما دارید توضیح می دید باسش؟
شما از trainer استفاده کنید
صفحات قبل هم روش رفتن اون مرحله با trainer رو دوستان توضیح دادن

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,922
نام
مهراد
باسه بد بخت یاگ اوفتاده شما دارید توضیح می دید باسش؟
شما از trainer استفاده کنید
صفحات قبل هم روش رفتن اون مرحله با trainer رو دوستان توضیح دادن
دوست عزیز ایشون دارن میپرسن باگ چی هست ما هم براش توضیح دادیم تا روشن بشن
اگه چیز بدی گفتیم بعد بیاین بگین!
ما هم میتونستیم بگیم ترینر استفاده کن اما اول پرسیدن باگ چی هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر