راهنمایی در بازی The Witcher 2

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
یعنی متنفرم از قسمت های سر کاریش بار دومی که می گه cedric پیدا کن بعد از این که روستا رو اتیش می زنن کجاست هر جا می رم نیستش مثل ادم روی نقشه جاشو تعیین می کردن

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
یعنی متنفرم از قسمت های سر کاریش بار دومی که می گه cedric پیدا کن بعد از این که روستا رو اتیش می زنن کجاست هر جا می رم نیستش مثل ادم روی نقشه جاشو تعیین می کردن
اتفاقا اینجاش خیلی آسونه، از پله های خونه Sile که اومدی پایین یه محلول CAT بخور و رد خونی که میره طرف جنگل رو دنبال کن تا در نهایت بهش برسی.

• Like
Reactions: SLASH1

pirooz00

کاربر سایت
May 31, 2011
7
سلام دوستان .جاهایی که بازی داستانش عوض میشه رو میشه بگید .وکسی میتونه سیو اون جاهایی که بازی تغییر میکنه رو بزاره ؟

ممنون .

vavi

کاربر سایت
Oct 20, 2010
147
نام
PreMieR
سلام دوستان من در چپتر 2 هنگامی که میدون جنگ جهنمی بر میگردم به سرزمین کوتوله ها وقتی میرم پیش زن جادور (جغدسفید philippa) دیگه هیچ راهنمایی پایین نقشه دایره شکل تصویر نیست . چیکار کنم
در مرحله wehere is triss merigold?
return to vergen through the mist and talk to philippa

که میگه
the plague i was so foolish cheris this rare moment witcher philipaa eilhart been had by a cheap
nilfgaardian bitch
when i find well have it out like never before shell regret mother didn'n abort her
wait the rose of rememberance is gone
not necessarily that viper cynthia was in a hurry and left bric a brac ah' yes here it is triss merigold s rose of remembance
time is running out gralt this flower id dying
then what are we waiting for ?

بعد هیچیزی نیست زیره نقشه نه علامت نه راهنمایی .

خواهشا بگین چیگار کنم

The Excutor

کاربر سایت
Apr 19, 2011
17
نام
سالار صادقی
سلام دوستان من در چپتر 2 هنگامی که میدون جنگ جهنمی بر میگردم به سرزمین کوتوله ها وقتی میرم پیش زن جادور (جغدسفید philippa) دیگه هیچ راهنمایی پایین نقشه دایره شکل تصویر نیست . چیکار کنم
در مرحله wehere is triss merigold?
return to vergen through the mist and talk to philippa

که میگه
the plague i was so foolish cheris this rare moment witcher philipaa eilhart been had by a cheap
nilfgaardian bitch
when i find well have it out like never before shell regret mother didn'n abort her
wait the rose of rememberance is gone
not necessarily that viper cynthia was in a hurry and left bric a brac ah' yes here it is triss merigold s rose of remembance
time is running out gralt this flower id dying
then what are we waiting for ?

بعد هیچیزی نیست زیره نقشه نه علامت نه راهنمایی .

خواهشا بگین چیگار کنم
باید این سه تا کوئست رو تموم کنی:
Hunting Magic
Royal Blood
Hey Work on The Mines

آخرین ویرایش:

Mossy

کاربر سایت
Jun 12, 2011
1
نام
Mostafa
اتفاقا اینجاش خیلی آسونه، از پله های خونه Sile که اومدی پایین یه محلول CAT بخور و رد خونی که میره طرف جنگل رو دنبال کن تا در نهایت بهش برسی.

میشه لطفا بگید این محلول Cat چیه و از کجا باید آورد و خوردش تا Cedric رو پیدا کنیم?:(

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
میشه لطفا بگید این محلول Cat چیه و از کجا باید آورد و خوردش تا Cedric رو پیدا کنیم?:(
یه محلولیه که یا باید بسازیش یا فکر کنم خود بازی بهت 2-3 تاش رو در طی مراحل میده! برای استفاده ازش دکمه CTRL رو نگه دار و گزینه وسطی(Meditation) رو انتخاب کن و بعد از قسمت Drink Portions محلول CAT رو انتخاب کن و بخورش، اگر هم این محلول رو نداری از همون قسمت Meditation گزینه Alchemy رو انتخاب کن و از اون قسمت بسازش(اگه مواد لازمش رو نداری باید از فروشنده های توی شهر بخری) بعد اون محلول رو که بخوری رنگ محیط اطرافت تغییر میکنه و میتونی به وضوح رد خون Cedric رو ببینی و دنبالش بری.

vavi

کاربر سایت
Oct 20, 2010
147
نام
PreMieR
سلام دوستان در مرحله چپتر 3 هستم با یه رمز مواجه شدم خواهشا کمک کنید
FOURTH ENCRYPTED RUNE COMBINATION BEHOLD THE COMET IT IS LIKE WOLF IN TIMES OF SCACENESS AN EVIL LULLABY

چهار نماد شیطانی وجود داره بعد زدنش کمی از عمرم کم میشه ..باید چکار کنم؟؟؟؟؟
http://img.upmihan.net/images/4rr1bl8x50h1ejrp9ik0.jpg

4rr1bl8x50h1ejrp9ik0.jpg

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
FOURTH ENCRYPTED RUNE COMBINATION BEHOLD THE COMET IT IS LIKE WOLF IN TIMES OF SCACENESS AN EVIL LULLABY

4rr1bl8x50h1ejrp9ik0.jpg

سلام دوست عزیز منم این معما رو نتونستم حل کنم ولی مهم نیست کافیه بری داخل کمپ اونجایی که سربازا جمع شدن و باهاشون مبارزه کنی تا بمیری اونوقت میفتی زندان و ....

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432

البته این ماموریت حالت فرعی داره و ربطی به داستان اصلی نداره اما جوابش خیلی راحته شما باید ترتیب درست اون چهار علامت رو بدونید که توی اون نوشته میشه بهش پی برد و بعد 4 تا رو بترتیب روشن کنید تا حفاظ قرمز دور صندوقچه کنار بره! الان ترتیبش رو یادم نیست اما اگه توی Youtube عبارت "Witcher 2 Rune Combination" رو سرچ کنی ویدئو های راهنماش رو بهت نشون میده!
)x!!!!!!!!!SPOILER
دوست عزیز باید این احتمال رو بدی که وقتی وارد همچین تاپیکی میشی داستان برات اسپویل بشه، میتونستی فقط سوالت رو بپرسی و بقیه پست ها رو نخونی تا چیزی برات اسپویل نشه.

h@m3d

کاربر سایت
Jun 15, 2011
3
سلام دوستان من توچیتر2 درشهر مردگان اونجایی که باید kaedweni general رو بکشم یه مشکل دارم وقتی که درمبارزه باkaedweni general کشته میشم و بازی دوباره loadمیکنه دیگه keadweni پیداش نیست و بازی میگه keadweni رو بکش میخواستم بدونم این اشکال از بازیه یا راه حل دیگه ای داره ؟؟لطفا راهنماییم کنید؟؟
باتشکر.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

پس احتمالا توی دیالوگش گفته من چون عجله داشتم ردش کردم سریع سیو کنم اگه کسی بهت نگه همچینم اسون نیست من بازی rpg دوست ندارم کلا یه دونه بیشتر ازش تموم نکردم کلا اینطوری بگم حس و حال اپگرید دستی و محلول سازی و گشت و گذار ندارم اما این اینقدر قشنگه که نمی شه ازش گذشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر