راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
هرچی حساب میکنم این poco f5 با ۱۶ تومن مشخصات خیلی بهتری داره به این 6pro که ۲۷ تومن
Snapdragon 7+ Gen
Resolution 3200x1440
Rear camera 64 Mp
Front (selfie) camera 16 Mp
Android 13 که گفتن تا نسخه 14 و 15 اپگرید میشه
و.... همه اینا با ۱۶-۱۷ تومن
تنها خوبی که داره این سری 6pro دوربین بهتر + ساپورت سریعتر نسخه اندروید هست.
البته نمیگم گوشی بدی هست این 6pro ولی با ارزش ۱۰-۱۱ تومن بیشتر بخاطر یه دوربین خوب‌ نداره!
این miui هم انصافا بد نیست خیلی پیشرفت گزده تا الا تو تبلت خودم که mipad 5 هست واقعا عالی کار میکنه بدون لگ و باگ که تا حالا ندیدم!!
رزولوشن این نیست
این واسه نسخه pro هست.

من الان دارم و واسه فروش اگهی زدم.
شما تا زمانی که با پیکسل های 6 به بعد کار نکردی درست نمیتونی قضاوت کنی.
واقعا اندروید خام و بدون باگ یه نعمته واسه گوشی.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
هرچی حساب میکنم این poco f5 با ۱۶ تومن مشخصات خیلی بهتری داره به این 6pro که ۲۷ تومن
Snapdragon 7+ Gen
Resolution 3200x1440
Rear camera 64 Mp
Front (selfie) camera 16 Mp
Android 13 که گفتن تا نسخه 14 و 15 اپگرید میشه
و.... همه اینا با ۱۶-۱۷ تومن
تنها خوبی که داره این سری 6pro دوربین بهتر + ساپورت سریعتر نسخه اندروید هست.
البته نمیگم گوشی بدی هست این 6pro ولی با ارزش ۱۰-۱۱ تومن بیشتر بخاطر یه دوربین خوب‌ نداره!
این miui هم انصافا بد نیست خیلی پیشرفت گزده تا الا تو تبلت خودم که mipad 5 هست واقعا عالی کار میکنه بدون لگ و باگ که تا حالا ندیدم!!
ببین من از هرکی که پیکسل داشته اینو شنیدم که میگن بعد پیکسل دیگه نمیتونی با سامسونگ و اینا کار کنی حالا بماند که واقعیت خاص بودن هم برای بعضی ها مهمه
من خودم به شخصه دوست ندارم جایی بگم گوشی دستم پوکو عه حالا هرچقدر این گوشی خوب باشه البته که مثل خیلی ها با miui اصلا مشکلی ندارم و با خیلی مدل های شیائومی هم حال میکنم
یه چیز دیگه هم نوع استفادس تو رنج دوربینی مثلا همون 6 pro کلا بدون رقیبه تا حتی 40 تومن و بالاتر که دیگه اطراف 50 تومن پیکسل 7 پرو میاد وسط
یا توی صفحه نمایش تا جایی که من جست و جو کردم فقط سامسونگ های پرچمدار میتونن بهتر باشن جلو صفحه نمایشش تو حدود قیمتیش البته
در کل سلیقه هم هست دیگه من با ظاهر پیکسل 6 ها هم خیلی حال میکنم نسبت به پیکسل 7 و 8

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,880
نام
مهراد
خب بررسی GSMArena از پیکسل 8 اومد و نکته منفی بزرگش شارژدهی باتری بود!

پیکسل 7 با باتری کم حجم تر 96 ساعت پایداری
پیکسل 8 با باتری یه کم بیشتر 83 ساعت پایداری!

ببینیم نسخه Pro چیکار میکنه.

• Like
Reactions: Ecthelion

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,343
منم خیلی به این پیکسل 8 فکر میکنم ولی با معرفی اسنپ 8 جن 3 واقعا ادمو دو دل میکنه
وان پلاس و ریلمی با این پردازنده و رابط کاربریشون چی میشن

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,343
این شیائومی خیلی خوب بود رابط کاربریش رفته رو هایپر او اس و رسما miui دیگه اپدیت نمیشه و ارزش خریدش میاد خیلی پایین هر چند زیرش اندرویده ولی مشکلات خودشو خواهد داشت

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
من 6pro گرفتم و امروز رسید :D بعد از nexus 6 دیگه گوشی گوگل نداشتم. الان هم حسم دوگانه است هم خلا یه سری فیچرهای one ui رو دارم هم حس خوب اندروید خالص.
یه سوال چرا به ۱۴ آپدیت نمیشه؟ ریجنال منتشر شده برای پیکسل ها؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
من 6pro گرفتم و امروز رسید :D بعد از nexus 6 دیگه گوشی گوگل نداشتم. الان هم حسم دوگانه است هم خلا یه سری فیچرهای one ui رو دارم هم حس خوب اندروید خالص.
یه سوال چرا به ۱۴ آپدیت نمیشه؟ ریجنال منتشر شده برای پیکسل ها؟
تبریک
یه عکس از جعبه گوشی میندازی.
احتمالا ریجن ژاپن باشن.
یخورده دیرتر اپدیت میگیرن.

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,538
نام
علی
دوستان سلام
عرض ادب
یدونه S23 Ultra 512Gb خریدم رنگ سبز گارانتی هما تلکام
میخوام یدونه هدست هم بگیرم واسش
منتها میخوام هدفونها Ear Hook داشته باشن یا دور گردنی داشته باشن
هدفونی که فقط میره تو گوش و تمام نمیخوام
برای موزیک میخوام و بیس هد هستم
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایین
با سپاس فراوان

• Love
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,826
نام
حامد
دوستان سلام
عرض ادب
یدونه S23 Ultra 512Gb خریدم رنگ سبز گارانتی هما تلکام
میخوام یدونه هدست هم بگیرم واسش
منتها میخوام هدفونها Ear Hook داشته باشن یا دور گردنی داشته باشن
هدفونی که فقط میره تو گوش و تمام نمیخوام
برای موزیک میخوام و بیس هد هستم
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایین
با سپاس فراوان
درود. میخواستم بپرسم s23 رجیستر میشه؟
.......
نظرتون راجع به خرید 15 پرومکس چیه؟
میدونم رجیستر نمیشه ولی تجربه کسایی رو که به عنوان گوشی دوم استفاده کردن رو میخوام بدونم. میشه ادم همیشه دو تا گوشی با خودش اینور و اونور ببره؟

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,538
نام
علی
.......
میدونم رجیستر نمیشه ولی تجربه کسایی رو که به عنوان گوشی دوم استفاده کردن رو میخوام بدونم. میشه ادم همیشه دو تا گوشی با خودش اینور و اونور ببره؟
حامد جان سلام
والا اس 23 من فردا میرسه دستم ولی تو عکسی که دیدم روش زده بود رجیستر شده
بعد چرا نشه؟ ارتباط ماهواره ای نداره که
هر چند به نظر من مشکل ارتباط ماهواره ای داشتن گوشی ها مسخره است چون تا جاییکه من فهمیدم برای S.O.S هست و نه Communication و Chat کردن
در مورد گوشی دوم عارضم خدمت با سعادتت که من قصد دارم Z Fold 5 بگیرم به عنوان گوشی دوم
برا من گوشی دوم لازمه
اتفاقا خیلی دلم میخواست آیفون 15 پرو مکس بگیرم ولی نمیتونم عدم آنتن رو تحمل کنم
آخه وقتی شما یه گوشی میگیری دستت و نمیتونی باهاش تماس بگیری خوب میخندن به آدم

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
865
نام
محسن
بعد چرا نشه؟ ارتباط ماهواره ای نداره که
هر چند به نظر من مشکل ارتباط ماهواره ای داشتن گوشی ها مسخره است چون تا جاییکه من فهمیدم برای S.O.S هست و نه Communication و Chat کردن
کلا این سرویس direct to cell استارلینک که به زودی راه میفته از فرکانس های روال 4g تا فکر کنم 2.6ghz استفاده میکنه. یعنی همه گوشی ها میتونن وصل شن به اینترنت استارلینک به لحاظ امکاناتی. اصلا نمیتونن جلوی گوشی ها رو بگیرن

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,701
2 سوال
1- من رفیقم میخواد ایفون بخره تا حالا نداشته زنگ زده به من میگه اپل ایدی شماره میخواد زمان ما قدیم این چیزا نبود منم نمیدونستم ، الان سوالم اینه که باید چیکار کنه برای ساخت اپل آیدی
2- من هنوز گوشیمو ارتقا ندادم به نظرتون بین 12 pro max و 13 معمولی کدوم بهتره

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
.......
من فکر کنم بتونم اینو جواب بدم.
تو 11 ماهی که 14پرومکس رو گرفتم تقریبا 8 ماهش سیمکارت بهش نبوده و من با دو گوشی همه جا میرفتم. اون یکی گوشیم Xiaomi Redmi Note 11s بوده اتفاقا شارژدهیش خوبه و آنتن دهی و هات اسپات قوی هم داره :D

من یه Chest Bag دارم که گوشیا همیشه تو اون بودن یعنی تو جیب نمیذارم در نتیجه واسه حمل مشکلی ندارم و تقریبا راحته.
اتفاقا من ب چشم گوشی اول بهش نگاه میکنم و Xiaomi گوشی دوم بوده. همش برمیگرده به اینکه چقدر تماس میگیری و اینکه آیا مخاطب های اصلیت آیفون دارن یا نه! اگه در روتین روزمره به هر دلیلی باید زیاد با گوشی تماس بگیری من این سیستم رو زیاد پیشنهاد نمیدم.

ببین چون تقریبا تمام کارات رو با آیفون انجام میدی ( وب گردی، سوشال مدیا، عکاسی/فیلمبرداری، بازی و...) فقط میمونه یه تماس! من تعجب میکنم چطور ملت میگن چرا میرید گوشیی میخرید که رجیستر نمیشه!

من خودم کلا زیاد تماس با سیمکارت نمیگیرم کسی هم اونقد به سیمکارتم زنگ نمیزنه. معمولا از Facetime یا Google Meet استفاده میکنم واسه تماس صوتی/تصویری که جدا از بحث رجیستر امنیتش خیلی بیشتر از تماس با سیمکارته.
کسی هم اگه بهم بخنده اتفاقا منم بهش میخندم :D چون نشون میده طرف از نوک دماغش اونورتر رو نمیبینه و نمیتونه تصور کنه که یکی ممکنه متفاوت از گوشی استفاده کنه.

به نظرم 15 پرومکس بگیر و کاملا لذت ببر، اولش یکم عجیبه دو گوشی داشتن ولی به سرعت عادت میکنی.:D
--------------------------------------------

راستی من 6 روز پیش یه ماه آنتن دهی گوشی تموم شد آنتنم پرید ولی چند بار فلایت مود کردم برگشت نمیدونم واسه ثبت مرچنته یا واسه نصب همین پروفایلا که جدیدا باب شده یا من خوش شانس بودم خلاصه اینکه فعلا با قدرت داره آنتن میده و ما داریم با یه گوشی پیش میریم و بیلاخی به عمو رجیستری نشون دادیم فعلا :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
تا اینجای کار که با pixel 6 pro کار کردم میتونم 100 تا دلیل بیارم که از 13 پرو که دارم بهتره :)) از روونی کلی گوشی بگیر تا دوربین هاش به غیر از دوربین ultra wide اش
تبریک مجدد.
اگه تونستی یه عکس از جعبه و قسمت مشخصات گوشی میدی و همین طور عکس جعبه شارژر.
حتمن سای*فون برو گوگل استور ورژن us
هر چی اپ داری اپدیت کن.
یه سرچ هم بده کلمه Google و یبارم Pixel یسری برنامه مخصوص داره اونارم اپدیت کن.
این دو مورد واسه دوربین هست و خیلی تاثیرگذاره رو کیفیت.

1000007144.png
1000007145.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر