راهنمایی در امر خرید موبایل

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
انتخاب بین 7 و 6pro حقیقتا انتخاب سختیه.
اون زمان من میخواستم بخرم دو تومن اختلاف داشتن.
ولی الان با 7 تومن من قطعا 6pro رو انتخاب میکردم.
ولی خب اگه محدودیت پول نداری7 ور دار.
6pro هم جذابیت های خودش رو داره اینکه فیلم 4k توش دیدن با توجه به رزولوشن بالای صفحه و سایز بزرگ ترش لذت بخش تره
همین طور صغحه 120 هرتزی و vrr
من چون عکاسی پرتره هم برام مهمه فکر کنم تو تله فوتو 6 pro بهتر باشه
البته نمیدونم اجازه میده پرتره گرفت با لنز تله فوتو یا نه
ولی گیر کردم واقعا درسته پیکسل ها رو دوست دارم ولی 25 تومن برای 6 pro در حالتی که با همین پول حدودی میشه s22 گرفت نمیدونم خرید 6 pro کار درستیه یا نه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
من چون عکاسی پرتره هم برام مهمه فکر کنم تو تله فوتو 6 pro بهتر باشه
البته نمیدونم اجازه میده پرتره گرفت با لنز تله فوتو یا نه
ولی گیر کردم واقعا درسته پیکسل ها رو دوست دارم ولی 25 تومن برای 6 pro در حالتی که با همین پول حدودی میشه s22 گرفت نمیدونم خرید 6 pro کار درستیه یا نه
مقایسه رو گذاشتم صفحه قبل بین s22 و 6pro
که من همه جوره 6pro رو ترجیح میدم.
سامسونگ رو که میشه تو همون چهارسو تست کرد ولی نمیدونم 6pro واسه تست دسترسی دازی یا نه.
منم جایی ندیدم واسه تست گذاشته باشن متاسفانه.
ولی در کل سلیقه هم مهمه.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
po
poco x5 5g تا از نظر قدرت برتری داره و ساپورت بهتر 4g، صفحه امولد 120 هرتزی
90 lite دوربین بهتری داره, رابط کاربری خیلی سبک تری هم داره. کیفیت ساخت خیلی بهتری هم داره

باید ببینی اولویتت تو انتخاب کدومه.
ولی تو این بازه قیمتی اینا خوبن.

• Like
Reactions: hooman1995

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
نظرتون در مورد خرید لاین پیکسل ۶ توی ۲۰۲۳ چیه؟ با قیمت منطقی و گارانتی موجود شده، احتمال زیاد تا آندروید ۱۶ هم آپدیت خواهد شد. به خصوص پیکسل 6A که عجیب قیمت خوبی داره، تنسور و دوربین پیکسل با ۱۶ تومن

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
نظرتون در مورد خرید لاین پیکسل ۶ توی ۲۰۲۳ چیه؟ با قیمت منطقی و گارانتی موجود شده، احتمال زیاد تا آندروید ۱۶ هم آپدیت خواهد شد. به خصوص پیکسل 6A که عجیب قیمت خوبی داره، تنسور و دوربین پیکسل با ۱۶ تومن
دقیقا 2 صفحه اخر رو بخونی بحث همینه
منم موندم 6 پرو بگیرم یا نه چون 25 تومن بد نیست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,880
نام
مهراد
قیمت گوشی پیکسل 6 پرو گوگل | Google Pixel 6 Pro

بخش محصولات زومیت بروز شده و اون پایین میتونید مقایسه قیمتی این محصول با تلفن های همراه مشابه رو ببینید

تنها چیزی که باید ازش ترسید شارژدهی گوشیه وگرنه تو همه بخش ها با 25 تومن یک محصول خوب با ظاهر متفاوت، سخت افزار مناسب، صفحه نمایش بزرگ LTPO هست و اگر کسی بخواد استفاده روزمره داشته باشه، هیچ گزینه بهتری توی بازار پیدا نمیکنه که این شکلی خاص باشه.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
قیمت گوشی پیکسل 6 پرو گوگل | Google Pixel 6 Pro

بخش محصولات زومیت بروز شده و اون پایین میتونید مقایسه قیمتی این محصول با تلفن های همراه مشابه رو ببینید

تنها چیزی که باید ازش ترسید شارژدهی گوشیه وگرنه تو همه بخش ها با 25 تومن یک محصول خوب با ظاهر متفاوت، سخت افزار مناسب، صفحه نمایش بزرگ LTPO هست و اگر کسی بخواد استفاده روزمره داشته باشه، هیچ گزینه بهتری توی بازار پیدا نمیکنه که این شکلی خاص باشه.
با این قیمت واقعیت اینه که از s22 ultra که 40 تومنه هم بهتره
شارژدهیش هم من خیلی گشتم میگن با اپدیت های اخری اندروید خیلی بهتر شده از اولش که افتضاح بود

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,880
نام
مهراد
سلام دوستان نظرتون در مورد شیائومی 12x 5G 256 8 Gig رم ، رنگ بنفش چیه؟( برای یک خانم )
گوشی مد نظر خودم بود حدودا 15 ماه پیش، الان این گوشی و 13 لایت دقیقا تو یک بازه قیمتی هستن. هر دو به خاطر اندازه کوچیک و سبک، ظاهر خاص و حس خوب در دست گرفتن، برای خانم ها مناسبن.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
مقایسه رو گذاشتم صفحه قبل بین s22 و 6pro
که من همه جوره 6pro رو ترجیح میدم.
سامسونگ رو که میشه تو همون چهارسو تست کرد ولی نمیدونم 6pro واسه تست دسترسی دازی یا نه.
منم جایی ندیدم واسه تست گذاشته باشن متاسفانه.
ولی در کل سلیقه هم مهمه.
الان دیجیکالا ارزون تر از تکنولایف میده با شارژر ولی رنگ سفیدشه معلوم نیست پک چیه
تکنولایف زده چین

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
این پک چین و گلوبال اش فرق اش چیه ؟
الان دیجیکالا ارزون تر از تکنولایف میده با شارژر ولی رنگ سفیدشه معلوم نیست پک چیه
تکنولایف زده چین
همون دیجی بگیر چون شارژرش فکر کنم 25 دلار یا 30 دلاره که خیلی خوبه با شارژر گوگل این قیمت.
یادمه موقعی که من خریدم شارژر رو فقط 4 میلیون قیمت میدادن😐

ا

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
همون دیجی بگیر چون شارژرش فکر کنم 25 دلار یا 30 دلاره که خیلی خوبه با شارژر گوگل این قیمت.
یادمه موقعی که من خریدم شارژر رو فقط 4 میلیون قیمت میدادن😐

ا
اره خریدمش فردا صبح میرسه
خدا کنه نا امیدم نکنه
اخرین باری که محصول گوگل دستم گرفتم نکسوس 5X بود که واقعا یکی از بهترین تجربه های اندرویدم بود ولی متاسفانه بعد 1 سال و نیم استفاده پردازندش سوخت :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
هرچی حساب میکنم این poco f5 با ۱۶ تومن مشخصات خیلی بهتری داره به این 6pro که ۲۷ تومن
Snapdragon 7+ Gen
Resolution 3200x1440
Rear camera 64 Mp
Front (selfie) camera 16 Mp
Android 13 که گفتن تا نسخه 14 و 15 اپگرید میشه
و.... همه اینا با ۱۶-۱۷ تومن
تنها خوبی که داره این سری 6pro دوربین بهتر + ساپورت سریعتر نسخه اندروید هست.
البته نمیگم گوشی بدی هست این 6pro ولی با ارزش ۱۰-۱۱ تومن بیشتر بخاطر یه دوربین خوب‌ نداره!
این miui هم انصافا بد نیست خیلی پیشرفت گزده تا الا تو تبلت خودم که mipad 5 هست واقعا عالی کار میکنه بدون لگ و باگ که تا حالا ندیدم!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
اره خریدمش فردا صبح میرسه
خدا کنه نا امیدم نکنه
اخرین باری که محصول گوگل دستم گرفتم نکسوس 5X بود که واقعا یکی از بهترین تجربه های اندرویدم بود ولی متاسفانه بعد 1 سال و نیم استفاده پردازندش سوخت :D
تبریک.
دو تا اندروید رو اپدیت بزن بعد ریست فکتوری کن.
بعد از اپدیت سیستمی برنامه هارو هم از گوگل استور اپدیت کن.
برنامه های پیکسل هم حدود 20 تایی فکر کنم باشه که اپدیت باید بشن.
با سایفون برو واسه اپدیت.
بعدش برو تو گوگل فوتو ببین چقدر قابلیت داره.
من اول متوجه نبودم و میدیدم اپدیت این برنامه چرا رو گوشی پیکسل مثلا 100 مگه ولی رو بقیه 40 مگ!
کم کم دیدم بقیه هم همینه و برنامه های گوگل رو پیکسل حجم بیشتری دارن.
تا اینکه وارد Photo شدم و دیدم به خاطر قابلیت های بیشتر این برنامه ها رو پیکسل هست این حجم اضافه.
در کل بنظرم بهترین انتخاب ممکن تو رنج 26 تومنه و میگم 1 ماه که کار کنی دیگه کم کم بقیه اندرویدی ها بهت نمیچسبه.
حتی همین 6a رو دوستم دیروز واسه خانومش گرفت که عشق عکاسیه بعد از همون دو سه تا عکس زنش کلا دیوونه گوشی شده و دیگه بهونه ایفون رو از سرش بیرون کرده😁
poco f5 و تبلت بلک ویو رو اگهی کردم فروش برن منم میگیرم 6pro.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
تبریک.
دو تا اندروید رو اپدیت بزن بعد ریست فکتوری کن.
بعد از اپدیت سیستمی برنامه هارو هم از گوگل استور اپدیت کن.
برنامه های پیکسل هم حدود 20 تایی فکر کنم باشه که اپدیت باید بشن.
با سایفون برو واسه اپدیت.
بعدش برو تو گوگل فوتو ببین چقدر قابلیت داره.
من اول متوجه نبودم و میدیدم اپدیت این برنامه چرا رو گوشی پیکسل مثلا 100 مگه ولی رو بقیه 40 مگ!
کم کم دیدم بقیه هم همینه و برنامه های گوگل رو پیکسل حجم بیشتری دارن.
تا اینکه وارد Photo شدم و دیدم به خاطر قابلیت های بیشتر این برنامه ها رو پیکسل هست این حجم اضافه.
در کل بنظرم بهترین انتخاب ممکن تو رنج 26 تومنه و میگم 1 ماه که کار کنی دیگه کم کم بقیه اندرویدی ها بهت نمیچسبه.
حتی همین 6a رو دوستم دیروز واسه خانومش گرفت که عشق عکاسیه بعد از همون دو سه تا عکس زنش کلا دیوونه گوشی شده و دیگه بهونه ایفون رو از سرش بیرون کرده😁
poco f5 و تبلت بلک ویو رو اگهی کردم فروش برن منم میگیرم 6pro.
اتفاقا امروز بعد خریدش برادرم میگفت تو که 13 پرو داری اینو میخوای چیکار میرفتی poco f5 میگرفتی و اینا گفتم حالا تند نرو صبر کن بیاد فکر کنم خودتم عاشقش بشی
اخه یادمه خودم nexus 4 گرفته بودم اون موقع پول xperia Z رو دادم بهش همه میخندیدن بهم اما هرکی با نکسوس عه کار میکرد عاشق اندروید خام و سرعت گوشی میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر