راهنمایی در امر خرید موبایل

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,177
نام
آریا
در رابطه با ویدیو جری ریگ
یه ویدیو دیگه چند روز پیش دیدم
یه نفر آیفون 15 پرو مکس رو هم خودش هم میده چند نفر بزور بهش فشار بیارن که پشتش ترک برداره ولی هیچ اتفاقی واسش نمیافته:-?

• Like
Reactions: Sega_genesis

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
در رابطه با ویدیو جری ریگ
یه ویدیو دیگه چند روز پیش دیدم
یه نفر آیفون 15 پرو مکس رو هم خودش هم میده چند نفر بزور بهش فشار بیارن که پشتش ترک برداره ولی هیچ اتفاقی واسش نمیافته:-?
نکنه همونه که اولش میگه فلان تعداد لایک بگیرم میشکونم بعد لایک که میگیره میخواد بشکنه نمیشه ؟
ببین همینه منم حضوری دیدم تو پاساژ که یکی سعی کرد ولی نشکست اما خوب میگم اینا همه یه دکل عه برای بالا رفتن رسانه ها
الان مثلا s24 هم بیاد یه ایرادی داشته باشه همین میشه ها اما اپل چون زیاد سابقه هم نداره تو این مشکلات بیشتر بهش توجه میشه
در کل اگر خواستید بخرید میتونید یکم صبر کنید که مشکلات نرم افزاریش حداقل برطرف بشه بعد اقدام کنید

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
این S23 FE رو چطور گوشی میبینید؟
به نظرتون نسبت به S21 FE جهش داشته یا نه و اصلا ارزش خرید داره؟
به نظرم صد درصد بهتره s21 fe ایراد اصلیش شارژ نگه داشتن کم عه که خیلی میره روی اعصابتون به نظرم
پردازنده با اینکه اگزینوس عه هنوز اما اگزینوس 2200 که برای s22 بود باز عملکرد بهتری توی باطری و داغ شدن داره

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,177
نام
آریا
نکنه همونه که اولش میگه فلان تعداد لایک بگیرم میشکونم بعد لایک که میگیره میخواد بشکنه نمیشه ؟
ببین همینه منم حضوری دیدم تو پاساژ که یکی سعی کرد ولی نشکست اما خوب میگم اینا همه یه دکل عه برای بالا رفتن رسانه ها
الان مثلا s24 هم بیاد یه ایرادی داشته باشه همین میشه ها اما اپل چون زیاد سابقه هم نداره تو این مشکلات بیشتر بهش توجه میشه
در کل اگر خواستید بخرید میتونید یکم صبر کنید که مشکلات نرم افزاریش حداقل برطرف بشه بعد اقدام کنید
دقیقا همون :D

بعد من خودم تا قبل از دیدن اون ویدیو هیچ وقت تاحالا نشده بود بخوام همچین زوری بزنم که موبایلم رو بشکنشم
هزار بارم تاحالا گوشی از دستم افتاده ولی خب قاب گوشیم فقط داغون میشه که خب مشکلی نداره

من الان مشکلم باهاش فقط داغ شدنشه و قیمت فضایی چند ماهه اولشه وگر نه قیمتش عادلانه تر بشه 100% قراره بخرمش

• Like

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
من کوه میرم تو جنگل میرم بالای داربست میرم سر ساختمان میرم تو رودخانه میرم اما تو این چند سال هیچ وقت نشده گوشیم اینجوری که تستش میکنند تحت فشار قرار بگیره به نظر من تنها جا های که خیلی حساس هست یک سواری روی موتور هست که گردنت خم کردی رو شانت و بدون دست داری جواب میدی یکی هم تو باشگاه که استباهی وزنه روش نندازی یکیم اینکه اُسکول و دست و پا چوبی باشی خلاصه این قضیه مقاومت زیاد تو گوشی های لاکچری مثل آیفون اهمیت نداره
اما چیزی که مهم هست شیره مالیدن اپل سر طرفدارهاش هست یک زمانی هر آیفونی که معرفی میشد جدیدترین و بهترین تکنولوژی ها که تو هیچ گوشی نبود باهاش عرضه میشد اما الان طرفدارها باید منتظر باشن تا اپل تکونولژی چند سال قبل گوشی های اندرویدی بیاره روی آیفون ها

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
قیمت 13 4 م گرون شده اصلا ارزش خرید نداره
اگه 13 کسی بتونه نو بیاره ریجستر میشه؟
فکر کنم بسته بودن جلو رجیستریش رو کلا دقیق خبر ندارم
دقیقا همون :D

بعد من خودم تا قبل از دیدن اون ویدیو هیچ وقت تاحالا نشده بود بخوام همچین زوری بزنم که موبایلم رو بشکنشم
هزار بارم تاحالا گوشی از دستم افتاده ولی خب قاب گوشیم فقط داغون میشه که خب مشکلی نداره

من الان مشکلم باهاش فقط داغ شدنشه و قیمت فضایی چند ماهه اولشه وگر نه قیمتش عادلانه تر بشه 100% قراره بخرمش
قطعا با اپدیت برطرف میشه همین الان هم ios 17.0.3 خیلی اوضاعش رو بهتر کرده میگم اینا یا اینکه به پاوربانک میزنی گوشی شارژ نمیشه و گوشی در واقع پاوربانک رو شارژ میکنه همه باگ نرم افزار هستن چیزی برای مسخره کردن وجود نداره مثلا باطری گوشی منفجر نمیشه که
من کوه میرم تو جنگل میرم بالای داربست میرم سر ساختمان میرم تو رودخانه میرم اما تو این چند سال هیچ وقت نشده گوشیم اینجوری که تستش میکنند تحت فشار قرار بگیره به نظر من تنها جا های که خیلی حساس هست یک سواری روی موتور هست که گردنت خم کردی رو شانت و بدون دست داری جواب میدی یکی هم تو باشگاه که استباهی وزنه روش نندازی یکیم اینکه اُسکول و دست و پا چوبی باشی خلاصه این قضیه مقاومت زیاد تو گوشی های لاکچری مثل آیفون اهمیت نداره
اما چیزی که مهم هست شیره مالیدن اپل سر طرفدارهاش هست یک زمانی هر آیفونی که معرفی میشد جدیدترین و بهترین تکنولوژی ها که تو هیچ گوشی نبود باهاش عرضه میشد اما الان طرفدارها باید منتظر باشن تا اپل تکونولژی چند سال قبل گوشی های اندرویدی بیاره روی آیفون ها
اصلا از مرگ استیوجابز به اینور برکت از اپل رفت به خدا
هرچند در مورد نوآوری یه مثال برات میزنم که MKBHD هم تو کانالش سر ایفون 15 این مثال رو زده بود واقعیت عه

شما مثلا سری ماشین های 911 پورشه رو ببین سالیان ساله با یه ظاهر و فرمول جلو رفتن اما به جاش دارن یه ماشین بی نقص بیرون میدن
اپل هم تو همین دور افتاده از ایفون x به اینور یه فرمول رو گرفت که موفق هم عمل کرده واقعا
الان سامسونگ هم از s21 میشه گفت تا s24 داره یه فرمول و ظاهر رو میره نو آوری دیگه نداریم تو گوشی های معمولی
الان برای نوآوری باید رفت دنبال Fold ها مثلا

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
جدا آیفون کلا تو گوشی ای ممکنه باطری منفجر بشه؟؟
تو چه شرایطی ممکنه منفجر بشه ؟
نمیدونم یادته یا نه اما galaxy note 7 گوشی بود که باطریش منفجر میشد بدون دلیل میشه گفت
که یه شکست تجاری سنگین شد برای سامسونگ تو زمان خودش
در کل بیشتر تو حالت عادی گرمای خیلی خیلی زیاد فقط ممکنه باعث منفجر شدن باطری بشه

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
785
امروز داشتم با a53م کار میکردم که یکدفعه گوشیم خاموش شد و دیگه روشن نشد ، فقط خداکنه هاردش نسوخته باشه !
بنظرتون بدم خود گارانتی ش زیاد پول میگیره ؟!
اگر‌گارانتی داشته باشه نباید واس هارد پول بگیرن. مگر اینکه مشکل رو‌خودتون‌ بوجود اورده باشید.

• Like

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
863
نام
محسن
دوستان برای خرید گوشی در کنار گوشی دیگم
دنبال خرید گوشی پایین رده ام
استفاده در حد تلفن و sms و فوقش چنتا برنامه کاربردی سبک مثل اسنپ و ...

برام دوربین داشتن یا نداشتن و آپشن‌ها زیاد و غیره اصلاً مهم نیست
فقط می‌خوام اندروید خام یا شبیه اون داشته باشه که سریع باشه
و باتری خوب نگه داره همین
( بجا گوشی ساده گرفت )

تو سایت جستجو کردم چند تا نمونه دیدم مثل nokia C21 , Motorola Moto E13 , Realme C30s , آنر X5 و .....

چی پیشنهاد میدید؟
فکر کنم موتورولا e13 بهتر باشه
C30s باند 7 نداره گویا

• Love

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,810
نام
حامد
چرا سیستم مدل های ردمی نوت 12 اینطوریه؟
معمولا نوت معمولی بود. بالاتر میشد نوت اس و بالاتر از اون نوت پرو.
الان نوت 12 اس رو میبینم صفحه نمایشش اولد نیست. رسما تو صفحه نمایش از نوت معمولی کمتره. 90 هرتز هم هست.
فقط دوربینش بهتره.

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,810
نام
حامد
دیگه دیدم نمیشه.
Redmi Note 12 Pro 4G 256 رو خریدم.
مدل 5 جی قیمتش بالاتر بود. دوربینش هم فک کنم ضعیف تر بود.
در کل مشخصاتش رو کاغذ خوب میزنه. حالا تا چند روز آینده برسه دستم ببینم چطوریه.

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر