راهنمایی در امر خرید موبایل

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,987
نام
محسن
نظراتتون رو درباره LG G3 بگید ممنون میشم:d
خیلی خیلی گوشیه مسخره اییه:d جدی میگم! امروز بازار موبایل بودم باهاش کار کردم تو هر بخشیش که میخوایی بری 2 3 ثانیه تاخیر داره! کیفیت صفحه هم هیچ فرقی با 1080 نداره! از کلید های مجازیش هم اصلا خوشم نیمد خیلی بزرگن! آخیه چیه این چرا اینقدر بزرگ مگه آدم نابینا میخواد با گوشی کار کنه.
پیشنهاد من فقط رو M8 و S5 و Note4 هست. با Z3 هم کار کردم باز از اونم خوشم نیمد نمیدونم چرا هر جاییشو من میخواستم برم گوشیه با یبار لمس نمیرفت، یا خسته بود یا من خیلی دستم بهش نمیخورده:| مابقی مواردش هم اصلا به دلم نشست.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
من خودم 4-5 ماهی میشه G3 دارم..نمیتونم منکر بشم لگ های خیلی کوچیکی داره(در حد 2 ثانیه) سخت افزار خوبی داره و تو بازیها تا الان مشکل نداشتم ، کیفیت دوربینش فوق العاده است ، خیلی هم بنظرم راحت توی دست جا میگیره(حداقل برای من) باتریش هم برای من که خیلی مصرف زیادی ندارم(در حد پیام دادن تو وایبر و چند تا تماس) تا 2 روز راحت نگه میداره حالا یکم بیشتر هم امکان داره..

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,987
نام
محسن
دوستان کسی می دونه 'نمایندگی گوشی های lumia در رشت کجاست?
می خواستم یه ۶۳۰ یا ۵۳۵ بگیرم
این سایت زیر رو ببین شاید کمکت کنه.
نمایندگان رسمی نوکیا در ایران (شرکت های ارایه دهنده گارانتی)

- - -ویرایش - - -

من خودم 4-5 ماهی میشه G3 دارم..نمیتونم منکر بشم لگ های خیلی کوچیکی داره(در حد 2 ثانیه) سخت افزار خوبی داره و تو بازیها تا الان مشکل نداشتم ، کیفیت دوربینش فوق العاده است ، خیلی هم بنظرم راحت توی دست جا میگیره(حداقل برای من) باتریش هم برای من که خیلی مصرف زیادی ندارم(در حد پیام دادن تو وایبر و چند تا تماس) تا 2 روز راحت نگه میداره حالا یکم بیشتر هم امکان داره..
با اون سخت افزارش معلومه که همه ی بازی هارو اجرا میکنه. ولی رابط کاربریش مشکل داره خیلی سنگینش کرده برای همینه اولش که کار میکنی لگ و تاخیر داره بعد روون میشه چون برنامه تو رمش ثبت شده دیگه نیازی نداره از نو اجراش کنه. مثلا این مشکلات G3 رو اصلا G2 نداره چون رابطش سبک تره.
دوربین هم اتفاقا عکس گرفتم برای مقایسه ولی بازم تو محیط های بسته مثل G2 کمی ماسیده عکس میگیره ولی تو روز عالیه.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,772
نام
محمد امین
سلام دوستان

من میخوام تا هفته دیگه اگه خدا بخوا یه گوشی تا 900 تومن بخرم بین چند تا گوشی موندم ممنون میشم راهنمایی کنید :
lg g3 beat
galaxy grand 2
sony t3
sony c3
lg g3 stylus
ممنون میشم راهنمایی کنید بیشتر میخوام گوشی لگ و هنگ نداشته باشه
اگه گوشی دیگه ای مد نظر دوستان هست ممنون میشم بگن

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من مدتی هست توی سرم افتاده که تبلت بگیرم .. اولین انتخاب هم نکسوس 9 هست .. یک نقد خوندم که تردید پیدا کردم که چند تا ایراد می گفت داره:
اولیش اینکه بدنه پشتش که پلاستیکی هست راحت کثیف میشه
کیفیت تصویر 4:3 هست و موقع فیلم دیدن باعث میشه بالا و پایین صفحه سیاه بشه
کیفیت صفحه به ایپد و تب اس سامسونگ نمیرسه و رنگ ها کمی غیر طبیعی هست.. مخصوصا در رنگ سیاه
و اخری اینکه با اینکه tegra k1 داره اما بعضی موارد لگ میخوره و در بازی های سنگین بیش از حد داغ میکنه

اولویت من هم بیشتر فیلم دیدن و وب گردی هست و مسلما کیفیت تصویر مهم هست .. نمیگم مثل موبایل باشه اما دیگه کیفیت چند سال قبل هم به خوردم نره !

خیلی جاها ( سایت های ایرانی منظورم هست ) حسابی تعریف کردند اما این فیلم نقد دیدم خیلی شک تو دلم انداخت
با کثیف شدن و داغ کردن و لگ مشکل زیادی ندارم
چون همه گوشی ها کثیف میشند .. لگ با اپدیت میشه برطرف کرد مخصوصا اینکه نکسوس جز بروزترین ها هم هست .. بازی های سنگین هم من زیاد اهلش نیستم که بخوام مشکل داشته باشم
مشکل اصلی من کیفیت صفحه هست چون من اگر تبلت می خوام بگیرم برای فیلم دیدن ( مخصوصا ! ) و وبگردی و بازی هست اگر کیفیت پایین قرار باشه ارائه بده که ادم انگاری پولش دور ریخته

چون شهرستانی هم هستم امکان این که تهران یا شهرهای دیگه بتونم این تبلت امتحان کنم نیست که ببینم ایا واقعا این طور هست یا نه

قیمتش الان مدل 16 گیگ در تهران 1400 هست و البته یکی از سایت ها هم همین قیمت داره میفروشه

حالا کسی هست که از نزدیک دیده باشه این تبلت یا بتونه بره بازاری مثل تهران باهاش کارکنه و اینجا اعلام کنه که چجوری هست ؟
راستی OTG میخوره ؟!

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,371
نام
بابک
من مدتی هست توی سرم افتاده که تبلت بگیرم .. اولین انتخاب هم نکسوس 9 هست .. یک نقد خوندم که تردید پیدا کردم که چند تا ایراد می گفت داره:
و اخری اینکه با اینکه tegra k1 داره اما بعضی موارد لگ میخوره و در بازی های سنگین بیش از حد داغ میکنه

اولویت من هم بیشتر فیلم دیدن و وب گردی هست و مسلما کیفیت تصویر مهم هست .. نمیگم مثل موبایل باشه اما دیگه کیفیت چند سال قبل هم به خوردم نره !

خیلی جاها ( سایت های ایرانی منظورم هست ) حسابی تعریف کردند اما این فیلم نقد دیدم خیلی شک تو دلم انداخت
چون همه گوشی ها کثیف میشند .. لگ با اپدیت میشه برطرف کرد مخصوصا اینکه نکسوس جز بروزترین ها هم هست .. بازی های سنگین هم من زیاد اهلش نیستم که بخوام مشکل داشته باشم
مشکل اصلی من کیفیت صفحه هست چون من اگر تبلت می خوام بگیرم برای فیلم دیدن ( مخصوصا ! ) و وبگردی و بازی هست اگر کیفیت پایین قرار باشه ارائه بده که ادم انگاری پولش دور ریخته

چون شهرستانی هم هستم امکان این که تهران یا شهرهای دیگه بتونم این تبلت امتحان کنم نیست که ببینم ایا واقعا این طور هست یا نه

قیمتش الان مدل 16 گیگ در تهران 1400 هست و البته یکی از سایت ها هم همین قیمت داره میفروشه

حالا کسی هست که از نزدیک دیده باشه این تبلت یا بتونه بره بازاری مثل تهران باهاش کارکنه و اینجا اعلام کنه که چجوری هست ؟
راستی OTG میخوره ؟!
من نه علاالدین پیدا کردم نه بازار موبایل.پنجشنبه از آل دیجیتال سفارش دادم

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
کیفیت صفحه به ایپد و تب اس سامسونگ نمیرسه و رنگ ها کمی غیر طبیعی هست.. مخصوصا در رنگ سیاه

راستی OTG میخوره ؟!
دوست عزیز شما که بیشتر برای وبگردی و فیلم دیدن می خواهی بهتره از سری های میان رده ی سامسونگ بگیری یا مدلای Asus که خیلی خوب ظاهر شدن 'و من هم خودم یکی دارم'
نکسوس ۹ بیشتر به درد بازی های سنگین و کار های گرافیکی می خوره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوست عزیز شما که بیشتر برای وبگردی و فیلم دیدن می خواهی بهتره از سری های میان رده ی سامسونگ بگیری یا مدلای Asus که خیلی خوب ظاهر شدن 'و من هم خودم یکی دارم'
نکسوس ۹ بیشتر به درد بازی های سنگین و کار های گرافیکی می خوره

ممنون ولی من دنبال پرچمدار هستم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
دوستان گوشی تا 500 تومن چی خوبه؟ترجیحا دوربینش خیلی با کیفیت باشه:d

حدود 500 تومن اینارو میتونی انتخاب کنی

Huawei G630 & Y550
LG L Fino
HTC Desire 510 & 516
Samsung Core Prime

بین اینا L Fono و G630 دوربین 8 مگاپیکسلی دارن، ولی کیفیت و وضوح صفحه نمایش G630 بهتره (به خاطر رزولوشن و تراکم پیکسلی بیشتر)

سلام دوستان

من میخوام تا هفته دیگه اگه خدا بخوا یه گوشی تا 900 تومن بخرم بین چند تا گوشی موندم ممنون میشم راهنمایی کنید :
lg g3 beat
galaxy grand 2
sony t3
sony c3
lg g3 stylus
ممنون میشم راهنمایی کنید بیشتر میخوام گوشی لگ و هنگ نداشته باشه
اگه گوشی دیگه ای مد نظر دوستان هست ممنون میشم بگن

خب از لحظا هنگ این گوشیا اینطوری میشن :

1. سونی
2. ال جی
3. سامسونگ

البته خیلی فاصله ندارن اما به علت سبک بودن رابط کاربری سونی ، سرعت بهتری داره (اغلب اینطوریه اما من این گوشیا رو با هم مقایسه نکردم که که دقیق بگم)

تا حدود قیمت 750 میتونی Huawei Honor 3X G750 رو مد نظر داشته باشی ، با این قیمت شرایطی رو داره که اگه یه گوشی با برند دیگه و در همین حد بخوای بگیری باید حدود 1 تومن هزینه کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر